Poczuj komfort pod prysznicem! Zainwestuj w przestronną kabinę prysznicową z dużym brodzikiem

Dodano: poniedziałek, 29.05.2023


Przygotowanie odpowiedniej strefy prysznicowej zapewnia komfort, ale też wpływa na estetykę. Niewątpliwie najważniejszym elementem jest tutaj brodzik. Polecamy duże brodziki marki Geberit, dzięki którym zyskacie jeszcze większą wygodę użytkowania. Poznajcie więcej zalet takiego rozwiązania i alternatywę dla dużego brodzika jaką jest odpływ liniowy. Stwórzcie przestronną i komfortową strefę prysznicową!

Biała łazienka

Zalety dużego brodzika prysznicowego

 Brodzik akrylowy prostokątny Olona 120x90 cmWiele osób zastanawia się, czy lepiej wybrać wannę, czy też prysznic. Trzeba przyznać, że jedno i drugie rozwiązanie ma wiele zalet, przy czym decydując się na prysznic, warto wybrać duży brodzik Geberit. Dzięki dużemu brodzikowi komfort korzystania jest jeszcze większy. Dodatkowo w większym brodziku można też wykąpać dziecko lub psa bez obaw o całkowite zachlapanie łazienki. Oczywiście to rozwiązanie sprawdzi się również w przypadku osób starszych, które korzystają z krzesełek prysznicowych. W większym brodziku można też usiąść i zorganizować sobie przyjemne dla skóry SPA. Duże brodziki są przede wszystkim funkcjonalne i wygodne w codziennym użytkowaniu, gdy np. zbieracie się do pracy. Możecie zdecydować się choćby na brodzik prostokątny 90x120 albo brodzik kwadratowy 90x90 lub 80x80. W ofercie hurtowni Onninen znajdziecie także inne rozmiary dużych brodzików prysznicowych. Wśród brodzików Geberit Nemea dostępne są jeszcze rozmiary 100x80, 90x75, a wśród brodzików Geberit Olona - 80x120, 100x120, 80x140, 90x140, 80x160, 90x160, a nawet większe. Zwróćcie jeszcze uwagę na kształt brodzika. Zaletą kwadratowych jest to, że zmieszczą się w każdej łazience, a przy tym wpisują się w klasyczną i nowoczesną estetykę. Natomiast brodziki prostokątne pasują do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz. Do tego proste kąty podkreślają geometryczne dekoracje i potęgują przy tym wrażenie całkowitej schludności. 

Brodziki prysznicowe Geberit

Na uwagę zasługuje prostokątny brodzik prysznicowy 90x120 Geberit Olona. Jest on wykonany z trwałej i odpornej na uszkodzenia żywicy kamiennej. Posiada antypoślizgową powierzchnię zgodną z normą FN: PN24 oraz klasę C wg EN 16165. Jego dopuszczalne obciążenie wynosi 150 kg, dlatego ten model sprawdzi się dla wszystkich osób, niezależnie od wagi. Do tego posiada włókna uszczelniające o Brodzik kwadratowy Nemea 80x80 cmszerokości 10 cm chroniące instalację i sąsiadów przed przeciekaniem. Ten model nie tylko prezentuje się dobrze, ale też sprawia, że każda kąpiel lub prysznic będą jeszcze przyjemniejsze. Geberit Olona dostępny jest w szerokościach od 75 do 100 cm oraz długościach od 90 do nawet 180 cm.  Jeżeli szukacie wygodnego brodzika, który sprawdzi się nawet w mniejszej łazience, to polecamy Wam akrylowy brodzik kwadratowy 90x90 Nemea Geberit. Dostępny jest w wykończeniu matowym oraz klasycznym błyszczącym, a jego montaż jest bardzo prosty, można nawet zlicować go z powierzchnią podłogi. Brodzik Geberit Nemea matowy posiada najwyższą klasę antypoślizgową A. Do tego wszystkiego mogą z niego bezpiecznie korzystać osoby z niepełnosprawnością. Nieco mniejszy, ale również funkcjonalny jest brodzik kwadratowy 80x80 Nemea Geberit. Zachwyca prostotą i uniwersalnością. Białe, matowe wykończenie sprawia, że pasuje on do każdego wnętrza. Nie przytłacza go ani nie zaburza kubatury. Wykonany jest z akrylu odpornego na zarysowania. Wszystkie modele Nemea wyposażone zostały w otwór odpływowy 90 mm. Jest on tak zaprojektowany, że osoba korzystająca zyskuje miejsce do swobodnej kąpieli pod prysznicem. Można bez kłopotu umyć czworonoga czy dziecko.     Podobnie jak brodzik Geberit Olona, model Nemea dostępny jest również w wersji prostokątnej w różnych wymiarach do wyboru.

Alternatywa dla brodzika - odpływ liniowy  

Odpływ liniowy Geberit CleanLine20 90 cm

Odpływ liniowy to świetna alternatywa dla brodzika. Dzięki niemu można stworzyć nowoczesną strefę prysznicową pozbawioną barier architektonicznych. Na uwagę zasługuje odpływ liniowy CleanLine Geberit do natrysków 90 cm. Łatwo utrzymać go w czystości. Do tego sprawdzi się również w łazience o mniejszej powierzchni użytkowej. To rozwiązanie w sposób szczególny wpisuje się w nowoczesny i industrialny styl. Ten odpływ posiada rynnę zbiorczą z możliwością skrócenia. Można umieścić go między płytkami ceramicznymi o grubości od 8 do 35 mm. Dla jeszcze większej wygody istnieje możliwość regulacji wysokości, ale też nachylenia i przesunięcia wpustu liniowego. Klasa obciążeniowa wynosi tutaj K3. Wykonany jest ze stali szczotkowanej, która podkreśli nowoczesną aranżację łazienki. Materiał wykazuje też wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wbudowaniu rynny z jednego elementu na całej powierzchni odpływu nie gromadzą się zanieczyszczenia i Wpust odpływu liniowego do natryskówbakterie. Dzięki temu nie ma trudno dostępnych miejsc i można łatwo utrzymać cały odpływ w czystości. Ten odpływ liniowy dokładnie zbiera wodę. Dla jeszcze większej wygody użytkowania posiada wbudowany koszyczek, który wyłapuje większe zabrudzenia. W ofercie hurtowni Onnninen dostępne są różne rozmiary odpływów z serii CleanLine producenta Geberit, np. 130 czy 160 cm oraz modele odpływów CleanLine w innych wersjach wzorniczych lub kolorystycznych. Decydując się na odpływ liniowy Geberit CleanLine należy pamiętać o zamontowaniu zestawu montażowego odprowadzającego wodę do kanalizacji.

Sprawdź ofertę Geberit w hurtowni Onninen

Kabina prysznicowa 90x90
Kabina prysznicowa 80x80
Brodzik prysznicowy 80x80
Brodzik prysznicowy 90x90
Kabina prysznicowa z brodzikiem