Przyciski spłukujące Geberit. Design i niezawodne rozwiązanie!

Dodano: piątek, 1.09.2023


Przycisk spłukujący to z pozoru błahy, a w rzeczywistości niezwykle istotny element estetyczny i funkcjonalny toalety. Przedstawiamy przyciski Geberit, które dobiera się do spłuczek podtynkowych tego samego producenta. Elementy nie tylko świetnie wyglądają, ale też oferują wiele udogodnień. Jakich? Poznaj niezawodne rozwiązania szwajcarskiej marki Geberit – przyciski z serii Sigma, Delta oraz Public.

Przyciski spłukujące na tle nowoczesnej szarej łazienki

Sprawdź przyciski spłukujące Geberit Sigma w hurtowni Onninen

Estetyka zgodna z obowiązującymi trendami

Przycisk spłukujący Geberit Sigma30Przyciski uruchomiające stanowią jedynie część spłuczki podtynkowej, ale pełnią niebagatelną rolę. To jedyny element spłuczki widoczny dla użytkownika – producent zadbał, aby przyciski prezentowały się naprawdę dobrze w nowoczesnych toaletach. Kolekcje są zróżnicowane. Dostępne są:

  • modele w odcieniach metalicznych, które idealnie pasują do chromowanej armatury łazienkowej. Dobierz wykończenie matowe lub z połyskiem, w kolorze chromu, złota, miedzi lub czarnego chromu;
  • eleganckie przyciski białe lub czarne, które stworzą z płytkami jednolitą powierzchnię i nie będą wyróżniać się na ich tle;
  • przyciski okrągłe lub prostokątne, które można perfekcyjnie dopasować do innych geometrycznych detali wnętrza.

Poznaj wybrane funkcje przycisków spłukujących Geberit

Przyciski spłukujące Geberit nie tylko wyglądają świetnie, ale też oferują liczne funkcje. Najważniejsze udogodnienia dla instalatorów stanowi szybki montaż bez użycia narzędzi (zwłaszcza w przypadku produktów z serii Sigma). Zaś dla użytkowników ważnymi zaletami są: możliwość oszczędzania wody przy spłukiwaniu oraz płynna, komfortowa obsługa toalety. Wiele osób doceni innowacyjny system DuoFresh  utrzymujący świeżość w łazience (dostępny opcjonalnie dla wybranych modeli przycisków spłukujących Geberit Sigma).

Przycisk spłukujący Geberit Delta01Modele z podwójnym przyciskiem dają użytkownikowi do wyboru opcję spłukania pełnego lub ekonomicznego. Natomiast większość pojedynczych spłuczek Geberit jest wyposażona w funkcję „stop”, co również pozwala zmniejszać zużycie zasobów naturalnych i oczywiście redukować koszty odprowadzania ścieków. W niektórych modelach z serii Public zawór uruchamia się automatycznie po wykryciu użytkownika.

Aby ułatwić dopasowanie przycisków Geberit do odpowiednich spłuczek, mają one wspólną ze spłuczkami „nazwę rodziny”: Sigma, Delta lub Public. Czas poznać je bliżej.

Przyciski spłukujące Geberit Sigma – wygoda i świeży zapach w toalecie

Przyciski spłukujące Geberit Sigma mają prostą linię i kilka doceniany przez użytkowników udogodnień:

  • system Easy-To-Clean, czyli powłoka, dzięki której na przycisku nie pozostają odciski palców;
  • Przycisk spłukujący Geberit Moduł DuoFresh Sigma 12cm RAL7016możliwość zintegrowania z modułem DuoFresh moduł do spłuczki podtynkowej Geberit DuoFresh Sigma RAL7016 takim jak chociażby , czyli funkcją usuwania nieprzyjemnych zapachów w toalecie poprzez ich mechaniczne odciąganie, oczyszczanie i wtłaczanie czystego powietrza z powrotem do łazienki. Większość przycisków spłukujących z serii Sigma (tj. 01,10, 20, 21, 30 i 50) może mieć tę funkcję;
  • niektóre modele, na przykład Sigma20, dzięki specjalnemu pojemnikowi DuoFresh przykładowo pojemnik na wkład do spłuczki podtynkowej Geberit DuoFresh Sigma 12 cm  mają możliwość zastosowania kostki higienicznej do spłuczki, która pozwala na utrzymanie świeżości w toalecie przez długi czas. Wymiana kostki jest prosta i intuicyjna dla użytkownika.

Sprawdź przyciski spłukujące Geberit DuoFresh w hurtowni Onninen

Przyciski spłukujące Geberit Delta – funkcjonalność w przystępnej cenie

Stosowane w połączeniu ze spłuczką Delta przyciski spłukujące Geberit Delta oferują codzienną wygodę i wieloletnią trwałość. W serii również znajdziesz dyskretne rozwiązania podtynkowe. Przyciski Geberit Delta wyróżniają się niewyrównaną ceną i wysoką - jak na tę półkę cenową - estetyką. Oprócz opcji spłukiwania dwudzielnego (pełnego i ekonomicznego – na przykład 4 litry i 2 litry), dostępne są również przyciski pojedyncze z funkcją „stop” (na przykład Delta10). Uruchomienie przycisku powoduje wypuszczenie wody, zaś ponowne naciśnięcie zatrzymanie spłukiwania. To świetna opcja, która pozwala na dopasowanie zużycia wody do aktualnych potrzeb użytkownika toalety.

Przyciski spłukujące Geberit Public

Geberit dostarcza również ekonomiczne i wygodne rozwiązania do łazienek publicznych – przyciski spłukujące Geberit Public. Warto sięgnąć po szczególnie po systemy bezdotykowego i automatycznego spłukiwania wody po każdym skorzystaniu z toalety. Dobrym przykładem jest elektroniczny zawór do pisuaru Geberit Public. Dzięki wbudowanym czujnikom podczerwieni mechanizm spłuczki podtynkowej uruchamia spłukiwanie w zadanym czasie po wykryciu ruchu w toalecie. Możesz dowolnie ustawiać i modyfikować czas działania i ilość spłukiwanej Bezdotykowy system pozwala zachować wysoki poziom higieny i ograniczają do minimum kontakt użytkownika z wyposażeniem.

Zawór spłukujący elektroniczny do pisuaru Geberit PublicDostępne są też przyciski ręczne do podtynkowych systemów, w których można regulować czas spłukiwania. Przy wielu użytkownikach toalety publicznej każdego dnia każdy mechanizm oszczędzający wodę jest rozwiązaniem przede wszystkim opłacalnym i proekologicznym.

Podsumowując, Geberit oferuje nowoczesne rozwiązania podtynkowe, które pomagają oszczędzać wodę i są wygodne w codziennym użyciu. Przyciski są dostępne w wielu zróżnicowanych wzorach – stanowią estetyczny detal aranżacyjny. Usuwanie nieprzyjemnych zapachów i pojemnik na kostki higieniczne to dodatkowe udogodnienia wybranych modeli. Przyciski Geberit są także lubiane przez instalatorów, bo ich montaż łatwy i szybki. Rozejrzyj się wśród przycisków Gebert w hurtowni instalacyjnej Onninen i wybierz niezawodny element do projektowanej lub aranżowanej łazienki.

Sprawdź przyciski spłukujące Geberit Public w hurtowni Onninen

Miska WC Geberit
Zawór napełniający Geberit