Ranking zestawów podtynkowych WC

Dodano: poniedziałek, 8.05.2023


Wiele osób decyduje się na montaż zestawu podtynkowego do WC. Składa się on ze stelaża, miski, deski oraz przycisku spłukującego. Takie rozwiązanie niewątpliwie jest wygodne w użytkowaniu. Pozwala też na łatwiejsze utrzymanie w czystości, a przy tym prezentuje się nowocześnie. Dziś przedstawimy Wam ranking produktów wartych polecenia. 

przytulna łazienka

Zestaw podtynkowy WC - czym kierować się przy wyborze?

Decydując się na podwieszaną toaletę i zakup całego zestawu podtynkowego, trzeba pamiętać jak ważna jest jakość. Należy stawiać na rozwiązania nie tylko nowoczesne, ale też funkcjonalne i komfortowe w codziennym użytkowaniu. Ważnym elementem jest choćby pojemność spłuczki i tutaj można wybrać taką, która wykorzystuje zawartość całego zbiornika bądź tylko jego połowę. Duże znaczenie ma również wybór producenta zestawu WC. Również w tym przypadku macie całkiem sporo możliwości. Skoro to już jasne, to czas poznać zestawienie top 4 najlepszych zestawów podtynkowych WC.

Sprawdź zestawy podtynkowe WC w hurtowni Onninen

Zestaw podtynkowy WC Geberit Duofix Basic Delta25 Nova Pro

Zestaw stelażowy Duofix Basic Delta25 Nova ProW naszym zestawieniu nie może zabraknąć zestawu stelażowego Duofix Basic Delta25 Nova Pro Geberit. Jest to najwyższej jakości stelaż podtynkowy wyposażony w krótką miskę WC. Doskonale sprawdzi się nawet do łazienki o niewielkiej kubaturze, gdyż w żadnym wypadku jej nie zaburzy. Ten zestaw posiada mocny i niezawodny stelaż, który gwarantuje bezproblemową pracę przez naprawdę długie lata. W zestawie znajduje się także przycisk spłukujący Delta25, który zapewnia wygodę użytkowania. Ma kolor błyszczącego chromu. Dzięki temu prezentuje się naprawdę dobrze i wprowadza do łazienki więcej nowoczesności. W zestawie WC znajduje się także antybakteryjna deska sedesowa, która zapewnia bezpieczeństwo. Do tego jest wolnoopadająca. Na uwagę zasługuje jeszcze przekładka akustyczna, która izoluje szum wody podczas spłukiwania. Ogranicza więc rozprzestrzenianie się hałasu, a przy tym chroni płytki przed uszkodzeniami. Ten stelaż z ceramiką spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Zestaw podtynkowy WC FIORI Cersanit

Zestaw podtynkowy miska WC Cersanit Fiori B164 System 51Na uwagę zasługuje też zestaw podtynkowy FIORI Cersanit. Jest on utrzymany w naturalnym, minimalistycznym stylu z nutą nowoczesności. Posiada miskę bezkołnierzową, wykonaną z mocnej ceramiki. W zestawie jest też deska WC z funkcją wolnoopadającą, a także możliwością szybkiego wypięcia i wymiany. Jej powłoka jest antybakteryjna. Dzięki temu korzystanie z toalety jest bezpieczniejsze. Bakterie nie przywierają do powłoki. Na uwagę zasługuje jeszcze przycisk z dwustopniowym strumieniem, który pozwala na oszczędność wody. Producent zastosował najwyższej jakości zawór pneumatyczny, który zapewnia stabilną pracę. Dodatkowo posiada też silikonową uszczelkę. Dzięki temu jest w pełni szczelny. Utrzymanie w czystości miski toaletowej nie jest w żadnym wypadku trudne ani czasochłonne. Oczywiście musimy jeszcze wspomnieć o przycisku spłukującym, który jest w kolorze chromu na wysoki połysk.

Zestaw podtynkowy WC Nova Pro Premium Geberit z ukrytym mocowaniem

Zestaw stelażowy Nova Pro PremiumWarto także zdecydować się na zestaw stelażowy Nova Pro Premium Geberit z ukrytym mocowaniem. Prezentuje się on nienagannie. Łączy w sobie walory estetyczne i praktyczne. Warto zwrócić uwagę na misę, która wpisuje się we współczesne trendy, a przy tym ma ukryte mocowania. Deska jest wolnoopadająca. Ten zestaw WC najlepiej sprawdzi się do klasycznie urządzonych łazienek. Rama jest samonośna i malowana proszkowo. Producent zastosował w tym modelu ramę przygotowaną pod wsporniki do miski o małej powierzchni przylegania. Spłuczka jest podtynkowa, uruchamiana z przodu. Dla większego komfortu użytkowania zastosowano izolację przeciwroszeniową. Do stelażu dołączony jest zestaw WC do izolacji akustycznej, co jeszcze zwiększa komfort użytkowania.

Zestaw podtynkowy WC Geberit Duofix Basic Modo Pure 

Zestaw stelażowy Duofix Basic Modo PureW naszym zestawieniu koniecznie musiał się znaleźć także zestaw podtynkowy Geberit Duofix Basic Modo Pure . Można określić go mianem uniwersalnego. Doskonale pasuje zarówno do małej, jak i dużej łazienki. W zestawie znajduje się miska WC Modo Pure, która ma niezwykle elegancki prostokątny kształt, a także idealnie gładką powierzchnię. Powłoka deski sedesowej jest antybakteryjna, a sama deska - wolnoopadająca. Aby ograniczyć rozprzestrzenianie się hałasu producent zastosował zestaw do izolacji akustycznej. Ekonomiczne spłukiwanie pozwala zmniejszyć zużycie wody.

Sprawdź zestawy podtynkowe WC w hurtowni Onninen

Deska sedesowa wolnoopadająca