Sedna Design & Elements – mały detal w wielkim stylu

Dodano: środa, 2.03.2022


Wyprodukowana w Polsce Sedna Design & Elements to innowacyjna seria osprzętu elektroinstalacyjnego zainspirowana gorącymi trendami wnętrz. Jest to linia premium, oferująca produkty w szerokiej gamie kolorów i materiałów. Bogata oferta oraz różnorodne funkcje sprawią, że Twój dom stanie się jeszcze bardziej komfortowy i zyska unikalny charakter.

Schenider Electric Sedna -  innowacyjna seria osprzętu elektroinstalacyjnego zainspirowana trendami wnętrz.

innowacyjna seria osprzętu elektroinstalacyjnego zainspirowana gorącymi trendami wnętrz.Gniazda i łączniki elektryczne, które wyrażają Ciebie

Celem marki Schneider Electric było stworzenie produktów, które pozwolą odzwierciedlić Twój indywidualny styl oraz będą w przystępnej cenie. W ofercie znajdziesz blisko 100 kombinacji kolorystycznych, które dadzą Ci pełną dowolność personalizacji.

Dwie linie do wyboru – Design i Elements, dają nieograniczone możliwość łączenia ze sobą ramek i mechanizmów. Sedna Design występuję w czterech kolorach: białym, beżowym, srebrnym aluminium i antracytowym czarnym. Natomiast Sedna Elements jest dostępna w wykończeniach przypominających drewno, metal, kamień oraz szkło. Ta zróżnicowana estetyka pozwoli na wykonanie kompozycji w każdym stylu, niezależnie czy jest to vintage, industrialny, glamour czy boho.

Sprawdź serię Sedna design marki Schneider Electric

Nieograniczone możliwości z gniazdami i łącznikami elektrycznymi serii Sedna

Funkcje nowej serii Sedna, tak samo jak jej estetyka są zgodne z aktualnymi trendami. W ofercie znajdziesz szereg udogodnień, dzięki którym zasilisz każdego rodzaju multimedia. Oprócz podstawowych produktów takich jak łączniki i gniazda elektryczne posiadamy również sterowniki oświetlenia, ściemniacze, czujniki ruchu oraz termostaty. Wszystkie produkty powstały z myślą, aby zwiększyć Twój codzienny komfort.  

Seria Sedna design marki Schneider Electric


Uniwersalne ramki

innowacyjna seria osprzętu elektroinstalacyjnego zainspirowana gorącymi trendami wnętrz.Nowa Sedna jest łatwa do podłączenia, użytkowania oraz zainstalowania. Dzięki wygodnemu montażowi oszczędzisz mnóstwo czasu oraz unikniesz niepowodzeń. Funkcje, które Ci w tym pomogą to między innymi: uniwersalne ramki do instalacji poziomej i pionowej, zaciski bezgwintowe, pazurki montażowe, które chowają się w korpusie mechanizmu uniemożliwiając zahaczenie o przewody oraz więcej miejsca na okablowanie. Wszystkie powyższe cechy sprawiają, że montaż staje się szybki i bezpieczny.

innowacyjna seria osprzętu elektroinstalacyjnego zainspirowana gorącymi trendami wnętrz.Dzięki symetrycznej konstrukcji ta sama ramka może być zamontowana zarówno poziomo, jak i pionowo. Niezależnie od ułożenia konstrukcja będzie idealnie przylegać do ściany. Dodatkowo zaokrąglony kształt ramek oraz błyszczący materiał zapobiegają osadzeniu się kurzu i posiadają właściwości antystatyczne. Tworzywo, które zostało użyte to produkcji osprzętu charakteryzuje się zwiększoną ochroną na promienie UV. Jest to gwarancją intensywnego koloru i nienagannego wyglądu na długie lata.

Sprawdź serię Sedna design marki Schneider Electric

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wszystkie ramki Sedna Design & Elements mogą być instalowane również tam, gdzie wymagany jest podwyższony stopień ochrony przed wnikaniem wody. Mechanizmy zostały wyposażone w specjalną uszczelkę membranową, która skutecznie chroni gniazdo przed wodą i wilgocią. Co więcej produkty nowej Sedny posiadają specjalne przesłony, które uniemożliwiają włożenie do gniazda zabawek lub innych niewłaściwych przedmiotów.

Gniazda i łączniki elektryczne polskiej produkcji

Nowa seria produkowana jest z wysokiej jakości materiałów w polskiej fabryce Elda w Szczecinku. Jest to miejsce, w którym nowoczesny przemysł wychodzi naprzeciw potrzebom klienta. Zachęcamy do obejrzenia filmiku i zapoznania się ze szczegółami naszej produkcji: 

>

Wymieniaj korzyści w nowej platformie lojalnościowej OnnTop!