Nova Pro Premium – perfekcyjny design i jakość w Twojej łazience

Dodano: wtorek, 13.07.2021


W jaki sposób odświeżyć wygląd swojej łazienki? Wybierając akcesoria i produkty, które będą w stanie całkowicie przewartościować wnętrze i sprawić, że jego wygląd wyniesie je na jeszcze wyższy poziom. Jednocześnie ma stać się źródłem maksymalnej funkcjonalności. Takie możliwości daje Nova Pro Premium.

KOŁO NOVA PRO PREMIUM

Seria ceramiczno-meblowa KOŁO Nova Pro Premium to przede wszystkim unowocześnienie dobrze znanych rozwiązań, które zostały wyniesione na znacznie wyższy poziom. W jaki sposób?

Piękniej, czyściej, prościej – toalety Nova Pro Premium

Miski WC z serii Nova Pro Premium dają w łazience nowe poczucie komfortu. Ich budowa wyróżnia się przede wszystkim krytymi mocowaniami – jednolita, gładka konstrukcja toalety świetnie prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach. Jest także wyjątkowo prosta w czyszczeniu – brak zakamarków uniemożliwia gromadzenie się kurzu i zabrudzeń, przez co nie trzeba martwić się długotrwałym i kłopotliwym czyszczeniem.

Wszystkie miski WC z tej serii zostały z kolei wyposażone w technologię Rimfree – rewolucyjny system budowy ceramiki, dzięki któremu miski nie mają wewnętrznego kołnierza. Oznacza to, że nie ma też miejsc, w których mogą gromadzić się groźne zarazki i bakterie. Zapewnia to więcej higieny w łazience oraz łatwiejsze, sprawniejsze czyszczenie – toaletę wystarczy przetrzeć ściereczką i łagodnym mleczkiem czyszczącym, aby cieszyć się świetnie wyglądającą łazienką.

Misy WC z kolekcji Nova Pro Premium


Pojemność, design i użyteczność – meble do łazienek Nova Pro Premium

Aby łazienka zyskała dodatkowe atuty, nie można zapomnieć o eleganckim uzupełnieniu w postaci mebli łazienkowych. Seria Nova Pro Premium ma dużo możliwości w tym zakresie. Pierwsza to szafki z lustrem, które dzięki swojej pojemności z pewnością pomieszczą wszystkie niezbędne akcesoria – przede wszystkim szczoteczki do zębów, które koniecznie należy przechowywać w zamkniętej przestrzeni. Półki pozwalają na swobodne rozstawienie wszystkich potrzebnych przedmiotów w taki sposób, aby łatwo można było do nich sięgnąć i bezproblemowo wyjmować. Wbudowany mechanizm cichego domykania drzwiczek zapewnia natomiast komfort korzystania i bezpieczeństwo dla szklanych drzwi – odtąd niestraszne żadne trzaśnięcia!

Dla dodatkowej przestrzeni do przechowywania w kolekcji Nova Pro Premium nie mogło zabraknąć szafek podumywalkowych. W czterech wariantach szerokości oraz rozwiązaniach pozwalających na korzystanie z szafek zarówno otwieranych jak i szuflad, meble te stają się świetnym wyborem do łazienki – wszyscy wiemy, że nigdy nie brakuje tam przedmiotów, które można lepiej ulokować. Dzięki szafkom Nova Pro Premium pozbędziesz się bałaganu!

Warto wiedzieć, że wszystkie meble z tej kolekcji są wykonane z płyty wilgocioodpornej. Zabezpiecza ona przed niszczącym meble działaniem panującej w łazience atmosfery oraz parze wodnej. Dzięki temu materiałowi jest także niewrażliwa na działanie pleśni, które mogłyby pojawiać się w łazience. Dodatkowo meble są pokryte specjalną warstwa lakieru, którego zadaniem jest chronienie koloru mebla przed promieniami UV. Dzięki temu nie odbarwią się, nawet podczas ekspozycji na światło słoneczne.

Meble KOŁO Nova Pro Premium wykonane zostały w kolorach białym, lava mat, oraz dwóch odcieniach orzecha włoskiego – ciemnym i jasnym. Taka paleta kolorów z pewnością zagwarantuje doskonały wygląd w każdej łazience.

Meble łazienkowe z kolekcji Nova Pro Premium


Kąpiel w wersji premium – Nova Pro Premium

W ofercie pojawiły się także wygodne wanny akrylowe Nova Pro Premium. Zostały wykonane z założeniem wyjątkowej ergonomii korzystania – dzięki temu położenie się w takiej wannie jest jeszcze wygodniejsze i zdrowsze dla kręgosłupa. Powierzchnia została wykonana w taki sposób, aby jak najlepiej odwzorowywać jego krzywiznę. Co więcej, sam materiał gwarantuje także przyjemność podczas kąpieli – aksamitna powierzchnia jest miła w dotyku oraz wydaje się ciepła, gdyż utrzymuje temperaturę pokojową. Wejście nawet do pustej wanny nie jest niekomfortowe. Kąpiele w niej będą także dłuższe i przyjemniejsze, gdyż akryl utrzymuje ciepło znacznie dłużej.

Nova Pro Premium to kompletna seria, która zapewni Ci stworzenie pięknej, trwałej i funkcjonalnej łazienki. Jeśli poszukujesz nowoczesnych rozwiązań do swojego domu, wybierz kolekcję Nova Pro Premium!

Wanny z kolekcji Nova Pro Premium