Nowoczesne rozwiązania grzewcze dla Profesjonalistów: monoblokowe pompy ciepła marki Atlantic. Poznaj pompy Ixtra M i Extensa M

Dodano: środa, 27.03.2024


W dzisiejszej dynamicznej branży instalacji grzewczych, użytkownicy poszukują rozwiązań, które nie tylko gwarantują komfort termiczny, ale także są wydajne, ekonomiczne i ekologiczne. W odpowiedzi na te potrzeby, marka Atlantic wprowadza na rynek innowacyjne monoblokowe pompy ciepła, w tym modele Ixtra M i Extensa M, które oferują zaawansowane technologie oraz solidną konstrukcję. Zapoznajmy się z szerokim zakresem funkcji i korzyści tych zaawansowanych urządzeń grzewczych.

Pompa ciepła Atlantic Ixtra przed nowoczesnym domem w ogrodzie

Sprawdź pompy ciepła Atlantic w hurtowni Onninen

Ixtra M: Doskonała wydajność i cicha praca

Seria Atlantic Ixtra M to zbiór czterech modeli, o mocy od 9 do 17 kW, wyposażonych w nowoczesny czynnik chłodniczy R452B. Te monoblokowe pompy ciepła są zoptymalizowane wyłącznie do ogrzewania, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla różnorodnych zastosowań w sektorze mieszkaniowym oraz komercyjnym.

Pompa ciepła Atlantic Ixtra przed garażem przy domu jednorodzinnymJedną z najbardziej imponujących cech Ixtry M jest niezwykle cicha praca, osiągająca poziom ciśnienia akustycznego na poziomie zaledwie 35 dB(A) w odległości 3 metrów. Ta funkcja pozwala na zapewnienie komfortu użytkownikom bez uciążliwego hałasu, co jest istotne szczególnie w przypadku instalacji w pomieszczeniach mieszkalnych.

Ponadto pompy ciepła Atlantic oferują użytkownikom szeroki zakres możliwości dzięki regulacji VPAM, umożliwiającej modulację mocy sprężarki. Zintegrowany zbiornik buforowy nawet do 40 litrów oraz solidna koncepcja hydrauliczna z opatentowanym współosiowym wymiennikiem ciepła sprawiają, że Ixtra M jest nie tylko wydajna, ale także niezawodna i łatwa w obsłudze.

Dodatkowym atutem jest intuicyjny interfejs użytkownika oraz możliwość zdalnej obsługi za pośrednictwem aplikacji Cozytouch dzięki systemowi sterowania NAVISTEM 400H. To sprawia, że profesjonaliści i użytkownicy końcowi mogą monitorować i kontrolować pracę urządzenia z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Atlantic Extensa M: Prosty montaż i nowoczesny design

Seria Atlantic Extensa M obejmuje cztery modele, o mocy od 5 do 10 kW, zastosowanych z czynnikiem chłodniczym R32. Te pompy ciepła charakteryzują się niezwykle cichą pracą, osiągając poziom ciśnienia akustycznego na poziomie 40 dB(A) w odległości 3 metrów, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla nowych budynków oraz modernizacji istniejących instalacji grzewczych.

Pompa ciepła Atlantic Ixtra przy w ogrodzie przy domuJednym z kluczowych atutów Atlantic Extensa M jest łatwość montażu oraz nowoczesny design. Wbudowany płytowy wymiennik ciepła oraz intuicyjny interfejs użytkownika sprawiają, że te pompy ciepła są łatwe w obsłudze i utrzymaniu.

Dodatkowo, system Smart Protect oraz możliwość zdalnej obsługi za pośrednictwem aplikacji Cozytouch zapewniają nie tylko wysoką wydajność, ale także bezpieczeństwo i kontrolę nad urządzeniem, co jest istotne zarówno dla profesjonalistów, jak i użytkowników końcowych.

Podsumowanie

Monoblokowe pompy ciepła Atlantic Ixtra M i Extensa M to doskonałe rozwiązanie dla profesjonalistów branży instalacyjnej, którzy poszukują nowoczesnych, wydajnych i niezawodnych systemów grzewczych dla swoich klientów. Dzięki zaawansowanej technologii, cichej pracy oraz intuicyjnemu sterowaniu, te urządzenia nie tylko zapewniają komfort cieplny, ale także pozwalają ograniczyć zużycie energii i wpływ na środowisko naturalne.

Sprawdź pompy ciepła Atlantic w hurtowni Onninen