Przygotuj się na jesień z narzędziami GREENWORKS!

Dodano: poniedziałek, 19.09.2022


Narzędzia Greenworks

Jesień niebawem przywita się z nami na dobre. To dobry czas by zaplanować porządki w przydomowym sadzie lub ogrodzie – musimy  przyciąć wyschnięte i niesforne gałęzie oraz przystrzyc żywopłoty przed nadejściem zimy. Korzystanie z wyspecjalizowanych maszyn zapewni nam większy komfort pracy i niezrównane bezpieczeństwo. Narzędzia Greenworks pomagają oszczędzać czas i siły. Pilarkom i nożycom do cięcia żywopłotów nie brakuje zalet, a poręczne dmuchawy są prawdziwymi przyjaciółmi właścicieli ogrodów.

Pilarki i nożyce do cięcia żywopłotu  

Prześwietlanie gałęzi wiszących wysoko nad głową albo usuwanie tych wyschniętych w klasyczny sposób oznacza solidną porcję gimnastyki – zanim się za to zabierzemy, musimy przytaszczyć drabinę albo podnośnik. Nie są to lekkie rzeczy, więc zabiera nam to sporo czasu i szybko pochłania siły. Często przy gęstych żywopłotach czy tujach mamy także mało miejsca aby swobodnie i przede wszystkim stabilnie oraz bezpiecznie rozłożyć wcześniej przyniesiona drabinę.

Ale przecież można to zrobić inaczej! Wystarczy skorzystać z nowoczesnych, ergonomicznych maszyn ogrodowych na wysięgniku. Dzięki poręcznej, teleskopowej tyczce możemy przycinać wszystko, co tego wymaga, stojąc stabilnie na ziemi w pobliżu drzewa. Z pomocą przychodzą lekkie nożyce do żywopłotu na wysięgniku "2w1" GREENWORKS 40V

nożyce do cięcia żywopłotu greenworks

Modułowa konstrukcja wysięgnika sprawia, że narzędzie może pracować na takiej wysokości, jaka jest nam akurat niezbędna do wykonania konkretnego zadania. Zwykle można nimi operować nawet do trzech metrów nad powierzchnią ziemi.

Wymieniaj korzyści w nowej platformie lojalnościowej OnnTop!

Jak wybierać pilarkę dla siebie?

Zostaje odpowiedzieć na pytanie, czym powinniśmy się kierować, szukając maszyny na wysięgniku, która spełnia nasze wymagania. Z całą pewnością musimy wziąć pod uwagę swoje potrzeby i ich konkretne walory użytkowe:

  • Duża moc i prędkość cięcia pozwala skutecznie rozprawić się z każdym zadaniem.
  • Niewielka waga pozwala przez dłuższy czas pracować wygodnie i bez zmęczenia.
  • Odpowiednie wyważenie zestawu ułatwia posługiwanie się nim. Podobnie jak sprawny systemy redukcji drgań.
  • System automatycznego smarowania łańcucha.
  • Pojemność akumulatora odpowiednio dobrana do rodzaju prac, które musimy wykonać.
  • Brak efektu pamięci, który skraca żywotność akumulatora.
  • Głowica tnąca powinna być nachylona pod odpowiednim kątem, co ułatwia precyzyjne cięcia.

Pilarki i nożyce Greenworks


Strzyżenie żywopłotu na wysokim poziomie

Poręczny, długi wygodny wysięgnik stanowi również znakomite uzupełnienie akumulatorowych zestawów do przycinania żywopłotów. Dzięki jego możliwościom możemy starannie wymodelować każdy element zielonego parkanu bez wspinania się na drabinę i popisywania cyrkowymi umiejętnościami.

Sprawdź ofertę marki Greenworks w Onninen!

Co jest ważne przy wyborze urządzenia? Warto też wybrać tak, by nasza maszyna co cięcia żywopłotu była wyposażona w precyzyjne, laserowo cięte noże. Poza tym wybierzmy nożyce zasilane prądem o takich samych parametrach (np. 24, 40 lub 60 V) jak pilarka. To sprawi, że jeden akumulator będzie mógł dostarczać energii zarówno pilarce, jak i nożycom – w zależności od bieżących potrzeb. To zminimalizuje koszty, zapewni maksymalne efekty.

narzędzia greenworks w garażu

Dmuchawy

Wszystkie prace związane z przycinaniem roślin w ogrodzie kończą się bałaganem. Z pozostałościami po pracach ogrodowych szybko upora się dmuchawa. Poręczna dmuchawa Greenworks to prawdziwy przyjaciel każdego właściciela ogrodu. Wyczyści śmieci z każdego zakamarka, a Ty będziesz mógł cieszyć się porządkiem w swoim ogrodzie. 

Materiał przygotowany na podstawie https://greenworksblog.pl/. 

Dmuchawy Greenworks

Kosiarka Greenworks
Robot koszący
Kosiarka Stihl
Kosiarka Husqvarna
Kosiarka
Kosiarka akumulatorowa
Kosiarka elektryczna
Kosiarka spalinowa
Żyłka do kosy
Żyłka do podkaszarki
Żyłka do kosiarki