Połącz elegancję i oszczędność w łazience: Bateria umywalkowa czasowa

Dodano: czwartek, 9.05.2024


Bateria umywalkowa czasowa to rozwiązanie, które często stosowane jest w obiektach użyteczności publicznej. Pozwala ono na ograniczenie zużycia wody oraz eliminuje ryzyko, że kran pozostanie przez długi czas włączony, prowadząc do zalania pomieszczenia i wzrostu rachunków.

Bateria umywalkowa czasowa na zlewie w ogrodzie

Sprawdź baterie umywalkowe czasowe w hurtowni Onninen

Na jakiej zasadzie działa bateria umywalkowa czasowa?

Bateria umywalkowa Valvex samozamykająca / czasowa Push Onnline 2452901Mechanizm działania baterii umywalkowej czasowej jest dość prosty. Po naciśnięciu przycisku woda leci przez określoną ilość czasu. W praktyce wyróżnić można różne warianty baterii czasowych. Poza zaworem samozamykającym, coraz większą popularnością cieszą się rozwiązania wyposażone w tzw. mieszacze, do wody zimnej oraz gorącej. Jeśli w baterii znajduje się mieszacz termostatyczny, to jest to proste rozwiązanie, aby zapobiec przypadkowemu oparzeniu.

Baterie czasowe wykorzystywane są ze względu na liczne zalety, wśród których wymienić należy m.in.:

  • wyposażone w regulator hałasu, szumu wody;
  • pozwalają na znaczną oszczędność wody i energii;
  • redukcję wydatków związanych z wodą.

Dużym atutem jest to, że czasowe baterie umywalkowe dostępne są w różnych kształtach i wariantach, dzięki czemu można dopasować je do każdej aranżacji. Baterie łazienkowe prysznicowe i czasowe do wanny pozwalają kontrolować przepływ ciśnienia wody.

Dlaczego warto wybrać baterię czasową sztorcową?

Bateria umywalkowa Ferro Presstige stojąca czasowa, chrom Z201Bateria umywalkowa czasowa sztorcowa to połączenie klasyki i elegancji, które sprawdzi się w każdej aranżacji, zarówno w domu, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Ich zaletą jest to, że są wykonane z odpornych materiałów, dlatego tak dobrze sprawdzą się m.in. w galeriach handlowych czy szkołach.

Umywalka czasowa wykonana jest z materiałów, które pozwalają na zapewnienie maksymalnej czystości. Są łatwe w czyszczeniu, dlatego doskonale sprawdzą się do umywalek w miejscach, gdzie zachowanie higienicznej czystości jest priorytetem.

Baterie umywalkowe czasowe w hurtowni Onninen

Baterie umywalkowe czasowe to doskonałe rozwiązanie, ułatwiające korzystanie podczas mycia rąk. Modele te często wykorzystywane są w obiektach użyteczności publicznej. W ofercie hurtowni Onninen dostępnych jest wiele modeli baterii czasowych.

Bateria umywalkowa ścienna czasowa Faneco 9003 FAN9003PJedną z propozycji jest bateria umywalkowa Ferro Presstige stojąca czasowa, chrom Z201. Jest to model chromowany, z samoczynnie zamykającym się zaworem. Przy ciśnieniu dynamicznym wody 3 bary można regulować czas wypływu wody w przedziale od 10 do 20 sekund. Przepływ wody w baterii wynosi ok. 7l/min. Jest to model przeznaczony do wody zimnej. Bateria Presstige nie posiada mieszacza.

Jedną z najbardziej popularnych i często spotykanych baterii jest bateria umywalkowa Valvex samozamykająca / czasowa Push Onnline 2452901. Jest to bardzo solidny i wytrzymały produkt, który rewelacyjnie sprawdzi się w miejscach użyteczności publicznej, w których armatura jest narażona na bardzo intensywne użytkowanie. Możliwość czasowej regulacji sprawia, że jest to rozwiązanie oszczędne, pozwalające ograniczyć ilość zużywanej wody.

Poza klasycznymi, umywalkowymi modelami w ofercie Onninen dostępna jest także bateria ścienne czasowe Faneco 9003 FAN9003P. Model posiada możliwość regulacji czasu wypływu wody, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić ilość zużywanej wody, a tym samym zredukować wydatki na wodę. Dużym atutem jest także to, że całość prezentuje się wyjątkowo elegancko i nowocześnie.

Sprawdź baterie umywalkowe czasowe w hurtowni Onninen