Pij Mineralizowaną Magnezem wodę BWT prosto z kranu!

Dodano: środa, 10.07.2024


Koniec dźwigania plastikowych zgrzewek wody! Dzięki systemom podzlewowym BWT zawsze możesz mieć dostęp do zdrowej, smacznej i bezpiecznej wody BWT –podziękuje Ci za to środowisko i Twój portfel.

Mężczyzna podłącza filtr BWT do mineralizacji i magnezowania wody z kranu w kuchni

Sprawdź markę BWT w hurtowni Onninen

Nowoczesne rozwiązania uzdatniania wody od BWT

Zmiana nawyków w odniesieniu do picia wody może przynieść wielkie korzyści dla naszego zdrowia oraz środowiska. BWT wyznaczyło sobie cel poprawy jakości wody, co znacząco ograniczy zużycie plastiku związanego z jednorazowymi butelkami oraz emisję CO2 związaną z ich produkcją i transportem. Filtracja odgrywa kluczową rolę w procesie poprawy jakości wody. Każdy filtr BWT najpierw usuwa z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach, takie jak chlor, oraz filtruje metale ciężkie, np. ołów i miedź. Dodatkowo, zmniejsza ilość kamienia w wodzie, co jest istotne dla ochrony urządzeń AGD, jak ekspresy do kawy czy czajnik.

Prezentujemy nasze innowacyjne rozwiązania podzlewowe dostosowane do różnorodnych potrzeb naszych klientów. Bez względu na to, czy wybierasz gotowe rozwiązanie z naszym kranem kuchennym AQA drink Pure Urban 2.0, czy masz swoją trójdrożna wylewkę mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Kobieta nalewa wodę z krany w kuchni
Ojciec i córka z wodą do picia pod namiotem w pokoju
Kobieta myje ręce w przefiltrowanej wodzie w kuchni

AQA drink Pure Urban 2.0 

Jeśli szukasz kompleksowego rozwiązania z kranem kuchennym, który jest zarówno elegancki, jak i funkcjonalny, nasz AQA drink Pure Urban 2.0 jest idealnym wyborem. Zapewnia on nie tylko doskonałą jakość wody do picia, ale również harmonijnie komponuje się z Twoją kuchnią, dodając jej nowoczesny akcent dzięki chromowanej wylewce od renomowanej marki GROHE. Wybierając to rozwiązanie, otrzymujesz kompletny system podzlewowy, który zawiera: wylewkę GROHE, głowicę filtra Besthead, AQA Monitor i przepływomierz.

3-drożny kran innego producenta + wkłady filtracyjne od BWT

Jeśli masz już kran od innego producenta lub z jakiegokolwiek powodu preferujesz zachować obecną trójdrożną wylewkę, nie martw się - mamy również dla Ciebie rozwiązanie! Bez względu na markę lub model kranu, nasze systemy podzlewowe będą działać płynnie i efektywnie. Przygotowaliśmy dla Ciebie cztery gotowe zestawy do wyboru. Każdy z nich zawiera filtr, głowicę Beasthead, AQA Monitor i przepływomierz.

AQA drink Pure URBAN 2.0 bateria BWT ze zmiękczaczami i bez

Czy wiesz, że możesz zaoszczędzić 250 plastikowych butelek dzięki jednemu wkładowi filtrującemu BWT AQA drink MPC500?

AQA drink Pure Urban 2.0 korzyści dla Ciebie:

  • kran jest uniwersalny i można połączyć go z każdym filtrem z rodziny produktów BWT AQA drink
  • uzdatnia lokalną wodę - to czysta ekologia
  • poprawia smak i aromat wody 
  • chroni Twoje AGD (ekspres do kawy, czajnik, zmywarkę czy piec konwekcyjno-parowy) przed osadzaniem się kamienia
  • jest prosty w instalacji

Zestaw instalowany jest bezpośrednio pod zlewozmywakiem i podłączony do klasycznego przyłącza wodnego i wylewki AQA drink Pure 2.0. Kran ma dwie dźwignie: jedną dla wody filtrowanej i jedną dla niefiltrowanej wody. Programowalny licznik AQA monitor zlicza na bieżąco ilość przefiltrowanej wody i sygnalizuje potrzebę wymiany wkładu filtracyjnego.

Systemy podzlewowe BWT to idealne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie cieszyć się zdrową, smaczną i bezpieczną wodą prosto z kranu, eliminując jednocześnie potrzebę kupowania plastikowych butelek. Dzięki innowacyjnym filtrom BWT, woda jest wolna od zanieczyszczeń, metali ciężkich i nieprzyjemnego smaku, co również chroni Twoje urządzenia AGD przed osadzaniem się kamienia. Zadbaj o swoje zdrowie, środowisko i oszczędności – wybierz system podzlewowy BWT i zacznij pić lepszą wodę już dziś!

Sprawdź markę BWT w hurtowni Onninen