Scada Black - kolejna odsłona odpływu ściennego firmy KESSEL

Dodano: wtorek, 22.06.2021


Z myślą o nowoczesnych wnętrzach i czarnej armaturze firma KESSEL wprowadziła wersję Black odpływu ściennego Scada. Drugi wariant kolorystyczny stanowi istotne uzupełnienie możliwości projektowania łazienki z wykorzystaniem tak chętnie obecnie stosowanego czarnego koloru.

Odpływ Scada Black Kessel

Odpływ ścienny Scada udowadnia, że design i funkcjonalność z powodzeniem mogą iść w parze.

Odpływ Scada Black KesselZnakomite wzornictwo ściennych odpływów prysznicowych

Odpływ zamontowany w ścianie nie dość, że nie zakłóca układu płytek na podłodze, to w jeszcze mniejszym stopniu ingeruje w aranżację pomieszczenia, szczególnie gdy wykorzystamy pokrywę do wypełnienia płytkami.

Czarny kolor w nowym odpływie ściennym Scada Black z pewnością znajdzie wiele zastosowań w zakresie aktualnych trendów designu i wyposażenia. Nowoczesne łazienki często projektowane są w ciemnej kolorystyce.

Ścienny odpływ prysznicowy Scada Black -  przemyślana technika

Odpływ Scada nadaje się idealnie nie tylko do wykończenia nowych przestrzeni prysznicowych, ale również podczas renowacji istniejących instalacji. Wszystko dzięki najwyższej jakości materiału, niewielkiej wysokości zabudowy wynoszącej 80 mm oraz nóżkom montażowym, które umożliwiają perfekcyjne wyrównanie. Suchy syfon Multistop zapobiega wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji.

Elastyczna zabudowa w każdych warunkach budowlanych możliwa jest w płycie gipsowej, w ścianie murowanej lub przy pomocy gotowego modułu podłogowego. Scada Black posiada również trzy możliwości podłączenia odpływu - z przodu, z boku po lewej lub po prawej stronie.

Sprawdź odpływy prysznicowe KESSEL w Onninen


 odpływ scada black kesselKESSEL - lider odwodnień

Firma KESSEL jest od 1963 roku producentem innowacyjnych i niezawodnych urządzeń odwadniających, stając się międzynarodowym liderem w klasie premium tej grupy produktów. KESSEL oferuje kompletne rozwiązania systemowe do odprowadzania ścieków, ich oczyszczania oraz ochrony budynków przed przepływem zwrotnym.

Wymieniaj korzyści w nowej platformie lojalnościowej OnnTop!

Odpływ liniowy ścienny