Ranking top 5 najlepszych świetlówek LED

Dodano: piątek, 5.05.2023


Świetlówki LED cieszą się naprawdę dużą popularnością. Są zbudowane z półprzewodnikowych płytek pokrytych luminoforem. Jest to rozwiązanie ekologiczne, które pozwala zaoszczędzić, a przy tym zapewnia wysoką jakość światła. Dziś przedstawimy Wam top 5 najlepszych świetlówek LED. Poznajcie nasz ranking.

Świetlówka LED

Sprawdź świetlówki w hurtowni Onninen

Świetlówka LED Osram

Świetlówka liniowa Osram L 36W/ 954 G13W naszym zestawieniu koniecznie musiała znaleźć się świetlówka Osram, która pobiera znacznie mniej energii niż tradycyjne źródła światła, przy czym na tym jej zalety się nie kończą. Dzięki swojej mocy świetlnej sprawdzi się w miejscach użytku publicznego. Może posłużyć do oświetlenia biur czy sklepów. Jej kolejną zaletą jest zachowanie strumienia świetlnego, które wynosi aż 90% w ciągu całego cyklu trwałości lampy. Świetlówka LED liniowa świetnie się prezentuje. Jest przy tym minimalistyczna. Gwarantuje mocny strumień świetlny i doskonałe odwzorowanie barw. Łączy w sobie wydajność, efektywność, a do tego trwałość.

Świetlówka MASTER TL5 Philips

Świetlówka MASTER TL5 Philips to optymalne rozwiązanie do domów prywatnych, jak i garaży czy miejsc użytku publicznego. Sprawdzi się w miejscach, gdzie wymagany jest wysoki strumień świetlny. Do tego świetnie utrzymuje go przez lata. Można określić ją też mianem trwałej i bezawaryjnej. Jest dobrą alternatywą dla oświetlenia punktowego. Sprawdzi się w miejscach, gdzie wymagana jest miniaturyzacja systemu oświetleniowego. Posiada dobry strumień świetlny i doskonale odwzorowuje barwy. Moc świetlna świetlówki LED wynosi 79 W, natomiast wskaźnik oddawania barw CRI jest na poziomie 830. Pod kątem technicznym jest porównywalna ze świetlówką LED Osram.

Świetlówka liniowa Philips MASTER HO T5 G5 49W 3000K 4375lm 830 1450mm

Świetlówka kompaktowa Onnline

Na uwagę zasługuje też świetlówka kompaktowa Onnline. Jest to energooszczędne źródło światła. Nie posiada jednak wbudowanego statecznika, co oznacza, że trzeba dobierać ją do oprawy nie tylko z odpowiednim gniazdem, ale też statecznikiem. Ta świetlówka LED ma naprawdę wysoką klasę energetyczną B i zapewnia maksymalną wydajność świetlną i to niezależnie czy będzie świecić przez długi czy też krótki czas. Również ten model gwarantuje wysoką trwałość, a także stabilność strumienia świetlnego. Świetlówka sprawdzi się jako oświetlenie ogólne czy też profesjonalne. Doskonale prezentuje się w oprawach typu downlight czy też takich, które zamontowane są powierzchniowo. Warto jeszcze zwrócić uwagę na łatwy i szybki montaż oraz korzystną cenę. Produkt spełnia najbardziej restrykcyjne normy jakościowe.

Świetlówka G13 Pila

świetlówka pilaWarto wybrać produkt jakim jest świetlówka G13 Pila. Ma ona naprawdę wysoki współczynnik Ra. Zatem doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, gdzie pracują ludzie. Doskonale odwzorowuje barwy, a przy tym emituje neutralne światło, które nie powoduje zmęczenia oczu. Warto także zwrócić uwagę na moc źródła światła, która wynosi 18W, a także temperaturę barwową, która wynosi aż 6500 K. Jest to temperatura, która określana jest jako światło dzienne, ale też zimne. Posiada pobudzające właściwości. Doskonale sprawdzi się więc w biurach, gdyż sprzyja skupieniu i zwiększa efektywność pracy. Taka temperatura barwowa cieszy się popularnością także w dużych domach. Oczywiście warto jeszcze wiedzieć, że takie świetlówki LED liniowe Pila są bardzo łatwe w montażu i mogą posłużyć przez lata, a przy tym nie wymagają napraw.

Świetlówka T4 Bemko

Warto zdecydować się także na produkt jakim jest świetlówka T4 Bemko, która ma najlepszą klasę energetyczną spośród przedstawionych, czyli A. Zapewnia maksymalną oszczędność i obniżenie kosztów oświetlenia. Doskonale sprawdzi się w dużych pomieszczeniach, a nawet halach przemysłowych. Ten model posiada ciepłą barwę. Dzięki temu sprzyja relaksowi i wypoczynkowi. Emituje przyjemne dla oczu światło. Sprawdzi się w domu do salonu, a także kuchni. Kolejną jej zaletą jest światło o temperaturze barwowej wynoszącej 2700 K. Oznacza to, że świetlówka zapewnia jasne, solidne i trwałe światło. Gwarantuje równomierne oświetlenie. Do tego wszystkiego jest niezwykle trwała i bez awarii i konieczności napraw może służyć przez lata.

Świetlówka Bemko

Przedstawiliśmy Wam ranking najlepszych świetlówek LED, na które warto się zdecydować. Pamiętajcie, że są one bezpieczne w użytkowaniu i gwarantują dobrą jasność światła i wierne odwzorowanie barw, a do tego cechuje je długa żywotność.

Sprawdź świetlówki w hurtowni Onninen

Oświetlenie led