Dekoracje, które ocieplają wnętrze - pionowe grzejniki PURMO

Dodano: poniedziałek, 16.11.2020


Dekoracyjne grzejniki Kos V, Faro V, Tinos, Paros, Narbonne V oraz Vertical od Purmo stanowią rozwiązanie pozwalające uzyskać idealny komfort cieplny także w pomieszczeniach, w których trudno znaleźć miejsce na tradycyjny grzejnik poziomy.

Pionowe grzejniki PURMO

Pionowe grzejniki dekoracyjne, które ocieplają wnętrze

To, co wyróżnia pionowe grzejniki Purmo spośród innych to stylistyka, która stanowi doskonałe dopełnienie eleganckich wnętrz i nadaje im dodatkowego smaku. Grzejniki te różnią się od siebie przede wszystkim wykończeniem przedniej płyty.

Grzejnik Kos V wyróżnia surowa forma, która eksponuje we wnętrzu jego elegancki charakter. Dlatego szczególnie polecany jest do klasycznych wnętrz.

Grzejnik Faro V charakteryzuje przednia profilowana płyta, którą podkreślają linie biegnące pionowo.

Dodatkową zaletą grzejników Kos V i Faro V jest to, że posiadają wiele możliwości podłączenia: środkowe – od dołu lub od góry oraz boczne – od dołu lub od góry.

Grzejniki dekoracyjne PurmoGrzejnik Purmo Vertical wyróżnia profilowana przednia płyta grzewcza. Może być podłączany od dołu (również środkowo), a w razie potrzeby także z góry.

Grzejnik Narbonne V wykonany jest z szeregu połączonych ze sobą profilowanych, stalowych elementów o przekroju prostokątnym.

Purmo Tinos i Paros to kwintesencja minimalizmu. W tych modelach płyta czołowa i osłony boczne są wytwarzane jako jeden element pozbawiony wszelkich łączeń i spawów – są wydajne zachowując jednocześnie oszczędną formę. Specyficzny jest sposób montażu Tinosa i Parosa – bardzo blisko ściany. Dzięki temu przednie panele nowych grzejników dekoracyjnych Purmo po zamontowaniu są oddalone od powierzchni ściany zaledwie o 83 mm, stanowiąc zintegrowany z przestrzenią element.

Grzejniki Purmo są dostępne w ponad 200 kolorach palety RAL

Grzejniki Purmo są dostępne w ponad 200 kolorach palety RAL
Dodatkowo można wybierać spośród 12 ekskluzywnych wykończeń metalicznych

Grzejnik Purmo