Ranking najlepszych pomp hydroforowych

Dodano: czwartek, 6.04.2023


pompa hydroforowa i studnia

Jeżeli podłączenie budynku do sieci wodociągowej jest niemożliwe, dostęp do bieżącej wody należy zapewnić w inny sposób. W tym zadaniu pomogą zestawy hydroforowe zapewniające odpowiednie ciśnienie wody pobieranej z ujęć podziemnych, w tym studni, do instalacji. Jednym z kluczowych elementów takiego zestawu jest pompa hydroforowa. Jak wybrać najlepszy model? Poza dopasowaniem parametrów, największe znaczenie ma jakość urządzenia. W ofercie Onninen znajdziecie państwo szeroki wybór pomp renomowanych producentów. Poniżej lista sześciu najlepszych modeli.

Sprawdź pompy hydroforowe w hurtowni Onninen

TOP 6 pomp hydroforowych do studni

Pompa hydroforowa Pentair Multinox-a

Pompa hydroforowa Pentair Multinox-aPompa hydroforowa Pentair Multinox-a to pozioma i wielostopniowa pompa samossąca przeznaczona do wody czystej. Dzięki najlepszym parametrom pracy (wydajność Q max 200 l/min, wysokość podnoszenia H max 67,3, maksymalna wysokość ssania 8 m i klasa izolacji F), cechuje się wszechstronnym zastosowaniem. Może być częścią zestawu hydroforowego, zestawu podnoszenia wody lub systemu nawadniania roślin. Pompa pracuje z ciśnieniem do 9 bar i obsługuje wodę o temperaturze do 50 stopni.

Pompa do wody GRUNDFOS SCALA2

Pompa hydroforowa GRUNDFOS SCALA2Pompa hydroforowa GRUNDFOS SCALA2 to model o kompaktowej, zintegrowanej konstrukcji i świetnych parametrach. Producent wyposażył ją między innymi w zabezpieczenie przed suchobiegiem oraz układ regulacji prędkości, dzięki czemu woda w instalacji zawsze będzie miała stałe ciśnienie. Pompa wyróżnia się cichą pracą (poniżej 45 decybeli) i szerokim zakresem temperatur (do 45 stopni).

Pompa hydroforowa GRUNDFOS SCALA1

Pompa hydroforowa GRUNDFOS SCALA1Pompa hydroforowa GRUNDFOS SCALA1 doskonale sprawdza się w domowych zastosowaniach. Można użyć jej między innymi w systemach do nawadniania lub jako element domowego zestawu hydroforowego. Jej eksploatacja jest niezwykle wygodna i bezproblemowa dzięki zabezpieczeniom przed suchobiegiem i częstemu uruchamianiu pompy w przypadku niewielkich wycieków w instalacji. Urządzenie może łączyć się bezprzewodowo z telefonem i umożliwia proste sterowanie z poziomu aplikacji.

Pompa do hydroforu Pentair Multi EVO-A

pompa pozioma, wielostopniowa, samossącaMulti EVO-A to wydajna pompa hydroforowa przeznaczona do pompowania wody z głębokości do 50 metrów. Silnik elektryczny o mocy 1100 W zapewnia dużą wydajność i niezawodność. Wysokiej jakości materiały i nowoczesne rozwiązania użyte do jej produkcji zapewniają cichą pracę oraz niskie zużycie energii elektrycznej. Obudowa ze stali inox skutecznie zapobiega rozwojowi korozji i znacznie przedłuża żywotność urządzenia.

Pompa hydroforowa Wilo-Jet WJ 202-X-EM

 Pompa do wody samozasysająca Wilo-JetPompa do wody samozasysająca Wilo-Jet WJ 202-X-EM  jest zaprojektowana z myślą o wymagających użytkownikach szukających niezawodnego i wydajnego sprzętu do zaopatrzenia w wodę domu lub ogrodu. Model wyposażony jest w silnik elektryczny o mocy 1200 W, zapewniający dużą wydajność i niezawodność. Wirniki i korpus są wykonane ze stali nierdzewnej, co pozwala korzystać ze sprzętu nawet w najtrudniejszych warunkach i przy dużym zawilgoceniu.

Pompa hydroforowa Pentair Jetinox

Pompa hydroforowa Pentair JetinoxPompa hydroforowa Pentair Jetinox jest wyposażona w silnik elektryczny o mocy 1100 W, dzięki czemu pracuje z dużą wydajnością i niezawodnością. Urządzenie jest wyposażone w system automatycznego włączania i wyłączania, który zapewnia stałą ciśnienie wody bez potrzeby ręcznej regulacji. Pompa może pompować wodę z głębokości do 50 metrów – doskonale nadaje się więc do studni głębinowych. Może być stosowana w różnych instalacjach – zarówno domowych, jak i w myjniach lub ogrodach.

W razie wątpliwości co do tego, czy dany model sprawdzi się w instalacji, można skorzystać z profesjonalnego doradztwa ze strony pracowników hurtowni Onninen. Dzięki dużemu doświadczeniu i znajomości branży, na pewno pomogą dobrać model idealnie dopasowany do  potrzeb. Zapewniamy szybką i bezproblemową realizację zamówienia oraz możliwość zakupu pozostałych elementów zestawu hydroforowego.

Sprawdź pompy hydroforowe w hurtowni Onninen

Pompa hydroforowa do studni
Pompa hydroforowa Grudziądz
Pompa hydroforowa Omnigena