Regulator temperatury Salus Controls 0901FL/0901FLRF

Dodano: piątek, 13.05.2022


Szukasz regulatora temperatury do swojego domu? Przeczytaj o nowym regulatorze marki Salus Controls i steruj wygodnie ogrzewaniem w domu!

Jaki regulator temperatury do domu?

Regulator temperatury przewodowy SALUS 091FLVI to programowalny tygodniowy regulator temperatury, który służy do precyzyjnego i wygodnego sterowania urządzeniami grzewczymi (kotły gazowe, olejowe, pompy ciepła) lub chłodzącymi. Urządzenie łączy w sobie dokładność działania, łatwą obsługę i doskonałą cenę. Jego funkcjonalność wynika z połączenia standardowych funkcji z niezawodnością techniczną. Regulator jest obecny na rynku od lat, mimo to nie znika z listy sprzedażowych bestselerów. Stałe zainteresowanie Klientów to najlepsze świadectwo jakości produktu.

Sprawdź regulatory Salus Controls w ofercie Onninen

Co wyróżnia regulator temperatury Salus Controls?

  • 9 programów pracy (6 domyślnych, 3 indywidualne)
  • 3 poziomy temperatur: dzienna, nocna, przeciwzamrożeniowa
  • funkcja GRZANIE/CHŁODZENIE
  • możliwe 2 warianty: przewodowy (0901Fl) i bezprzewodowy (0901FlRF)
  • praca na częstotliwości 868 MHz (wersja bezprzewodowa – 0901FlRF)
  • zasięg do 60 m w przestrzeni otwartej (wersja bezprzewodowa – 0901FlRF)
  • niepowtarzalne kody transmisyjne (wersja bezprzewodowa – 0901FlRF)
  • automatyczne ponawianie sygnału (wersja bezprzewodowa – 0901FlRF)
  • dostępność na każdą kieszeń

Regulatory marki Salus Controls


Wiele lat na rynku zobowiązuje, dlatego pierwotna wersja 0901FL oraz 0901FLRF została unowocześniona. Nowe wersje urządzeń sterujących zostały jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb użytkowników, stały się jeszcze bardziej intuicyjne. W panelu głównym pojawiły się oznaczenia „+”„ i „−”. Dodano nowe funkcje w menu serwisowym. Został wydłużony czas podświetlenia oraz czas powrotu do ekranu głównego. W 0901FLRF odbiornik posiada większą liczbę kodów komunikacyjnych (aż 64 000 kombinacji). Co ważne, zmiana kodu komunikacyjnego jest możliwa bez demontażu urządzeń. Nadajnik z odbiornikiem zostały fabrycznie sparowane. Użytkownik kupuje produkt optymalnie przygotowany do pracy.

Regulator temperatury Salus Controls 0901FL/0901FLRF to standardowe urządzenia przeznaczone do sterowania popularnymi systemami grzewczymi. Zapewnia właściwy rozdział ciepła w pomieszczeniu, pozwala zmniejszyć pobór czynnik grzewczego, a tym samym zaoszczędzić pieniądze.

Sprawdź regulatory Salus Controls w ofercie Onninen

Regulator temperatury
Regulator temperatury z czujnikiem
Regulator temperatury wifi
Regulator temperatury Salus
Regulator temperatury Simon 54
Termostat Salus