Na jakiej zasadzie działa zawór n75?

Dodano: czwartek, 4.01.2024


Zawór n75 służy do regulacji ciśnienia nie tylko w układach grzewczych, ale też instalacjach wentylacyjnych oraz chłodniczych. Wykonany z wysokiej jakości materiałów zapewnia skuteczne i efektywne działanie. To właśnie wszechstronność instalacji sprawia, że zawór cenionych jest przez specjalistów instalatorów.

Zielony miedziany zawór elektromagnetyczny n75

Sprawdź zawory n75 w hurtowni Onninen

Zasada działania zaworu n75?

zawór n75 Georg Fischer DN75 PE100, SDR11, PN10 gaz/PN16Zawór współpracuje z silnikiem, kontrolując ilość powietrza, jaka jest do niego dostarczana. Zasada działania zaworu jest pozornie prosta - jego rolą jest bowiem otwieranie i zamykanie zaworu, a dokładniej - elektrozaworu. Rozwiązanie wykorzystywane przede wszystkim w układach turbo, w których wpływa na optymalizację działania całej instalacji.

Kontrola ustawienia przepustnicy przez zawór n75 jest niezbędna dla prawidłowego sterowania, ale ilość dostarczanego powietrza wymaga wykonania oceny ciśnienia doładowania, ponieważ tylko gdy będzie ono właściwie dopasowane do potrzeb i możliwości silnika pozwoli na prawidłowe działanie.

Zawory n75 w hurtowni Onninen

W ofercie hurtowni Onninen dostępne są wysokiej jakości elementy instalacyjne, które zapewnią optymalne działanie wszystkich urządzeń i instalacji. Stawiając na zadowolenie naszych klientów wybieramy wyłącznie wysokiej jakości rozwiązania. Solidna konstrukcja gwarantuje trwałość i niezawodność, dzięki wykorzystaniu sprawdzonych, polecanych przez profesjonalistów propozycji. U nas możesz sprawdzić ofertę i parametry na podstawie kart produktowych, a jeśli znalazłeś odpowiednie rozwiązania - zamów.

zawór HL DN75Dostępne w ofercie modele zaworu n75 to warianty cechujące się zaawansowanymi mechanizmami regulacyjnymi. Dzięki nim można bez trudności dostosować przepływy. W zależności od wariantu instalacji wykorzystywane są inne rozwiązania technologiczne.

Jedną z możliwości jest zawór n75 Georg Fischer DN75 PE100, SDR11, PN10 gaz/PN16, produkt, który dedykowany jest do montażu w instalacjach wodnych lub gazowych. Model zaworu do zgrzewania elektrooporowego, przygotowany zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwo, posiada niezbędne certyfikaty.

zawór n75 Onnline do rur dn75Innym wariantem n75 jest zawór HL DN75. W jego wypadku ważna jest lokalizacja, należy pamiętać, że musi on być umieszczony powyżej poziomu zalewania. W produkcie zastosowano szczególne rozwiązania, ułatwiające czyszczenie. Zawór, w którym wykorzystano zamykanie kulowe jest skutecznym i solidnym rozwiązaniem, pozwalającym na szybkie odcięcie przepływu.

W kategorii zaworów n75, w hurtowni Onninen dostępne są także rozwiązania dedykowane dla instalacji wodnych, takie jak zawór n75 Onnline do rur dn75. Służy on do doprowadzania powietrza w układach kanalizacyjnych, które jest niezbędne, aby nie dopuścić do tworzenia podciśnienia.

Sprawdź zawory n75 w hurtowni Onninen

Klucz do zaworów