Podświetlane łączniki dotykowe Touchme - Simet

Dodano: czwartek, 25.03.2021


Łączniki dotykowe Touchme sterowane pilotem to nowoczesny i unikalny wygląd, który dopełni estetyką każde pomieszczenie w Twoim domu. Wszystkie elementy serii Simet Touchme są dostępne od ręki w magazynach firmy Onninen.

Łączniki dotykowe Touchme Simet

Nowoczesne łączniki i gniazda elektryczne wykonane ze szkła hartowanego

Seria Touchme charakteryzuje się niezwykłą estetyką i jakością wykonania. Panele zewnętrzne wykonane z cienkiego, hartowanego szkła zapewniają niezwykle nowoczesny i unikatowy wygląd, który dopełni estetyką każde pomieszczenie. Seria wykonana jest w trzech klasycznych i zarazem uniwersalnych kolorach, co pozwala zastosować te produkty w każdym wnętrzu. Całości dopełnia efekt polerowanej powierzchni szkła, który nadaje charakter i piękno.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo łączników i gniazd Simet

W pełni bezpieczny panel dotykowy zapewnia komfortowe użytkowanie. Kompletna oferta składa się z wyłączników (pojedynczych i podwójnych), wyłączników roletowych, krzyżowo - schodowych, gniazd 2p+z, TV, SAT, antenowych, USB. Wyłączniki można obsługiwać za pomocą pilota, co podkreśla funkcjonalność. Moc obciążeniowa 800W pozwala użytkownikowi na wszechstronność w zastosowaniu. System montuje się w standardowych puszkach fi 60mm.

Nowoczesne panele i ramki 

Panele i ramki wykonane z hartowanego szkła wycinane są z niezwykłą dokładnością i precyzją, przy użyciu najnowszej technologii. Szkło nawet po rozbiciu nie rozpryskuje się, tworząc efekt "popękanej szyby" jak w przypadku szyby samochodowej. Symbole na panelach podświetlone diodami LED dają gwarancje nowoczesnego wyglądu i stylu.

Do łączników dotykowych (światło), żaluzjowych, dzwonkowych oraz ściemniacza możemy użyć róniez pilota sterującego - 4 przyciskowego (do 30 m) oraz 12 przyciskowego (do 300 m). Seria Touchme to również gniazda zasilające, antenowe TV, antenowe satelitarne, komputerowe (USB, RJ45), telefoniczne, typu schuko, 1, 2, 3, 4, 5 – krotne.

Charakterystyka łączników i gniazd Touchme:

  • unikalny i nowoczesny design
  • niezwykły efekt wizualny dzięki polerowanej powierzchni szkła
  • każdy z elementów szklanych po zbiciu nie rozpryskuje się – dla bezpieczeństwa powstaje efekt “pajęczyny”
  • funkcjonalność i bezpieczeństwo, łączniki mogą działać nawet przy wilgotności 97%
  • moc obciążeniowa 2000W
  • seria Touchme współpracuje z każdym rodzajem oświetlenia, dla źródeł LED (min. 1W) konieczne jest użycie specjalnego adaptera LED dostępnego w ofercie

Zobacz produkty Simet w sklepie Onninen