Kos, Tinos oraz Paros - przegląd oferty pionowych grzejników dekoracyjnych Purmo

Dodano: poniedziałek, 5.10.2020


Szukasz nieoczywistych rozwiązań i designu na najwyższym poziomie? Jeśli chcesz zachwycić wyglądem nowych właścicieli i podwyższyć standard wykończenia, sprawdź grzejniki ozdobne, które stworzą spójny wygląd i stylowe wnętrze domu.

Zdecyduj się na jakość Purmo - wybierz elegancki, nowoczesny grzejnik dekoracyjny pionowy, który spełni nie tylko Twoje oczekiwania estetyczne, ale będzie też zapewniał optymalną temperaturę wnętrz zimą!

Pionowe grzejniki dekoracyjne Purmo

Zalety dekoracyjnych grzejników płytowych:

  • Nowoczesny design
  • Wysokie moce grzewcze
  • Duży wybór rozmiarów
  • Montowane blisko ściany
  • Luksusowe i połyskujące wykończenia
  • Najwyższa jakość
  • 10 lat grawancji!

Czym się kierować podczas wyboru grzejnika dekoracyjnego?

Podstawowym kryterium przy wyborze grzejnika powinno być to, że ma zapewniać ciepło w naszym domu. Jednak w XXI wieku stawiamy nie tylko na funkcjonalność, ale i design. Nowoczesne grzejniki dekoracyjne cechuje efektowana forma, co nie musi wykluczać ich podstawowej funkcji. Jak wybrać idealny grzejnik dekoracyjny i nie popełnić błędu w doborze mocy grzewczej – posłuchaj eksperta Purmo, Roberta Skomorowskiego.

Sprawdź co radzi ekspert, aby uzyskać stylowy design we wnętrzu. Możesz być pewien, że wszystko to zapewnią dekoracyjne grzejniki płytowe.

Kos V - płytowy grzejnik dekoracyjny Purmo

Grzejnik pionowy Kos V pozwalają wykorzystać wąską powierzchnię ścian - można je także montować w pobliżu dużych i okien drzwi. Grzejnik ozdobny Kos charakteryzuje się minimalistycznym designem, który tworzą idealnie płaska płyta czołowa, łagodnie zaokrąglone krawędzie oraz czyste, proste linie. Grzejnik Kos V są bardzo funkcjonalne – można do nich dokupić uchwyt i wykorzystać optymalnie w kuchni lub innych pomieszczeniach.

Sprawdź dekoracyjne grzejniki płytowe w Onninen

Pionowe grzejniki dekoracyjne Purmo - Kos V (1)
Pionowe grzejniki dekoracyjne Purmo - Kos V (2)
Pionowe grzejniki dekoracyjne Purmo - Kos V (3)
Pionowe grzejniki dekoracyjne Purmo - Kos V (4)

Tinos V - płytowy grzejnik dekoracyjny Purmo

Grzejnik płytowy Tinos V to dekoracyjny grzejnik płytowy, w którym ozdobny panel czołowy tworzy jeden element wraz z osłonami bocznymi. Osłony boczne w połączeniu z płaskim frontem tworzą monolit, a ich wyprofilowanie pod kątem 90º podkreśla surową formę grzejnika. Z uwagi na niewielką przestrzeń pozostawioną pomiędzy grzejnikiem a ścianą, całość doskonale komponuje i integruje się z aranżacją pomieszczenia.

Pionowe grzejniki dekoracyjne Purmo - Tinos V (1)
Pionowe grzejniki dekoracyjne Purmo - Tinos V (2)
Pionowe grzejniki dekoracyjne Purmo - Tinos V (3)
Pionowe grzejniki dekoracyjne Purmo - Tinos V (4)

Paros V - płytowy grzejnik dekoracyjny Purmo

Grzejnik dekoracyjny Purmo Paros V to grzejnik dekoracyjny zrywający z tradycją ostrych krawędzi i załamań. Panel frontowy zintegrowany z osłonami bocznymi przechodzi łagodnym łukiem od przedniej płyty grzejnika aż do powierzchni ściany, na której jest zamocowany. Podłączenie środkowe od dołu grzejnika czyni je dyskretnym nie ograniczając przy tym dostępu do zaworu regulacyjnego.

Pionowe grzejniki dekoracyjne Purmo - Paros V (1)
Pionowe grzejniki dekoracyjne Purmo - Paros V (2)
Pionowe grzejniki dekoracyjne Purmo - Paros V (3)
Pionowe grzejniki dekoracyjne Purmo - Paros V (4)

Dlaczego warto wybrać grzejnik płytowy Kos?

Purmo Kos są to grzejniki dekoracyjne pionowe, przeznaczone przede wszystkim do nowoczesnych wnętrz. Kos posiada formę prostej i eleganckiej płyty – dostępne są w wersji pionowej oraz poziomej (H).

Kos to grzejniki dekoracyjne dla osób, które cenią sobie luksusowe i połyskujące wykończenia. Grzejniki dostosujemy do wnętrza nie tylko wymaganą mocą grzewczą, ale także rozmiarami. Atutem pionowych modeli Kos jest możliwość podłączenia ich od dołu, w połowie szerokości grzejnika, co znacznie upraszcza system podłączenia do instalacji. Gładki Kos nadaje wnętrzu wrażenia surowości. Pasuje zarówno do mieszkania typu lotf, jak i do nowoczesnych wnętrz, np. kuchni w zestawieniu ze stalowo-szarą lodówką i podobnymi sprzętami AGD. Świetnie sprawdzi się także w eleganckim hallu.

Design i nowoczesność w jednym

Dla osób ceniących sobie klasyczne wnętrza i prostotę dobrymi propozycjami będą grzejniki dekoracyjne Purmo Tinos i Paros. To grzejniki, które można zamontować w miejscach, które wcześniej nie przyszłyby nam do głowy – nawet na głównej ścianie działowej w salonie lub w miejscu między oknami w sypialni. Sprawdzą się nie tylko z racji swoich właściwości technicznych, ale także ze względu na gustowną formę.

Dekoracyjne grzejniki Tinos i Paros są wytwarzane jako jeden element, pozbawiony wszelkich łączeń i spawów w sekcji czołowej i osłonie bocznej. Nadaje to bryle grzejnika spójność i łagodzi przejścia pomiędzy liniami. Płaskie panele przednie tych grzejników kryją najnowocześniejszą technologię grzewczą – są wydajne zachowując jednocześnie oszczędną formę.

W modelach Tinos i Paros zastosowano specyficzny sposób montażu (bardzo blisko ściany). Dla grzejnika typ 11 całkowita głębokość zabudowy to zaledwie 83 mm. Dzięki temu, przednie panele grzejników dekoracyjnych Purmo Tinos i Paros, po zamontowaniu stanowią zintegrowany z przestrzenią element dekoracyjny wnętrza. Nie można oprzeć się wrażeniu, że zostały zaprojektowane specjalnie do pomieszczenia, w którym się znajdują, podkreślając tym samym jego niepowtarzalność.

Grzejniki Tinos i Paros są dostępne w ponad 200 kolorach palety RAL. Dodatkowo można wybierać spośród 12 ekskluzywnych wykończeń metalicznych. Wszystkie grzejniki Purmo mają zapewnioną 10-letnią gwarancję.

Specyfikacja dekoracyjnych grzejników pionowych Kos V, Tinos V i Paros V
Materiał: głęboko tłoczna blacha niskowęglowa walcowana na zimno FePO1
Grubość blachy: z której tłoczy się płyty grzejników:  zgodna z PN-EN 442
z której wykonuje się ożebrowanie konwekcyjne:  zgodna z PN-EN 442
Maksymalne ciśnienie robocze: 6 bar
Ciśnienie próbne: 8 bar (po zainstalowaniu)
Maksymalna temperatura: 99°C
Kolor: RAL 9016 śnieżnobiały, inne na zamówienie
Malowanie podkładowe: KTL II - kataforeza drugiej generacji
Malowanie końcowe: napylanie elektrostatyczne
Produkcja: zgodna z BS EN ISO 9001 oraz BS EN ISO 14001
Deklaracja zgodności z: PN-EN 442
Atest Higieniczny: HK/B/0436/01/2007
Gwarancja: 10 lat

Właściwa moc grzewcza gwarantem sukcesu!

Pionowe grzejniki dekoracyjne Purmo - Narbonne VT

Wybierając idealny grzejnik, który będzie ozdobą wnętrza należy zwróćić uwagę na jego moc grzewczą. To tak naprawdę kluczowy aspekt podczas zakupu. Na szczęście w dzisiejszych czasach moc grzewcza idzie w parze z designem, więc w tym przypadku nie ma mowy o konieczności rezygnacji z czegoś.

Dobór odpowiedniej wielkości grzejnika powinien zawsze opierać się na danych z projektu instalacji centralnego ogrzewania. Jeśli nie posiadamy odpowiedniej dokumentacji to warto skorzystać z porady fachowca lub z programu komputerowego, który umożliwia poprawny dobór grzejnika. Deficyt mocy jest najszybciej uwidaczniającą się „usterką”, a jej naprawa wiąże się zazwyczaj z wysokimi kosztami zakupu i koniecznością montażu większego lub dodatkowego grzejnika. Czasem w grę wchodzi okresowe korzystanie z dodatkowego źródła ciepła, jakim może być grzejnik elektryczny.

Zobacz dekoracyjne grzejniki płytowe w hurtowni Onninen

Grzejniki dekoracyjne to nie tylko ozdoba mieszkania lub domu. Wybierając ten właściwy model inwestujemy zarówno w niebagatelny design, jak i w funkcjonalność. Nie należy o tym nigdy zapominać, a tym samym dawać się uwieść „fikuśnym” kształtom, które nie dają potem wystarczająco dużo ciepła.

Odpowiednia moc grzewcza to priorytet przy wyborze grzejnika. Może ona być równa wymaganej wysokości temperatury w domu lub ją przekraczać. Nigdy natomiast nie powinna być niższa, dlatego warto też postawić na jakość. Wszystkie grzejniki dekoracyjne marki Purmo objęte są aż 10-letnią gwarancją, a znaleźć je można w hurtowni elektryczno-hydraulicznej Onninen. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wymieniaj korzyści w nowej platformie lojalnościowej OnnTop!

Grzejnik pionowy dekoracyjny
Grzejnik dekoracyjny do salonu
Grzejnik panelowy
Grzejnik dekoracyjny pionowy
Grzejnik dekoracyjny czarny
Grzejnik dekoracyjny biały
Grzejnik panelowy pionowy
Grzejnik Purmo