Ranking najlepszych bruzdownic TOP 3

Dodano: czwartek, 23.03.2023


Branża remontowa, budowlana lub kamieniarska – to tylko niektóre z sektorów, w których powszechnie korzysta się z bruzdownic. Obróbka z użyciem tego sprzętu pozwala uzyskać równe szczeliny o wymaganych wymiarach w różnych materiałach – od drewna, przez beton i cegłę, aż po naturalny kamień.

Niebieska bruzdownica

Oczywiście nie każda bruzdownica zapewni oczekiwany komfort pracy oraz wydajność i precyzję obróbki. Jednym z kluczowych czynników, którymi należy kierować się przy wyborze konkretnego modelu jest jego jakość. Jej ocena bez specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w obsłudze różnych urządzeń. Z myślą o klientach, którzy do tej pory nie mieli okazji korzystać z bruzdnicy, przygotowaliśmy zestawienie 3 sprawdzonych modeli, które nadają się nawet do najbardziej wymagających prac.

Sprawdź bruzdownice w hurtowni Onninen

Baier/Wolfmann – elektronarzędzia dla wymagających

Wszystkie urządzenia, które zawarliśmy w naszym zestawieniu to propozycje marki Baier/Wolfmann. Oczywiście nie stało się tak bez powodu. Kompletując asortyment do hurtowni hydraulicznej, elektrycznej Onninen, dużą uwagę zwracamy na jakość poszczególnych towarów. Produkty niemieckiej marki spełniają wymagania profesjonalnych użytkowników, cechując się dużymi możliwościami, dopracowanymi projektami, użyciem najlepszych materiałów i podzespołów oraz precyzją wykonania.

Baier/Wolfmann oferuje szeroki wybór bruzdnic i innych elektronarzędzi. Modele, które wybraliśmy do naszego rankingu to nowoczesny sprzęt, który łączy w sobie innowacyjne rozwiązania z kompleksową wiedzą zdobytą dzięki ponad 85-letniemu doświadczeniu w branży. W urządzeniach tych znajdziecie państwo takie rozwiązania jak unikalny system bezpieczeństwa Safety Tronic oraz system ekstrakcji zapewniający odpylenie pola pracy.

Bruzdownica Baier/Wolfmann BDN 511

Bruzdownica do podłóg Bruzdownica Baier/Wolfmann BDN 511 jest przeznaczonA do bruzdowania podłóg i innych dużych powierzchni. Wydajną obróbkę umożliwia silnik o bardzo dużej mocy (2400 watów) oraz odpowiednio dopasowana prędkość obrotów tarczy. Korzystając z tego urządzenia, operator może wykonać precyzyjne wcięcia o każdej grubości 11 diamentowymi tarczami tnącymi. Model wyposażony został w beznarzędziowy system regulacji głębokości (do 25 milimetrów) oraz bezpieczne i wygodne mocowanie tarczy o średnicy 30 milimetrów. Dokładność obróbki gwarantuje ponadto kompatybilność z systemami szynowymi BRS 512 BRS 513, BRS 514 oraz z systemem frezowania podłóg BDN 511.

Bruzdownica Baier/Wolfmann BDN 466/6

Bruzdownica diamentowa BDN 466/6 z 6 tarczamiKolejny sprzęt na naszej liście to bruzdownica Baier/Wolfmann BDN 466/6. Jest to model o wszechstronnym zastosowaniu, umożliwiająca obróbkę bez wykuwania do 25 milimetrów szerokości i 45 głębokości. Kompaktowe rozmiary (580 milimetrów długości, 320 szerokości i 230 wysokości. ) i stosunkowo nieduża waga (15 kilogramów) zapewniają komfortową pracę, zapobiegając zmęczeniu operatora i wynikającym z niego błędom. Regulacja głębokości obróbki odbywa się z użyciem beznarzędziowego systemu, a jej zakres to 45 milimetrów. Urządzenie jest wyposażone w sześć tarcz tnących. 

Bruzdownica Baier/Wolfmann BDN 125

bruzdownica Baier/Wolfmann BDN 125Bruzdownicę Baier/Wolfmann BDN 125 wyróżnia przede wszystkim bezproblemowa obsługa i niska waga – urządzenie waży tylko 8,5 kilograma. To sprawia, że zakres jej potencjalnych zastosowań jest naprawdę szeroki. Mimo niewielkiej masy i kompaktowych rozmiarów, model umożliwia wydajną obróbkę różnych materiałów. Jest to możliwe dzięki silnikowi o mocy 1700 watów i dwóm diamentowym tarczom tnącym. Prowadzenie w kierunku frezowania w połączeniu z kompaktową konstrukcją pozytywnie wpływa na komfort pracy operatora i zapobiega zmęczeniu.

Oferujemy nie tylko najwyższej jakości bruzdownice do profesjonalnych zastosowań, ale też kompleksową pomoc w doborze urządzenia dostosowanego do specyfiki konkretnego zastosowania. W hurtowni Onninen znajdziecie szeroki wybór innych elektronarzędzi, dzięki którym skompletujecie wyposażenie warsztatu lub ekipy montażowej.

Sprawdź bruzdownice w hurtowni Onninen

Bruzdownica do betonu
Bruzdownica do kabli