Profesjonalne narzędzia dla fachowców od marki IRONSIDE!

Dodano: piątek, 30.09.2022


Pracujesz w budownictwie, przemyśle lub w motoryzacji? A może jesteś instalatorem lub majsterkowiczem z zamiłowania? Ten artykuł jest dla Ciebie! Szukasz produktów wysokiej jakości w rozsądnej cenie? Poznaj profesjonalne narzędzia dla fachowców od marki IRONSIDE.

Narzędzia Ironside

Poznaj narzędzia ręczne IRONSIDE

IRONSIDE to marka własna Onninen. Będąc częścią koncernu KESKO jesteśmy jedyną firmą posiadającą koncesję na sprzedaż produktów tej marki w Polsce. IRONSIDE znajduje się w pierwszej trójce najbardziej popularnych marek narzędzi ręcznych w Szwecji i szybko zdobyła zaufanie profesjonalistów na innych rynkach, również na rynku polskim. Od ponad 30 lat IRONSIDE projektuje i produkuje narzędzia dla najbardziej wymagających profesjonalistów. Na chwilę obecną w ofercie Onninen znajdują się między innymi śrubokręty, nożyce do rur, szczypce do ściągania izolacji z kabli i przewodów czy skrzynki narzędziowe, a to dopiero początek!

Sprawdź narzędzia IRONSIDE

Oferta narzędzi IRONSIDE

Narzędzia marki IRONSIDE wyróżnia przede wszystkim solidna jakość za rozsądną cenę. Większość narzędzi produkowana jest w Europie – w Niemczech, Francji i Hiszpanii, w fabrykach o ugruntowanej pozycji z wieloletnim doświadczeniem. Produktami cieszącymi się największym zainteresowaniem wśród klientów są nożyce do rur i ściągaczki do izolacji z kabli. IRONSIDE to szeroka gama narzędzi ręcznych dla profesjonalistów, poznaj niektóre z nich!

Narzędzia do wkręcania

wkrętak ironsideBardzo wysokiej jakości wkrętaki Ironside przeznaczone są do użytku profesjonalnego. Wkrętaki posiadają dwukomponentową rękojeść, która zapewnia bardzo dobry chwyt i zapobiega ślizganiu się dłoni. Rękojeść jest wyprofilowana tak, aby dobrze leżała w dłoni i nie obciążała użytkownika. Wkrętaki posiadają ostrza ze stali chromowo-molibdenowo-wanadowej z czernioną końcówką dla lepszej precyzji i trwałości. 

Wkrętaki VDE

Profesjonalny wkrętak elektryczny z certyfikatem VDE posiada okrągłe, specjalnie hartowane ostrze stworzone również ze stali chromowo-molibdenowo-wanadowej oraz ergonomiczną dwukomponentową rękojeść z blokadą rolki. Wkrętaki są izolowane i dopuszczone zgodnie z przepisami IEC / VDE do pracy w środowiskach pod napięciem do 1000 V.

wkrętak ironside

Szczypce

skrzynia narzędziowa ironsideProfesjonalne szczypce wykonane są ze stali chromowo-wanadowej i posiadają polerowaną, lakierowaną ochronną główkę. Cięte powierzchnie są hartowane indukcyjnie. Ergonomicznie ukształtowane uchwyty wykonane są z dwukomponentowych materiałów, które zapewniają wygodny chwyt podczas pracy. W ofercie szczypiec znajdują się szczypce boczne, szczypce do gięcia, szczypce płaskie, szczypce płaskie i elektryczne, które pasują do różnych obszarów roboczych.

Torby i walizki na narzędzia

Każdy fachowiec wie, że podstawą każdego profesjonalisty jest dobrze zorganizowana skrzynka z narzędziami. IRONSIDE ma w swojej ofercie torby narzędziowe, walizki narzędziowe, skrzynki, a nawet plecaki na narzędzia w różnych rozmiarach i kształtach. Organizery są wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia i wilgoć. Dopasuj torbę narzędziową do swojej branży razem z marką IRONSIDE!

Sprawdź narzędzia IRONSIDE w hurtowni Onninen

Sprawdź ofertę marki IRONSIDE!


Szeroki asortyment marki IRONSIDE sprawia, że ​​nie brakuje Ci żadnych narzędzi, niezależnie od tego, czy jesteś stolarzem, elektrykiem czy hydraulikiem. Asortyment poszerzany jest w oparciu o profesjonalne potrzeby klientów, zawsze z naciskiem na jakość i wydajność. Zapraszamy do oddziałów Onninen Express, gdzie można zapoznać się na  żywo z asortymentem marki IRONSIDE przy nowych wystawach ekspozycyjnych.

ironside

Masz pytania odnośnie branży? Dołącz do grupy Świat Instalacji!

Młotek