Przegląd produktów najlepszych latarek

Dodano: wtorek, 28.03.2023


Czy to na budowie, w garażu a może na polu biwakowym? Nie tylko w tych miejscach pojawia się potrzeba użycia latarki, a nawet kilku. Jednak dobrze wybrana latarka może służyć długie lata i może przydać się w wielu miejscach, nie tylko tych wspomnianych. Niezależnie od tego, gdzie planujesz używać latarki, przeczytaj ich przegląd i poznaj ich funkcje!

latarki

Sprawdź latarki w hurtowni Onninen

Latarki do ładowania – ciekawy i nowoczesny pomysł!

Latarka ładowalna KODAK LED Handy 150R USBLatarka do ładowania to propozycja dla tych, którzy używają latarek przede wszystkim w domu lub w jego pobliżu, np. w garażu lub na działce. Potrzebujemy dostępu do energii elektrycznej, aby w razie konieczności naładować latarkę. To jednak nie dzieje się często! Dobre latarki o wysokiej pojemności akumulatora mogą pracować wiele godzin, dlatego możemy ją zabrać do auta czy na biwak. Tak! Takie funkcje pozwalają na długą pracę latarki i jasną barwę światła, dlatego będziemy z niej bardzo zadowoleni! Wśród latarek ładowalnych szczególnie polecamy: Latarka KODAK LED Hanny 150R USB czy latarkę KODAK LED MultiUse 150R USB.

Latarki na baterie – niezmienny hit od dekad!

Latarka na baterie to niezmienny hit od kilku dekad! To urządzenie pozwoli na długą pracę latarki, dlatego często są zasilane trzema bateriami, a nie np. jedną. Tak, to nie fikuśny wymysł producenta czy naciąganie na dodatkowe baterie, a poprawa długości jej działania! Latarka na baterie przyda się dosłownie wszędzie, ale my polecamy te modele szczególnie do auta, gdy podczas wieczoru czy w trakcie nocnej jazdy szukamy czegoś w aucie. Pamiętajmy o dodatkowych bateriach na zapas! W temacie latarek na baterie, na szczególną uwagę zasługują: Latarka LED Focus 120 firmy KODAK czy latarka LED Focus 157, także marki KODAK.

Latarka LED Kodak Focus 157

Niezastąpione przy pracy latarki czołowe!

Latarka LED na kask Fluke L206Czy to zapalony miłośnik majsterkowania czy napraw rowerów lub po prostu w celu uporządkowania garażu czy piwnicy – możliwości jest wiele! Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest działanie i nie ma rąk do pomocy czyli do trzymania latarki, możemy sami sobie pomóc – stosując latarkę czołową! Może być to zwykła „czołówka” lub bardziej fachowa, stosowana na kask – to już specjalista będzie wiedział, jakiej latarki potrzebuje. Bo inny rodzaj latarki czołowej wybierzemy do rozbijania namiotu na biwaku, a inny rodzaj potrzebny jest na placu budowy. My jednak mamy wszystkie modele potrzebne i tu, i tu. A nawet więcej, bo każdy użytkownik ma specyficzne wymagania i każdy nasz sprzęt nieco się różni, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wiele latarek czołowych i pozostałych. Najpopularniejsze latarki czołowe to: latarka KODAK LED HL 300 lm lub latarka LED na kask Fluke L206 czy latarka na kask HUPflash125+.

Latarki ręczne – pierwsza pomoc w nagłych sprawach!

Latarka PROF SOLID 80Latarka ręczna powinna znaleźć się w każdym domu! I nie tylko. W domu jednak często mamy do czynienia z awaryjnym sytuacjami, jak wyłączenie prądu. A może po prostu musimy znaleźć coś na dnie szafy lub komody? W takiej sytuacji niezastąpiona będzie latarka ręczna, którą możemy kupić w mniejszej lub większej wersji. Większa przyda się do auta lub garażu, a mniejsza do wspomnianych szuflad. Do auta proponujemy większy model, który pomoże nam przy zmianie koła lub przy szukaniu trójkąta w bagażniku. Ale nie tylko! Zawsze możemy po nią sięgnąć, gdy spadnie nam telefon, a przecież większość z nas już używa nawigacji w telefonie, prawda? Najbardziej wszechstronnym urządzeniem jest latarka KODAK LED Focus 157! A z mniejszych latarek polecamy latarkę PROF SOLID 80.

Nieoceniony pomocnik przy pracy - latarka warsztatowa

Latarka warsztatowa OpalLatarki warsztatowe mają to do siebie, że można je położyć (prawie) wszędzie, pod różnym kątem i w różnych miejscach! Charakteryzują się silnym strumieniem wiązki światła, dzięki czemu niezależnie od tego czy dopracowujemy silnik w aucie czy odnawiamy komodę w garażu, ten cichy pomocnik zda się na medal! W ofercie znajdziemy wiele wersji latarki warsztatowej: większej, mniejszej lub odpowiadającej konkretnej, potrzebnej specyfikacji, która pomoże nam zarówno w pracy zarobkowej, jak i przy naszym hobby! Niezastąpione urządzenia w tej dziedzinie to np. latarka szperacz, Falcon Eye, 90 lumenów, ładowalna czy latarka EMOS LED 1W ładowalna P4510, odporna na kurz i bryzgoszczelna!

Sprawdź latarki w hurtowni Onninen

Latarka akumulatorowa
Latarka taktyczna
Latarka LED
Latarka Fenix
Latarka Olight
Latarka Milwaukee
Latarka DeWalt