Ranking czarnych zestawów prysznicowych

Dodano: środa, 16.08.2023


Czarne zestawy prysznicowe są eleganckie i doskonale dopełniają łazienki urządzane w stylistyce industrialnej, retro czy nowoczesnej. Na co zwrócić uwagę, wybierając czarny zestaw prysznicowy? Warto zorientować się, jakie są opcje strumienia natrysku i czy prysznic ma , tryb ekologiczny. Jeśli kupujesz zestaw z baterią, wybierz baterię termostatyczną, która łatwo reguluje temperaturę i siłę przepływu. Oto ranking czarnych kompletów prysznicowych w różnych grupach cenowych i dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb.

Czarny zestaw prysznicowy na drewnianym tle

Sprawdź czarne zestawy prysznicowe w hurtowni Onninen

TOP 5 czarnych zestawów prysznicowych

Czarny zestaw prysznicowy z deszczownicą Grohe Euphoria System SmartControl 310 Duo

Zestaw prysznicowy z termostatemGrohe Euphoria System SmartControl 310 DuoKażdy element kompletu czarnego zestawu prysznicowego Grohe Euphoria System SmartControl 310 Duo jest intuicyjny w użyciu. Deszczownicę  możesz ustawiać w zależności od nastroju na delikatny strumień PureRain lub orzeźwiający ActiveRain. Słuchawka ma natomiast trzy strumienie do ustawienia, w tym tryb masujący. Zestaw zawiera głowicę termostatyczną - technologia TurboStat pozwala na wybór idealnej temperatury i przepływu wody. Kontrolę nad parametrami ułatwiają pokrętła Grotherm SmartControl – możesz wybrać jednocześnie dwa źródła wody.

Dużym plusem jest system CoolTouch, który niweluje ryzyko oparzenia się kranem, ponieważ zestaw nie nagrzewa się od przepływającej wody. Kolejną zaletą jest technologia WaterSaving. Wystarczy dotknąć pierścień ProGrip, aby zmniejszyć przepływ wody od pełnego do eko (minimalny przepływ to 7l/min.) Estetyczny wygląd to miły do ostatek do wygody używania zestawu od niezawodnego Grohe.

Zestaw prysznicowy Ferro Trevi Black z baterią termostatyczną

Kolejny zestaw jest podobny do Grohe, ale reprezentuje klasę budżetową. Komplet prysznicowy Ferro TreviBlack łączy nowoczesny design i funkcjonalność. Długi wąż natryskowy zapewnia swobodę ruchów pod prysznicem. Łatwo dopasujesz wysokość prysznica na drążku dzięki uchwytowi przesuwnemu. Bateria termostatyczna pozwala precyzyjnie wyregulować temperaturę wody i siłę strumienia. Uwagę zwraca smukła deszczownica o średnicy 30 cm. To estetyczny zestaw w umiarkowanej cenie.

Zestaw prysznicowy Rondo Black z deszczownicą (bez baterii)

 Zestaw prysznicowy Ferro Trevi BlackPotrzebujesz samego czarnego zestawu prysznicowego złożonego ze słuchawki, deszczownicy, węża i drążka, ale bez baterii? Zestaw prysznicowy Ferro Rondo może być ciekawą propozycją prysznica w niskiej cenie. Deszczownica pozwalana na przyjemne chwile relaksu podczas korzystania z natrysku. Dodatkowo w komplecie zestawu prysznicowego jest słuchawka z trzema rodzajami strumienia. Regulacja rozstawu uchwytów montażowych to przydatna opcja, jeśli chcesz zamontować zestaw w miejscu poprzedniego prysznica. Można montować go bezpośrednio do ściany, jak również za pomocą ramki montażowej. Stylowy wygląd dopasujesz zarówno do łazienki w stylu vintage, jak i do loftowych pokoi kąpielowych.

Zestaw prysznicowy Kludi Armaturen Fizz S3 (bez baterii)

Czarny zestaw prysznicowy Kludi Armaturen Fizz S3Kludi Fizz spodoba się osobom, które szukają porządnego kompletu pod prysznic - również bez baterii. Drążek, wąż i słuchawka są wykończone w eleganckiej, matowej czerni. Trzy rodzaje strumienia – deszczowy (przepływ 16l/min. przy ciśnieniu 3 bar), miękki (11l/min.) i masujący (14l/min.) pozwalają na dostosowanie trybu do preferencji użytkownika. Wąż natryskowy jest obustronnie odporny na skręcanie, co zapewnia swobodne korzystanie. Suwak z regulacją w pionie i poziomie to kolejne udogodnienie, które pozwala na dopasowanie wysokości i nachylenia słuchawki do wzrostu i potrzeb osoby korzystającej z prysznica. Do zestawu można dobrać chociażby baterię prysznicową ścienną Kludi Bozz.

Czarny zestaw prysznicowy Oras Apollo (bez baterii)

Czarny zestaw prysznicowy Ferro Rondo Black z deszczowniąMinimalistycznie i elegancko prezentuje się też słuchawka na drążku z zestawu prysznicowego Apollo marki Oras. Czarny, matowy prysznic ma trzy strumienie do wyboru. Kontrola przepływu Eko pozwala zmniejszyć rachunki za wodę i czerpać przyjemność z prysznica z jednoczesnym poszanowaniem zasobów naturalnych. Wąż natrysku o długości aż 175 cm to wygoda podczas korzystania z prysznica. Mydelniczka jest miłym dodatkiem. Do czarnego zestawu prysznicowego możesz dokupić baterię termostatyczną Oras Nova z rozetami i mimośrodami. Zyskasz świetnej jakości komplet w rozsądnej cenie. Ogranicznik ustawiony na 38 stopni C minimalizuje ryzyko oparzeń i pozwala oszczędzać zużycie energii na ogrzewanie wody.

Wszystkie opisane oraz inne produkty znajdziesz w hurtowni instalacyjnej Onninen: czarny zestaw prysznicowy. Przed zakupami zerknij na karty produktowe, atesty i certyfikaty. Komplet prysznicowy musi być nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim bezpieczny i niezawodny.

Sprawdź czarne zestawy prysznicowe w hurtowni Onninen