Ranking kompresorów - TOP 10 najlepszych produktów

Dodano: piątek, 13.01.2023


Kompresor jaki jest, każdy widzi, czyli na oko każdy podobny do każdego innego. Jak podejść do zakupu, by wybrać właściwie? Nasz ranking z pewnością pomoże podjąć najlepszą decyzję. Zapraszamy!

Kompresor olejowy z pompą widlastą

Ranking kompresorów - TOP 10 najlepszych produktów

Jaki kompresor wybrać, by najlepiej spełnił się w roli, jaką dla niego przewidzieliśmy? W tej kategorii znajdują się bardzo różne produkty, począwszy od małych, walizkowych modeli przenośnych nie wyposażonych w zbiorniki, a skończywszy na rozwiązaniach stacjonarnych, z nawet 50-litrowymi zbiornikami. W ofercie hurtowni Onninen znajdują się jedne i drugie, dopasowane do wszelkich potrzeb i zastosowań. Zachęcamy do lektury!

producent model typ moc ciśnienie maks. wydajność maks.
Revolution Air Miny mobilny, bezolejowy, bezzbiornikowy 1100 W 8 bar 180 l/min
Stanley STN595 mobilny, bezolejowy, bezzbiornikowy 1100 W 8 bar 180 l/min
Scheppach Air Case mobilny, walizkowy 1100 W 8 bar 180 l/min
Revolution Air Jolly mobilny, bezolejowy 1100 W 10 bar 180 l/min
Revolution Air Super Boxy mobilny, bezolejowy 1100 W 8 bar 180 l/min
Stanley STN049 mobilny, bezolejowy 370 W 8 bar 55 l/min
Stanley Fatmax 24 l stacjonarny, olejowy 2200 W 10 bar 356 l/min
Stanley Fatmax 50 l stacjonarny, olejowy 2200 W 10 bar 356 l/min
Scheppach HC54 stacjonarny 1470 W 8 bar 220 l/min
Scheppach HC53DC stacjonarny 2200 W 10 bar 412 l/min

Sprawdź pełną ofertę kompresorów w hurtowni Onninen

Kompresor bezolejowy Revolution Air Miny

Kompresor bezolejowy Revolution Air MinyTen mały Kompresor bezolejowy Revolution Air Miny łatwo przechować i zabrać ze sobą „na robotę”. Mimo nikczemnej postury, oferuje jednak dobre parametry: przy mocy 1100 W wytwarza ciśnienie robocze 8 barów i osiąga wydajność 180 l/min. Okazuje się również praktyczny – dzięki podwójnemu bębnowi kabel zasilający i wąż gumowy można utrzymać w porządku, bez ryzyka zaplątania czy załamania. Do urządzenia dołączono pistolet do pompowania.

Kompresor bezolejowy, bezzbiornikowy Stanley STN595

Kompresor bezolejowy Stanley bezzbiornikowy STN595 to dobre rozwiązanie do prostych zadań. Moc 1100 W zapewnia mu 8 barów ciśnienia roboczego i wydajność rzędu 180 l/min, a bardzo zwarte gabaryty oznaczają, że zawsze znajdzie się na niego miejsce. Wyposażono go w pistolet do przedmuchiwania i akcesoria do pompowania piłek i kół. Długość węża to 3 m.

Kompresor mobilny Scheppach Air Case

Kompresor mobilny Scheppach Air CaseNazwa mówi sama za siebie – ten Kompresor mobilny Scheppach Air Case to dosłownie „walizka z powietrzem” i faktycznie wygląda jak mała skrzynka narzędziowa. Ma nawet praktyczną rączkę do przenoszenia! Ważne jednak, że legitymuje się także odpowiednimi parametrami, takimi jak ciśnienie 8 barów i wydajność 180 l/min, a także wbudowanym, 2-litrowym zbiornikiem. W zestawie zawarto pistolety do pompowania, w tym z manometrem, oraz komplet końcówek, m. in. do piłek i materaców.

Kompresor bezolejowy Revolution Air Jolly

Jolly to kolejny „kieszonkowy” Kompresor bezolejowy Revolution Air Jolly z naszej oferty. Oprócz uchwytu do przenoszenia, wyposażono go w pas do zawieszenia na ramieniu, co pozwala na transport bez zajmowania rąk. Mimo kompaktowych rozmiarów ma 5-litrowy zbiornik i wytwarza ciśnienie 10 barów, przy wydajności 180 l/min. Włącznik ukryto pod klapką, by zapobiec przypadkowemu uruchomieniu lub zatrzymaniu podczas pracy, w obudowie wygospodarowano także praktyczny schowek na akcesoria.

Kompresor mobilny bezolejowy Revolution Air Super Boxy

Kompresor mobilny bezolejowy Revolution Air Super Boxy to kompresor w formie walizki. Ma dwulitrowy zbiornik, pięciolitrowy wąż gumowy i sześcioczęściowy zestaw akcesoriów, zawierający m.in. pistolet do pompowania, końcówki do pompowania piłek, kół i materaców oraz pistolet do przedmuchiwania. Dzięki mocy 1100 W wytwarza ciśnienie 8 barów i zapewnia wydajność na poziomie 180 l/min. Cechą wyróżniającą tego modelu jest zdalny regulator ciśnienia.

Kompresor bezolejowy Stanley STN049 ze zbiornikiem 5 l

Kompresor bezolejowy Stanley STN049 ze zbiornikiem 5 l z małym zbiornikiem to dobry kompromis między kompaktowymi wymiarami a zapasem powietrza – cechą typową dla „dużych” modeli. Przy ciśnieniu 8 barów i wydajności 55 l/min ten model polecany jest szczególnie do pompowania opon i współpracy z gwoździarkami pneumatycznymi. Odznacza się także niskim poziomem hałasu, co predysponuje go do zastosowań domowych.

Kompresor olejowy Stanley Fatmax z pompą widlastą i zbiornikiem 24 l

Wkraczamy na terytorium urządzeń typu „full-size”. Ten Kompresor olejowy Stanley Fatmax z pompą widlastą i zbiornikiem 24 l Stanley ma jeszcze relatywnie nieduży, 24-litrowy zbiornik, ale przy mocy 2200 W, ciśnieniu maks. 10 barów i wydajności 356 l/min nadaje się do poważnej pracy. Jego atut to mocna widlasta pompa VDC.

Kompresor olejowy Stanley Fatmax z pompą widlastą i zbiornikiem 50 l

Kompresor olejowy Stanley Fatmax z pompą widlastą i zbiornikiem 50 lKompresor olejowy Stanley Fatmax z pompą widlastą i zbiornikiem 50 l to „starszy brat” modelu powyżej. Ma porównywalne parametry, ale dzięki większemu zapasowi sprężonego powietrza żadnej pracy się nie boi. Przy 45 kg masy własnej nie jest jednak ułomkiem – w jego przypadku mobilność to na pewno nie słowo-klucz.

Kompresor olejowy Scheppach HC54 8 bar

Kompresor olejowy Scheppach HC54 8 bar z 50-litrowym zbiornikiem sprężonego powietrza to nie zabawka. 8 barów ciśnienia to wartość standardowa, ale wydajność 220 l/min musi robić wrażenie. W jej osiągnięciu pomaga moc 1470 W, odpowiadająca 2 KM. Tym urządzeniem można już wywoływać małe huragany!

Kompresor olejowy Scheppach HC53DC 10 bar

Kompresor olejowy Scheppach HC53DC 10 bar ze zbiornikiem to naprawdę poważne narzędzie do tłoczenia powietrza! Ma moc 2200 W, 50-litrowy zbiornik i wydajność dochodzącą do 412 l/min przy ciśnieniu 10 barów. O przewieszeniu go sobie przez ramię albo schowaniu do plecaka oczywiście nie ma mowy – to pełnowymiarowe urządzenie, któremu w przemieszczaniu się pomagają kółka i uchwyt przymocowany do zbiornika.

Każdy z naszych dziesięciu faworytów to produkt godny polecenia - tu nie można źle trafić. Niezdecydowanym polecamy jednak przejrzenie naszej kompletnej oferty kompresorów - jeżeli w niej nie znajdzie się odpowiedni model, to znaczy, że on po prostu nie istnieje!

Sprawdź pełną ofertę kompresorów w hurtowni Onninen

Elektronarzędzia Dewalt
Kompresor
Kompresor samochodowy
Kompresor 50 l
Kompresor 100l
Kompresor bezolejowy
Kompresor Stanley
Kompresor olejowy
Mini kompresor/ Mały kompresor