Ranking pił tarczowych - TOP 8 najlepszych produktów

Dodano: środa, 22.03.2023


Piły należą do najważniejszych elementów wyposażenia profesjonalnych warsztatów. Umożliwiają wydajną obróbkę elementów o zróżnicowanym kształcie i wykonanych z materiałów różnej twardości.

Piła tarczowa

Wydajność prac prowadzonych z użyciem piły jest uzależniona od wielu czynników. Poza doborem modelu przystosowanego do danego zastosowania, największe znaczenie ma jakość sprzętu. By ułatwić naszym klientom zakup piły lub pilarki, przygotowaliśmy zestawienie 8 modeli pilarek i pił tarczowych, które wśród specjalistów cieszą bardzo dobrymi opiniami.

Sprawdź piły tarczowe w hurtowni Onninen

Piła tarczowa ROTHENBERGER ROCUT UKS 160/355

piła tarczowa do rur ROCUT UKSPiła tarczowa do rur ROTHENBERGER ROCUT UKS 160/355 to sprzęt dla najbardziej wymagających użytkowników. Dedykowana do cięcia rur wykonanych z takich materiałów jak polietylen, polipropylen czy polichlorek winylu. Dzięki orbitalnej konstrukcji, umożliwia precyzyjną obróbkę pod kątem prostym i optymalne centrowanie rury, a schowanie tarczy znacznie podnosi bezpieczeństwo pracy. Moc 1750 watów to natomiast gwarancja wydajnego i szybkiego cięcia.

Piła tarczowa ROTHENBERGER PIPECUT MINI

Kolejny sprzęt do cięcia rur to model tego samego producenta – PIPECUT MINI. Jak sama nazwa wskazuje, cechuje się zminiaturyzowaną konstrukcją, po dokupieniu akumulatora i ładowarki umożliwiającą pracę w dowolnym miejscu. Atutem urządzenia jest jego duża wszechstronność. Piła tarczowa ROTHENBERGER PIPECUT MINI tnie m.in. rury miedziane, stalowe, stal nierdzewną, rury z tworzyw sztucznych, wielowarstwowe rury i płyty kompozytowe do ø 110 mm, pręty gwintowane, płyty kartonowo-gipsowe i szyny GIS.

Piła tarczowa SCHEPPACH TS310

Piła tarczowa ScheppachPiła tarczowa TS310 od SCHEPPACH to pilarka tarczowa do stacjonarnego użytku. Sprzęt jest wyposażony w silnik indukcyjny o mocy 2800 watów, co w połączeniu z płynnie działającymi saniami z opornicą oraz osłoną tarczy gwarantuje wydają i bezpieczną pracę. Urządzenie umożliwia cięcia pionowe i ukośne. Stół roboczy osadzony jest na stabilnym, stalowym stojaku z urządzeniem jezdnym ułatwiającym transport.

Sprawdź piły tarczowe w hurtowni Onninen

Piła tarczowa PANASONIC PAEY45A2LJ2G32

Piła tarczowa PanasonicPiła tarczowa PAEY45A2LJ2G32 od firmy PANASONIC wchodzi w skład linii TOUGH TOOLS INTELLIGENT PROTECTION, której wyznacznikami jest nie tylko wysoka wydajność, ale też niezawodność rozumiana jako odporność na zachlapanie i zapylenie. Pilarka tarczowa wyposażona jest w obudowę o szczelności klasy IP56, a za bezpieczeństwo operatora odpowiadają zaawansowane technologicznie systemy – przede wszystkim mechanizm przeciwwagi ograniczający drgania oraz elektroniczna stabilizacja przesuwu.

Piła tarczowa SCHEPPACH HS105

Piła tarczowa Scheppach Piła tarczowa SCHEPPACH HS105 służy do cięcia elementów o dużych rozmiarach. Stół roboczy wyposażony jest wyciągane poszerzenie zapewniające perfekcyjną stabilizację obrabianego przedmiotu. Ustawienie wysokości i kąta cięcia jest bezproblemowe dzięki pokrętłom typu 2in1, a tarcza tnąca HW i ogranicznik kątowy gwarantują najwyższą dokładność i powtarzalność efektów.

Piła tarczowa SCHEPPACH HM80L

Piła tarczowa ukosowa SCHEPPACH HM80L najlepiej sprawdzi się w warsztacie niezawodowego majsterkowicza. Jest dostępna w przystępnej cenie, a małe rozmiary ułatwiają zmieszczenie jej nawet w małym pomieszczeniu. Model doskonale nadaje się do cięcia drewna i innych materiałów, a wydajny silnik i tarcza wykonana z twardego materiału dają pewność co do precyzyjnej i łatwej obróbki.

Piła tarczowa BLACK&DECKER CS1250LKA-QS

Piła tarczowa Black deckerPiła tarczowa CS1250LKA-QS od firmy BLACK&DECKER to kolejna propozycja. Umożliwia obróbkę elementów o średnicy do 5 centymetrów, a możliwość ustawienia głębokości cięcia sprawia, że praca jest wygodna i bezproblemowa. Urządzenie jest dostarczane w komplecie z trwałą walizką i dwoma tarczami z węglików spiekanych.

Piła tarczowa SCHEPPACH CCS165-20ProS

Poręczna i niewielka pilarka tarczowa SCHEPPACH CCS165-20ProS znacznie ułatwi pracę z drewnem w postaci belek lub desek. Dzięki tarczy o średnicy 165 mm pozwala na wykonywanie cięć pod kątem 45 stopni o głębokości do 55 do 35 milimetrów. Model jest zasilany z akumulatora, co znacznie zwiększa jego funkcjonalność i pozwala zastosować go również w różnego rodzaju pracach montażowych wykonywanych poza warsztatem.

Sprawdź piły tarczowe w hurtowni Onninen

Piła tarczowa