Poznaj innowacyjne rozwiązania GROHE Professional

Dodano: wtorek, 19.07.2022


Branża remontowo-budowlana zmienia się dynamicznie, a firma GROHE chce iść z tymi zmianami równym krokiem. Stale obserwuje trendy, bada potrzeby instalatorów, architektów oraz projektantów wnętrz i dostosowuje do nich swoje produkty. Owocem tych działań jest nowe portfolio rozwiązań, skierowane do profesjonalistów - instalatorów i architektów - GROHE Professional.

Grohe Eurosmart

Do kogo kierowane są produkty GROHE Professional?

Choć zakresy prac instalatora, architekta i projektanta wnętrz znacząco się różnią, łączy ich jedno — chęć pracy z bezawaryjnymi produktami, których montaż nie przysparza problemów.  Przeczytaj, jak GROHE Professional ułatwi Twoją pracę, a jednocześnie zwiększy satysfakcję Twoich klientów! 

Sprawdź produkty z serii Grohe Eurosmart w hurtowni Onninen

Zobacz, dlaczego warto korzystać z GROHE Professional 

Napięte terminy, oczekiwania klientów i nieprzewidziane komplikacje sprawiają, że profesjonaliści potrzebują nowych rozwiązań. Portfolio niezawodnych, prostych w montażu produktów o doskonałym wzornictwie to wybór, który spełnia oczekiwania każdego. Dlaczego? 

 • produkty objęte są 5 letnią gwarancją producenta, a elementy podtynkowe aż 10-letnią;
 • proces montażu zaprojektowany został z myślą o usprawnieniu pracy fachowców, dzięki czemu jest krótszy nawet o połowę;
 • części zamienne do produktów dostępne są aż 10 lat po zakończeniu ich wytwarzania;
 • staranne wykończenie i wszechstronna funkcjonalność produktów zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów;
 • w portfolio znajdują się produkty do całej łazienki, co pozwoli stworzyć spójne, harmonijne wzorniczo wnętrze;

Kolekcja baterii łazienkowych Eurosmart w portfolio GROHE Professional 

Bestsellerowa kolekcja armatury GROHE Eurosmart jako pierwsza została dostosowana do założeń GROHE Professional.  Klient końcowy znajdzie w niej produkty do całej łazienki, które pozwolą wykończyć wnętrze w sposób spójny i komplementarny. Jej wzornictwo doskonale komponuje się z oferowanymi w ramach portfolio Professional prysznicami i systemami prysznicowymi z linii Euphoria i Tempesta. 

Fachowiec znajdzie w niej rozwiązania, które sprawią, że jego codzienna praca będzie szybsza i przyjemniejsza. Co to oznacza w praktyce? 

 • wybór rozmiarów od S do XL — łatwe dopasowanie armatury do ceramiki;
 • wybór komplementarnych produktów z kolekcji Euphoria i Tempesta oraz akcesoriów z kolekcji Essentials — łatwe przygotowanie spójnej propozycji dla klienta;
 • system szybkiego montażu — instalacja szybsza nawet o 50%;
 • baterie dostępne z kompletem części niezbędnych do montażu;
 • części zamienne do baterii produkowane przez 10 lat od wycofania ich ze sprzedaży — gwarancja bezproblemowego serwisowania.

Nowa odsłona baterii łazienkowych Eurosmart — innowacyjne funkcje i więcej możliwości 

Bateria łazienkowa Grohe eurosmartNowa, odświeżona odsłona kolekcji Eurosmart to także nowe funkcje, które uprzyjemnią codzienne korzystanie z armatury. Aby spełnić różnorodne oczekiwania wszystkich użytkowników, baterie z tej linii zostały wyposażone w szereg sprawdzonych technologii, które zostały docenione przez miliony zadowolonych klientów na całym świecie: 

 • ceramiczna głowica GROHE SilkMove, która zapewnia płynną, niezawodną obsługę przez nawet 20 lat bezawaryjnego użycia;
 • ceramiczna głowica GROHE SilkMove ES dostępna w wybranych modelach baterii umywalkowych, która dodatkowo ogranicza zużycie ciepłej wody;
 • technologia WaterSaving, która zmniejsza zużycie wody do zaledwie 5,7 l/min bez uszczerbku na komforcie użytkowania;
 • lśniąca, trwała i łatwa w czyszczeniu powłoka z chromu GROHE StarLight;
 • nowy kształt wylewki, który zapobiega osadzaniu się wody i powstawaniu zacieków;
 • wybór rozmiarów od S do XL, ułatwiający idealne dopasowanie armatury i ceramiki;

W kolekcji pojawiły się także nowe modele baterii: 

 • hybrydowa bateria 2w1, którą można uruchomić zarówno ręcznie, jak i czujnikiem na podczerwień;
 • dodatkowy model baterii umywalkowej z wyciąganą wylewką, która ułatwia wykonywanie wszelkich łazienkowych prac;
 • baterie z dłuższym, bardziej ergonomicznym uchwytem, który dodatkowo ułatwia obsługę osobom starszym i małym dzieciom;
 • baterie z przyciskiem SafeStop, który zapobiega przypadkowemu włączeniu zbyt gorącej wody;

Uniwersalny element podtynkowy GROHE Rapido SmartBox — ułatwienie dla profesjonalistów 

Fachowcy, którym zależy na bezproblemowym montażu baterii podtynkowych, przypadnie do gustu element GROHE Rapido SmartBox. To łatwe w instalacji, uniwersalne rozwiązanie podtynkowe, które nie wymaga głębokiego kucia ściany, a montaż można przeprowadzić z wykorzystaniem standardowych narzędzi.  

Z perspektywy użytkownika zapewnia swobodę aranżacji i możliwość wyboru dowolnego rozwiązania podtynkowego GROHE - zarówno baterii mieszaczowych, jak i termostatycznych, o rozetach w kształcie koła lub kwadratu. Z perspektywy instalatora, oferuje szereg przemyślanych funkcji, które znacznie ułatwią przeprowadzenie instalacji. Co istotne, Rapido SmartBox gwarantuje niezawodność poświadczoną 10-letnią gwarancją producenta!  

Grohe Rapido

Sprawdź produkty z serii Grohe Eurosmart w ofercie Onninen

Stelaże podtynkowe GROHE — innowacyjne rozwiązania i stabilny montaż 

Stelaże podtynkowe gwarantują stabilny montaż toalety podtynkowej oraz minimalistyczną aranżację łazienki. Fachowców z pewnością zainteresują rozwiązania, jakie oferują 2 topowe rozwiązania GROHE. 

Stelaż podtynkowy GROHE Rapid SLXStelaż podtynkowy GROHE Rapid SLX — niezawodny klasyk. To rozwiązanie od lat doceniane przez instalatorów oraz użytkowników. Jego główne zalety to: 

 • solidny montaż na kątownikach z regulacją wysokości i nośność do 400 kg;
 • dwupojemnościowy system spłukiwania, który pomaga oszczędzać wodę;
 • technologia zapobiegająca przenoszeniu dźwięku płynącej wody na elementy konstrukcyjne budynku, która zapewnia ciche działanie;
 • bogaty wybór przycisków spłukujących.

Stelaż podtynkowy GROHE Rapid SLX — swoboda aranżacji teraz i w przyszłości 

Stelaż podtynkowy GROHE Rapid SLX można nazwać nową, bardziej zaawansowaną wersją znanego już Rapid SL. Od swojego poprzednika różnią go przede wszystkim możliwość podłączenia prądu (co oznacza, że jest kompatybilny z toaletami myjącymi) oraz puszka rewizyjna w kształcie litery “T”, dająca więcej możliwości podczas przyszłych modernizacji.  

Przedstawione rozwiązania to dopiero początek portfolio GROHE Professional. W przyszłości obejmie ono kolejne kolekcje i typy produktów — od baterii łazienkowych i pryszniców przez armaturę kuchenną, aż po baterie termostatyczne. Wszystko z naciskiem na zwiększenie komfortu pracy profesjonalistów i poziom zadowolenia użytkowników.

Sprawdź produkty z serii Grohe Eurosmart w ofercie Onninen

Bateria łazienkowa Grohe
Zestaw prysznicowy Grohe
Grohe bateria prysznicowa