Ranking najlepszych baterii umywalkowych

Dodano: środa, 17.05.2023


Bateria umywalkowa niewątpliwie jest ważnym elementem wystroju łazienki i wpływa na jej estetykę. Jednak należy zdawać sobie sprawę, że odpowiednio dobrana wpływa też na wygodę użytkowania i zapewnia maksymalną funkcjonalność. Dziś podpowiemy Wam, jaką baterię wybrać. Poznajcie nasz ranking.

Bateria umywalkowa

Sprawdź baterie umywalkowe w hurtowni Onninen

Bateria umywalkowa Hansgrohe 100 Focus, jednouchwytowa

Bateria umywalkowa Hansgrohe 100 FocusNa uwagę zasługuje bateria umywalkowa Hansgrohe 100 Focus. Jest to nowoczesna, a przy tym niezwykle stylowa bateria stojąca. Świetnie sprawdzi się do różnych stylów aranżacyjnych począwszy od retro, przez klasyczny aż po nowoczesny. Wykonana jest z mocnego, a przy tym odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału. Ta bateria umywalkowa stojąca nie ulega też korodowaniu. Dzięki prostej formie łatwo utrzymać ją w czystości. Wystarczy tylko przetrzeć ją wilgotną szmatką. Na uwagę zasługuje też jej funkcjonalność. Bateria jest bardzo wydajna, a przy tym ergonomiczna. Producent zastosował innowacyjne rozwiązania, choćby funkcję EcoSmart, która ogranicza przepływ wody, a dzięki temu można zaoszczędzić na rachunkach za wodę. Kolejną świetną funkcją jest AirPower, która pozwala na precyzyjne ustawienie strumienia wody. Na uwagę zasługuje także funkcja QuickClean. Dzięki niej można szybko usunąć kamień z perlatora.

Złota bateria umywalkowa Grohe Essence 

Złota bateria umywalkowa GroheZłota bateria umywalkowa Grohe Essence  to kwintesencja stylu i elegancji. Świetnie będzie się prezentować w łazience urządzonej w nowoczesnym stylu czy też stylu glamour. Stanowi mariaż elegancji z funkcjonalnością. Bateria umywalkowa jest w kolorze złotym w matowym odcieniu cool sunrise. Jednocześnie producent zastosował powłokę odporną na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Ten model jest łatwy w obsłudze, gdyż dźwignia jest bardzo lekka. Dzięki zastosowaniu technologii EcoJoy można zmniejszyć zużycie wody nawet o 50% i to bez utraty wydajności. Perlator AquaGuide pozwala dostosować kąt padania do kształtu umywalki. Perlator jest regulowany. Oczywiście musimy też wspomnieć o prostym systemie instalacyjnym. Jeżeli decydujecie się na czarną umywalkę, to taka bateria będzie idealnie pasować.

Bateria umywalkowa ścienna Valvex Alba dwuotworowa

Jeżeli decydujecie się na umywalkę bezotworową, to doskonale sprawdzi się do niej bateria umywalkowa ścienna VALVEX ALBA dwuotworowa. Łączy w sobie prostotę oraz elegancję. Do tego wszystkiego jest naprawdę tania. Została wyposażona w obrotową wylewkę. Dzięki temu można doprowadzić strumień wody tam, gdzie się go potrzebuje. Ponadto ta bateria umywalkowa ścienna posiada regulację strumienia, który umożliwia regulację kąta nachylenia. Warto jeszcze zwrócić uwagę na kolor chromu. Dzięki takiej kolorystyce bateria świetnie pasuje do białej umywalki bezotworowej.

 Bateria umywalkowa ścienna VALVEX ALBA

Bateria umywalkowa Oras Saga z wysoką obrotową wylewką

 Bateria umywalkowa ORAS SAGAJeżeli chcecie ułatwić sobie korzystanie z dużej umywalki, to odpowiednim wyborem może być bateria umywalkowa ORAS SAGA z wysoką obrotową wylewką. Przyciąga uwagę swoją linearną, geometryczną formą. Została wykonana z materiału o właściwościach antykorozyjnych. Jest też odporna na uszkodzenia mechaniczne, ale wykazuje też odporność chemiczną. Warto zwrócić uwagę nie tylko na wspaniały design, ale też fakt, że łatwo utrzymać ją w czystości i nawet po latach zachowa swój połysk. Taka bateria umywalkowa pozwala na jeszcze lepsze wykorzystanie całej przestrzeni. Wybór takiej baterii stojącej zapewnia prosty montaż. Do takiej baterii można dopasować odpowiedni perlator, co pozwoli zaoszczędzić wodę. Bateria posiada boczny uchwyt dzięki temu prezentuje się nowocześniej.

Bateria umywalkowa ścienna Kludi Zenta SL

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć stylowej baterii jaką jest bateria umywalkowa ścienna KLUDI ZENTA SL. Prezentuje się nowocześnie, a zarazem minimalistycznie. Świetnie sprawdzi się do umywalek o kwadratowym i prostokątnym kształcie. Dzięki rozecie dwuczęściowej doda strefie umywalkowej stylistyki high-tech. Jest niezwykle praktyczna i wygodna w użytkowaniu. Wyposażona została w perlator M24, dzięki któremu można zaoszczędzić sporo wody. Wysięg wylewki wynosi do 180 mm. Bateria ma piękny połysk, który łatwo utrzymać, wystarczy tylko regularnie przecierać ją suchą szmatką i już można uzyskać efekt glamour. Jest to bateria, która wpisuje się w ekologiczne trendy, gdyż dzięki niej można zużyć mniej energii, ale i wody, a jednocześnie zachować wysoki komfort użytkowania.

Bateria umywalkowa ścienna KLUDI ZENTA SL

Wężyk do baterii
Czarna bateria łazienkowa
Rozety do baterii
Zawór do umywalki
Bateria umywalkowa czarna
Bateria umywalkowa podtynkowa
Bateria umywalkowa Grohe
Bateria umywalkowa wysoka
Omnires bateria umywalkowa
Bateria umywalkowa nablatowa
Hansgrohe bateria umywalkowa
Bateria umywalkowa złota
Bateria umywalkowa retro
Bateria umywalkowa z wyciąganą wylewką
Rea bateria umywalkowa
Bateria umywalkowa Ferro
Deante bateria umywalkowa
Bateria umywalkowa biała
Kludi Bozz bateria umywalkowa
Grohe Essence bateria umywalkowa
Bateria umywalkowa Cersanit
Bateria umywalkowa Valvex
Roca bateria umywalkowa
Bateria umywalkowa z termostatem
Bateria umywalkowa srebrna
Bateria umywalkowa dwuotworowa