Ranking najlepszych węży ogrodowych

Dodano: piątek, 31.03.2023


Nawadnianie jest jednym z kluczowych aspektów uprawy roślin. Bez względu na to, czy chodzi o uprawę amatorską czy też profesjonalną, powinna ona być wyposażona w sprzęt do hydracji.

dzieci-z-wezem-ogrodowym-przy-zachodzie-slonca

Jego najważniejszymi elementami są z pewnością węże ogrodowe. Wybór trwałego i funkcjonalnego węża może być trudnym zadaniem. By nieco je ułatwić, przygotowaliśmy listę najlepszym modeli, które sprawdzą się w przydomowym ogrodzie lub przemysłowej uprawie.

Sprawdź węże ogrodowe w hurtowni Onninen

Sprawdzona jakość węży ogrodowych CELLFAST

Wszystkie węże ogrodowe, które znalazły się w naszym zestawieniu do produkty marki CELLFAST. Ten polski producent od lat należy do ścisłej europejskiej czołówki firm oferujących sprzęt do nawadniania i zarządzania zasobami wodnymi. W ofercie Cellfast znajdziemy między innymi akcesoria ogrodowe, kompletne systemy rynnowe oraz narzędzia do ich montażu i serwisu.

Dzięki 30-letniemu doświadczeniu, zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i użyciu starannie wyselekcjonowanych materiałów, wszystkie produkty CELLFAST cechują się najwyższą jakością. Dzięki czemu gwarantują długą i bezproblemową eksploatację. Ważną zaletą oferty marki jest też różnorodność asortymentu – obejmuje on węże ogrodowe dostosowane do potrzeb wszystkich użytkowników.

Wąż ogrodowy CELLFAST PLUS

Żółty wąż ogrodowy Cellfast PlusWąż ogrodowy CELLFAST PLUS to model stworzony z myślą o wymagających użytkownikach. Dzięki najwyższej jakości wykonania, doskonale sprawdza się on w profesjonalnych uprawach, ale przystępna cena sprawia, że będzie też dobrym rozwiązaniem do przydomowego ogrodu. Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją obejmującą ewentualne uszkodzenia powstałe podczas poprawnego użytkowania.

Wąż ogrodowy CELLFAST PLUS może pracować w zakresie temperatur od −20 do +60°С. Jest też odporny na ciśnienie rozrywające do 25 barów. Trójwarstwowa budowa oraz użycie wysokiej jakości przędzy oraz materiałów odpornych na działanie promieniowania ultrafioletowego czynią z niego trwały i niezawodny sprzęt dla każdego ogrodnika.

Wąż ogrodowy CELLFAST ECONOMIC

Zielony wąż Cellfast EconomicWąż ogrodowy CELLFAST ECONOMIC to wynik kompromisu między wysoką jakością, a ceną przystępną nawet dla nieprofesjonalnych ogrodników z ograniczonym budżetem. Cechuje się dużą trwałością i dobrymi parametrami pracy. Jest utrzymany w neutralnej, tradycyjnej kolorystyce transparentnej zieleni. Dzięki temu można łatwo dopasować go do aranżacji każdego ogrodu – urządzonego zarówno w klasyczny, jak i nowoczesny sposób.

CELLFAST ECONOMIC jest wykonany z wytrzymałego poliestru o krzyżowym zaplocie. Materiał ten jest odporny na promienie słoneczne i rozwój mikroorganizmów w jego wnętrzu. Może pracować w temperaturach od −10 do +50°С.

Wąż ogrodowy CELLFAST SPRING

Wąż zraszający Cellfast SPRING, zwój o dł.7,5 mbWąż ogrodowy CELLFAST SPRING to model opracowany w celu dostarczenia równomiernej ilości wody do każdego fragmentu uprawy. Osiągnięcie tego celu umożliwia trójkanałowa konstrukcja oraz zestaw końcówek, dzięki którym można łatwo dopasować go do poszczególnych elementów systemu nawadniania. Zastosowane w nim rozwiązania nie tylko pozwalają na zachowanie najwyższej precyzji podlewania, ale też znacznie minimalizują zużycie wody.

Wąż ogrodowy CELLFAST SPRING umożliwia wykonanie połączenia szeregowego o długości maksymalnie 22,5 m (3 x 7,5 m / 7,5 m + 15 m). Wyprodukowano go z tworzywa wolnego od kadmu i baru, dzięki czemu może być stosowany w uprawach prowadzonych na potrzeby przemysłu spożywczego.

Wąż ogrodowy CELLFAST GREEN

Wąż ogrodowy Cellfast greenWąż ogrodowy CELLFAST GREEN wyróżnia się przede wszystkim niezwykłą trwałością. Za tę cechę odpowiada przede wszystkim starannie dopracowana konstrukcja. Przekrój węża składa się z aż pięciu warstw, a dzięki użyciu najlepszych materiałów jego eksploatacja może trwać wiele lat. Technologia zapobiegająca skręcaniu i powstawaniu supłów pozwala zaś uniknąć problemów z przepływem wody.

W sklepie Onninen dużą wagę przykładamy do obsługi klienta. Nasi pracownicy pomogą w wyborze węża ogrodowego najlepiej dopasowanego do Państwa potrzeb. Zamówione produkty dotrą tak szybko, jak to możliwe, a duża różnorodność dostępnych wariantów jest gwarancją bezproblemowego użytku kupionego węża.

Sprawdź węże ogrodowe w hurtowni Onninen

Dysza rotacyjna Karcher
Dysza spryskiwacza
Wąż nawadniający
Wąż ogrodowy 3/4
Wąż ogrodowy
Wąż ogrodowy 1/2
Wąż ogrodowy 50m
Wąż ogrodowy 1 cal
Wąż ogrodowy 20m
Wąż ogrodowy Cellfast
Stojak na wąż ogrodowy
Wózek na wąż ogrodowy