Ranking najlepszych zestawów prysznicowych

Dodano: piątek, 7.07.2023


Coraz więcej osób decyduje się na montaż zestawów prysznicowych. Trzeba przyznać, że takie rozwiązanie daje naprawdę wiele korzyści. Znaczenie ma choćby fakt, że zestaw prysznicowy można dopasować do każdej kubatury pomieszczenia, a przy tym zyskać maksymalną wygodę. Będzie doskonałym wyborem zarówno do kabiny prysznicowej, prysznica walk in czy wanny z parawanem nawannowym. Poznajcie ranking najlepszych zestawów prysznicowych i dobierzcie odpowiedni do swoich potrzeb.

Woda ze słuchawki prysznicowej w ciemnej łazience

Sprawdź zestawy prysznicowe w hurtowni Onninen

Jakiego producenta zestawów prysznicowych wybrać? 

Zestaw prysznicowy Valvex Carre podtynkowy chromDecydując się na wybór zestawu prysznicowego, należy wziąć pod uwagę ofertę renomowanych producentów. Już na początku warto zauważyć, że zestaw prysznicowy jest to rozwiązanie w pełni kompleksowe. Bardzo łatwo dopasować go do stylistyki łazienki, ale też można zyskać maksymalną funkcjonalność strefy prysznicowej. Należy na pewno zwrócić uwagę na jakość. Można np. wybrać proste zestawy prysznicowe chromowane, choćby marki Onnline, które wykazują odporność na korodowanie, zaś ich powłoka jest odporna na zabrudzenia, a także matowienie. Nie zapomnij, że duże znaczenie ma także fakt, czy zestaw prysznicowy można łatwo utrzymać w czystości. Chodzi tutaj o to, czy na powierzchni nie będzie osadzał się kamień, co ma często miejsce w przypadku tanich i niskiej jakości zestawów.

Najlepiej wybierać takie, które w słuchawkach prysznicowych czy deszczownicach posiadają silikonowe wypustki. Ciekawą ofertę przygotował producent Oras czy też Hansgrohe. Istotne jest też bezpieczeństwo. Na pewno należy wybierać systemy, które zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się baterii. Przykładem jest tutaj oferta producenta Grohe. Nikt nie chce płacić wysokich rachunków, a niestety cena wody, ale też ogrzewania ciągle rośnie, dlatego należy wybierać zestawy, które posiadają termostat. Dzięki temu zaraz po odkręceniu można cieszyć się wodą o właściwej temperaturze. Jednocześnie to rozwiązanie pozwoli ograniczyć zużycie wody. Jeżeli chcecie, aby Wasza łazienka jeszcze bardziej się wyróżniała, to możecie zdecydować się na słuchawki prysznicowe w kolorze złotym, ciemnego grafitu, a nawet czarnym.                    

TOP 10 najlepszych zestawów prysznicowych 

Warto poznać top 10 najlepszych zestawów System prysznicowy Grohe Tempesta Cosmopolitan System 250 Cubeprysznicowych, które wyróżniają się jakością i funkcjonalnością, długim okresem gwarancji, a także nowoczesnym designem. Wśród nich możecie znaleźć zestaw pasujący do wanny z zabudową, kabiny prysznicowej, ale i prysznica walk in.      

1. System prysznicowy Rainshower SmartActive 310 z termostatem do montażu ściennego Grohe 

Warto zwrócić uwagę na System prysznicowy Grohe Rainshower SmartActive 310 z termostatem do montażu ściennego. Wyróżnia go smukła forma, jednocześnie zachwyca swoją estetyką i szeregiem funkcji. Zapewnia perfekcyjny natrysk. Samodzielnie można też wybrać różne natężenie strumienia i to za pomocą przycisku. Na uwagę zasługuje głowica termostatyczna i blokada typu SafeStop. 

2. Zestaw Hansgrohe prysznicowy Crometta Vario Combi 1001 CL 0,65 m

Dobrym wyborem może być ponadto Zestaw pryszcniowy Hansgrohe Crometta Vario Combi. Jest on niezwykle nowoczesny, a przy ty prosty w obsłudze. Dzięki białym akcentom kolorystycznym można określić go mianem uniwersalnego i pasującego do każdej łazienki. Wyposażony jest w zestaw przesuwny oraz uchylny. Można więc regulować wysokość słuchawki czy głowicy natryskowej i to bez konieczności zmiany pozycji. Słuchawka posiada różne tryby strumienia, choćby deszczownicę bądź masaż.  

3. Zestaw prysznicowy Onnline przesuwny z rączką 3-Funkcyjną w zestawie wąż 150cm 

Ekonomicznym, ale i wysokiej jakości produktem jest Zestaw prysznicowy Onnline przesuwny z rączką 3-Funkcyjną w zestawie wąż 150cm. Posiada 3 rodzaje strumienia. Na uwagę zasługuje też fakt, że ten zestaw bardzo łatwo utrzymać w czystości. Pomimo niskiej ceny zachwyca jakością i nawet po długim czasie dobrze się prezentuje. Warto zwrócić uwagę na funkcję uchwytu punktowego regulowanego czy głowicę ceramiczną. Można go zamontować nawet w bardzo małej łazience.  

4. Zestaw prysznicowy Kludi Fizz 3S, czarny mat

Elegancja w klasycznym wydaniu, tak można określić Zestaw prysznicowy Kludi Fizz 3S, czarny mat. Jednocześnie zestaw jest niezwykle nowoczesny. Wpisuje się wręcz w stylistykę high-tech. Zachwyca funkcjonalnością i trwałością. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, ale i utratę koloru. Producent wyposażył go w system szybkiego usuwania kamienia. Posiada 3 rodzaje strumienia takie jak: miękki, masujący, deszczowy.        

5.  Zestaw prysznicowy Oras Safira Apollo, który zawiera 3-strumieniową rączkę prysznica 95 z kontrolą przepływu Eko 

Jeżeli stawiacie na eko rozwiązania, to dobrym wyborem może być Zestaw prysznicowy Oras Safira Apollo. To połączenie funkcjonalności, a przy tym nowoczesnej formy. Wyposażony jest w drążek z możliwością regulacji, a także mydelniczkę. Rzeczywiście wybierając ten zestaw można zmniejszyć zużycie wody. Na uwagę zasługuje też słuchawka prysznicowa wyposażona w sito, co zapobiega osadzaniu się kamienia.  

6. Zestaw prysznicowy Roca Stella 80 

Dla miłośników minimalizmu, elegancji i nowoczesności doskonałym wyborem może być zestaw prysznicowy Roca Stella 80. Wyposażony jest w funkcję deszczu, łagodną czy pulsacyjną. Zwróćcie jeszcze uwagę na prosty montaż, ale i elegancką formę. Drążek prysznicowy posiada przesuwny uchwyt, co zwiększa wygodę użytkowania.   

7. Zestaw prysznicowy Valvex Carre podtynkowy chrom 

Do ultra nowoczesnej łazienki, gdzie Zestaw pryszcniowy Hansgrohe Crometta Vario Combi 1001 CLstawia się na rozwiązania podtynkowe, ukrywające przyłącza sprawdzi się zestaw prysznicowy Valvex Carre podtynkowy chrom. Rzeczywiście wpisuje się w stylistykę high-tech. Zachwyca cichą pracą. Dzięki temu, że części przewodzące znajdują się wewnątrz obudowy dźwięk płynącej wody jest maksymalnie stłumiony. Na uwagę zasługuje jeszcze ultra cienka głowica prysznicowa, czy też obudowa, która zapobiega zawilgoceniu ścian.   

8. Zestaw prysznicowy Ferro Sole 3-Funkcyjny punktowy, chrom

Jeżeli szukasz prostego zestawu prysznicowego, np. do zabudowanej wanny, to może sprawdzić się Zestaw prysznicowy Ferro Sole 3-Funkcyjny punktowy, chrom. Jest bardzo prosty, a jednocześnie funkcjonalny. Rączka natrysku posiada trzy funkcje. Producent zastosował też system szybkiego usuwania kamienia typu Easy Clean. Dla jeszcze większej trwałości wąż posiada oplot metalowy, co zapobiega jego przeciekaniu.  

9. Zestaw prysznicowy termostatyczny Ravak Termo z deszczownicą TE 091.00 / 150 

Dla najbardziej wymagających, poszukujących rozwiązań zapewniających funkcjonalność i bezpieczeństwo dobrym wyborem będzie Zestaw prysznicowy Ravak termostatyczny Termo z deszczownicą TE 091.00 / 150. Rzeczywiście zachwyca on nowoczesną formą, ale też wygodą użytkowania. Wysokość główki można regulować jedną ręką. Dodatkowo kolumnę pod prysznicem można bez problemu dostosować do wzrostu. Zwróć jeszcze uwagę na odchylane ramię wylewki. Otóż może ono służyć jako przełącznik pomiędzy słuchawką a napełnieniem wanny czy brodzika. Poza funkcją termostatu zestaw posiada funkcję Soft Rain z napowietrzonym strumieniem wody, dzięki któremu można cieszyć się uczuciem lekkiego deszczu na skórze.  

10. System prysznicowy Tempesta Cosmopolitan System 250 Cube Grohe

Jeżeli nie ogranicza Was zbytnio budżet i szukacie dobrego zestawu prysznicowego do prysznica walk in, to sprawdzi się System prysznicowy Grohe Tempesta Cosmopolitan System 250 Cube. Jest nowoczesny, niezwykle stylowy, a przy tym praktyczny. Dla większego bezpieczeństwa producent zastosował przycisk SafeStop, co zapobiega oparzeniom. Ramię prysznica jest obracane w zakresie 180 stopni, co zapewnia jeszcze większą wygodę. Na uwagę zasługuje opatentowana technologia DreamSpray. Oznacza to, że woda doprowadzana jest do każdej dyszy prysznica i to pod równym ciśnieniem.     

Sprawdź zestawy prysznicowe w hurtowni Onninen

Regulator temperatury pokojowy