Odkryj produkty poprawiające efektywność małych i średnich budynków!

Dodano: czwartek, 24.11.2022


Wydajność energetyczna i oszczędność energii zyskują na znaczeniu bardziej niż kiedykolwiek. Łatwiej jest dbać o środowisko naturalne i kontrolować własne wydatki na prąd, gdy masz do dyspozycji odpowiednie produkty – już na etapie projektowania stworzone z myślą o maksymalnej efektywności i inteligentnym zarządzaniu energią. Koniecznie przeczytaj więcej!

Schneider Electric - oferta dla budownictwa komercyjnego i mieszkalnego

Chcesz poprawić efektywność mieszkań i lokali usługowych? Zrobisz to z pomocą Schneider Electric, dzięki naszym inteligentnym oraz innowacyjnym rozwiązaniom dla małych i średnich budynków. Jesteśmy specjalistami nie tylko od stylowo zaprojektowanych łączników i gniazd, ale również od stacji ładowania samochodów oraz automatyki budynkowej! Schneider Electric odmienia domy i firmy, zapewniając niezrównany poziom wygody i innowacji. Przeczytaj o naszych rozwiązaniach i przekonaj się sam!

Osprzęt elektroinstalacyjny

Poznaj szeroką ofertę bezpiecznego i wygodnego do montażu osprzętu elektroinstalacyjnego, który zachwyci Twoich klientów wyjątkowym stylem. Nasza najnowsza seria, Schneider Electric Sedna, Schneider Electric Sedna Design & Schneider Electric Elements, to sprawdzone rozwiązania z nowoczesnym designem. Seria ta pozwala na stworzenie aż 91 kombinacji kolorystycznych. Daj ponieść się wyobraźni i połącz ramkę z gniazdem lub łącznikiem według swoich preferencji.

Łączniki i gniazda natynkoweSchneider-electric-gniazdka-acti9

Zadbaj o ergonomię i bezpieczeństwo z odpornym na wodę, kurz i uderzenia natynkowym osprzętem elektroinstalacyjnym o stopniu ochrony IP55 oraz wytrzymałości IK08.  W tym celu polecamy serię Schneider Electric Mureva Styl. Poza swoją niezwykłą wytrzymałością, cechuje się ona też estetycznym designem oraz błyskawicznym i wygodnym montażem. Jakby tego było mało, osprzęt z tej serii wyposażony jest w diody LED, które informują o ciągłości zasilania oraz pomagają odnaleźć gniazdo w ciemności!

A może obawiasz się, że osprzęt natynkowy w budynku nie będzie pasował wizualnie do osprzętu podtynkowego? Tu również na ratunek przychodzi seria Mureva Styl, gdyż dostępna jest również w wersji podtynkowej! 

Aparatura Acti9 Active

Postaw na kompletną ochronę (także przed pożarem czy wzrostem napięcia) oraz monitorowanie obwodów (pre-alarmy, pomiar energii) z serią produktów Acti9. Wbudowana bezprzewodowa komunikacja ułatwia montaż i usprawnia komunikację. To również rozwiązania służące zaawansowanej ochronie ludzi (ochrona przed porażeniem), zasobów (podwyższone bezpieczeństwo przeciwpożarowe), urządzeń i obwodów (ochrona przed zwarciami, przeciążeniami, długotrwałym wzrostem napięcia).

Przekładniki pomiarowe PowerTag

Bezprzewodowe przekładniki pomiarowe umożliwiają całodobowy monitoring obwodów krytycznych oraz analizę zużycia danych pasują idealnie do zabudowy PrismaSeT G.

Sprawdź pełną ofertę produktów Schneider Electric

Domowe stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Sprawdźmy jak proste może być ładowanie Twojego pojazdu elektrycznego w swoim domu. Wybierz prostą w obsłudze i łatwą w instalacji ładowarkę Evlink Home, która dzięki swojemu nowoczesnemu designowi dobrze będzie się komponować z resztą domu. Nadaje się ona idealnie do garaży w domach jednorodzinnych. Ładowanie nigdy nie było tak proste.

schneider-electric-gniazdka-stacje-ladowania

Zaawansowane stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Ładuj swoje pojazdy elektryczne w wydajniejszy sposób niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki niezawodnej i inteligentnej stacji ładującej zapewniającej większą efektywność i zrównoważony rozwój. Evlink Pro AC/Pro AC Metal to modułowa, skalowalna stacja ładowania do zastosowań komercyjnych, którą dopasujesz idealnie pod swoje potrzeby.  Stacja taka może mieć do 2 punktów ładowania T2 lub opcjonalnie gniazda TE. Ma ona wbudowane 3 tryby autoryzacji użytkownika: przy użyciu NFC, RFID lub brak autoryzacji. Jakby tego było mało, stację można dopasować jeszcze bardziej do swoich preferencji przez możliwość personalizacji koloru obudowy! Jednak personalizacja to nie wszystko, bo liczy się też prostota zarządzania, którą zapewnia aplikacja eSetup for Electricians na smartfony.

Sprawdź pełną ofertę produktów Evlink w hurtowni Onninen