Odpływy podłogowe DallDrain

Dodano: piątek, 16.07.2021


DALLMER

Dallmer, jako firma rodzinna o korzeniach rzemieślniczych doskonale zna potrzeby i specyfikę codziennej pracy Instalatorów. Na placu budowy jest tak wiele kwestii, których należy dopilnować, dlatego dobrze wiedzieć, że na produktach z nowego systemu DallDrain można polegać. System ten, to łatwe w montażu, niezwykle elastyczne odpływy punktowe, łącznie z bogatą paletą akcesoriów.

wpust dalldrainSystem DallDrain zapewnia wybór trzech korpusów wpustu: DallDrain o wysokości montażowej 85 mm, DallDrain Plan o wyjątkowo płaskiej konstrukcji i wysokości montażowej 55 mm, oraz DallDrain pionowy – gwarantuje to idealne rozwiązanie odwodnienia w każdej sytuacji montażowej.

Wszystkie korpusy wpustu mogą być łączone z różnymi nasadami:

  • Nasady Select przeznaczone są aby spełnić najwyższe wymagania. Mają elegancki wygląd, dzięki ramce oraz ozdobnemu rusztowi ze stali nierdzewnej.
  • Nasady Individual pozwalają na wklejenie płytek, dzięki czemu odpływ wizualnie stapia się z okładziną podłogową. Daje to nieograniczone możliwości aranżacji.
  • Nasady Pure to ekonomiczna alternatywa, która łączy ruszt wykonany ze stali nierdzewnej oraz ramkę z tworzywa sztucznego.

dalldrain

Dzięki odpowiednim akcesoriom, wraz z wykonanymi z rzemieślniczą precyzją rozwiązaniami z zakresu ochrony przeciwpożarowej i akustycznej, system DallDrain gwarantuje bezpieczeństwo i nieskomplikowany montaż, a co za tym idzie, także znaczną oszczędność czasu. System DallDrain może być stosowany już od wysokości montażowej 55 mm i posiada pionowy korpus wpustu z króćcem kombinowanym. Wszystkie korpusy wpustu są wyposażone w elastyczny, montowany na wcisk mankiet uszczelniający do łączenia z uszczelnieniami zespolonymi. Kolejną zaletą systemu DallDrain są nóżki montażowe przeznaczone do regulacji wysokości i izolacji akustycznej. Mata wygłuszająca pozwala w nieskomplikowany sposób spełnić wymagania norm VDI 4100 i DIN 4109. Łatwo wyjmowany syfon, umożliwiający szybkie czyszczenie, jest dodatkową zaletą systemu.

System DallDrain zawiera również ruchomy króciec odpływowy do beznaprężeniowego podłączenia do przewodu kanalizacyjnego, a także nowy typ elementu wzmacniającego jastrych w przypadku niewielkiej wysokości montażowej, chroniący króciec odpływowy i konstrukcję podłogi. DallDrain sprawdzi się zarówno w przypadku nowych budynków, jak i w projektach związanych z modernizacją. Dostępne są również kompletne zestawy, odpowiednie w większości typowych sytuacji montażowych. Co dla nas szczególnie ważne: zgodnie z aktualnymi trendami, system DallDrain dostarczany jest w ekologicznych opakowaniach kartonowych, całkowicie pozbawionych folii z tworzywa sztucznego.

Masz pytania odnośnie branży? Dołącz do grupy Świat Instalacji!

Sprawdź produkty Dallmer w ofercie hurtowni

Odpływ liniowy