Ranking wiertarek - TOP 10 najlepszych produktów

Dodano: poniedziałek, 13.02.2023


Przychodzą kumple? Z wiertłami udarowymi? Będziecie razem borować dziury? Wypada podjąć ich właściwym narzędziem. Wystarczy wybrać któreś z poniższej listy, a z pewnością nie będzie wstydu. Zapraszamy na przegląd bormaszyn!

Praca z młotowierarką podczas budowy domu

Sprawdź pełną ofertę wiertarek w hurtowni Onninen

Ranking wiertarek - TOP 10 najlepszych produktów

Wiertarka wiertarce nierówna. Co innego wiercić w drewnie, metalu czy cegle, co innego w zbrojonym betonie. Choć to oczywista oczywistość, przygotowaliśmy wybór solidnych narzędzi dopasowanych do różnych zadań. Wybierz świadomie i właściwie, a otwory będą robić się same! No, prawie…

Młotowiertarka bezszczotkowa Scheppach BCRH170

Zaczynamy z wysokiego C! Bezszczotkowa Młotowiertarka Scheppach BCRH170-20ProS 20v to narzędzie równie niezbędne na budowie, jak kielnia i zaprawa. Czterostopniowe wiercenie, wiercenie udarowe (z mocą 1,7 J) i kucie (z blokadą lub bez) to jej najważniejsze umiejętności. Zacisk typu SDS Plus umożliwia szybką wymianę akcesoriów, dzięki czemu urządzenie w można w krótkim czasie przygotować do wykonywania kolejnych zadań. Akumulator sprzedawany osobno.

Młotowierarka DeWalt XR 18 V SDS Plus

Młotowiertarka DeWalt XRTrójfunkcyjna młotowiertarka DeWalt XR 18 V SDS Plus z systemem mocowania SDS Plus i silnikiem bezszczotkowym żadnej pracy się nie boi. Moc udaru wynosi 2,6 J – na widok urządzenia tynk ze strachu odpada ze ścian, a otwory kują się same. Dodatkowa zaleta to akcesoria w komplecie: akumulator, ładowarka i kufer.

Młotowiertarka DeWalt XR z silnikiem bezszczotkowym

Potrzebny sprzęt do wiercenia w cegle, betonie i wszelkiego rodzaju murach? Trudno o lepszego partnera do tego zadania niż młotowiertarka DeWalt XR z silnikiem bezszczotkowym . Moc 3 J mówi zresztą sama za siebie. Do tego jest poręczna i ergonomiczna dzięki wielopozycyjnej rękojeści bocznej, a wbudowana lampka LED, oświetlająca miejsce pracy, dodaje jej walorów praktycznych. W zestawie akumulator, ładowarka i futerał na akcesoria.

Młotowiertarka DeWalt SDS+ z funkcją podkuwania

Drżyj, betonie – ta młotowiertarka DeWalt SDS+ z funkcją podkuwania to mocny przeciwnik, z którym nie wygrasz! Ma funkcję wyłączania obrotów do dłutowania, wyłączania udaru (do wiercenia w drewnie, metalu, ceramice i do wkręcania) oraz wbudowane sprzęgło bezpieczeństwa, niwelujące skutki odbić i zakleszczeń wiertła. Regulacja obrotów odbywa się bardzo płynnie, a wnętrze zabezpieczono przed zapyleniem, podnosząc w ten sposób trwałość Młotowiertarki.

Młotowiertarka Rawlplug 18 V SDS Plus

Młotowiertarka RawlplugNasza kolejna propozycja to czterofunkcyjna młotowiertarka Rawlplug 18 v SDS plus marki Rawlplug. Wierci (z udarem lub bez), podkuwa, ma też pozycjonowanie dłuta. Jest lekka i poręczna, a uchwyt typu SDS Plus czyni ją także bardzo uniwersalną. W razie blokady wiertła elektroniczne zabezpieczenie samoczynnie wyłącza narzędzie, chroniąc je przed uszkodzeniem. W zestawie są dwa akumulatory i szybka ładowarka, dzięki czemu urządzenie pozostaje zawsze gotowe do pracy. Dotrzymasz mu kroku?

Młotowiertarka Rawlplug 1350 W 13 J 42 mm

To jest dopiero poważne narzędzie do dziurawienia! Przy energii udaru o wartości 13 J Młotowiertarka Rawlplug 1350 W 13 J 42 mm można kruszyć głazy narzutowe i burzyć budynki. A żeby operator tego narzędzia pozostał niewstrząśnięty, zastosowano amortyzator rękojeści i sprzęgło rozłączające napęd w razie zakleszczenia.

Młotowiertarka Rawlplug 850 W SDS Plus

Ponownie zmniejszamy nieco kaliber, ale nawet ta Młotowiertarka Rawlplug 850 W SDS Plus znacznie przewyższa parametrami i możliwościami większość popularnych modeli kupowanych do zastosowań domowych. Ma cztery funkcje (wiercenie/wiercenie udarowe/podkuwanie/pozycjonowanie dłuta) z ergonomicznym selektorem trybu pracy i opcję lewych obrotów dla łatwiejszego wycofywania wiertła. Do przechowywania młotowiertarki służy systemowa walizka RawlCase, z miejscem na akcesoria i możliwością łączenia z innymi tego typu walizkami dla łatwiejszego transportu.

Młotowiertarka Panasonic 18 V SDS Plus

Młotowiertarka Panasonic 18 V SDS Plus z serii Tough Tool (Dual Voltage) pracuje w trybie młota obrotowego lub wiertarko-wkrętarki. Ma 5-stopniowe sprzęgło i uchwyt SDS Plus, dzięki któremu można łatwo i szybko wymieniać akcesoria potrzebne do wykonywania kolejnych zadań. Akumulator i ładowarkę należy dokupić osobno – nie wchodzą w skład wyposażenia standardowego młotowiertarki 18 V.

Wiertarka stołowa Scheppach DP16SL z laserem

Wiertarka stołowa z laseremPrzerywamy nasz program, by nadać komunikat specjalny! Prezentujemy wiertarkę stołową Scheppach DP16SL z laserem, idealną do zastosowań warsztatowych, gdzie słowa-klucze to precyzja i powtarzalność. Jedno i drugie wynika z samej konstrukcji tego urządzenia, ale cechy te zostają dodatkowo wzmożone dzięki zastosowaniu laserowego systemu pozycjonowania materiału. Ten model zapewnia wiercenie bez pudła!

Wiertarka pneumatyczna Stanley

Na koniec jeszcze jeden nietypowy produkt (przynajmniej na tle większości prezentowanych powyżej) – kompaktowa Wiertarka pneumatyczna Stanley marki Stanley. Wyposażona jest w uchwyt samozaciskowy, a w zestawie ma olej, naolejacz, wiertła uniwersalne HSS (10 sztuk), 6 bitów (funkcja wkrętarki) i dwie szybkozłączki. Całość w praktycznej walizeczce. Pobór powietrza wiertarki pneumatycznej: 170 l, maksymalne ciśnienie pracy: 6 barów. Dziękujemy za uwagę.

Narzędzia z naszej oferty czynią pracę łatwiejszą i szybszą do wykonania. Warto wybrać produkt nieco przewyższający bieżące potrzeby, żeby zapewnić sobie pewien zapas parametrów i możliwości. Wtedy nawet najbardziej wymagające zadania pójdą jak z płatka, a przecież chodzi o to, by zrobić, a się nie narobić. Polecamy się pamięci!

Sprawdź pełną ofertę wiertarek w hurtowni Onninen

Wiertarka udarowa De Walt
Wiertarka Parkside
Wiertarka Celma
Wiertarka kolumnowa
Wiertarka magnetyczna
Wiertarka Makita
Wiertarka BOSCH
Wiertarka akumulatorowa
Wiertarka DeWalt
Wiertarka udarowa
Wiertarka stołowa