Smart Home Legrand Netatmo - nowoczesny i inteligentny dom

Dodano: środa, 18.05.2022


Smart Home to dom wyposażony w inteligentne urządzenia, które mogą się ze sobą komunikować. Taki dom pozwala na zdalne sterowanie za pomocą smartfona. Wystarczy zainstalować na swoim telefonie specjalną aplikację, aby móc na odległość, śledzić co dzieje się w domu. Rozwiązania Smart Home to nowoczesne urządzenia, ich liderem rynku jest firma Legrand z ofertą Smart Home Legrand Netatmo.

Zestaw alarmowy Netatmo

Sprawdź produkty Smart Home Legrand Netatmo

Smart kontrola domu z kamerą wewnętrzną

Kamera wewnętrzna Legrand NetatmoKamera wewnętrzna Smart Netatmo PRO z technologią rozpoznawania twarzy jest przełomem na rynku kamer wewnętrznych. Kamera monitoruje otoczenie, wykrywa nieznane twarze i wysyła powiadomienia na smartfona wraz ze zdjęciem oraz nagraniem wideo. Gdy dzieci wracają ze szkoły do domu, rodzice są informowani o tym fakcie, kamera uspokaja również osoby opiekujące się starszymi rodzicami. Dostęp do kamery ze smartfona jest zabezpieczony szyfrowanym połączeniem, co gwarantuje najwyższy poziom ochrony. Kamera zapewnia rejestrację zdjęć i filmów w wysokiej rozdzielczości Full HD 1080, posiada szerokie pole widzenia 130ᵒ. Zapewnia też doskonałą widoczność w nocy dzięki wyjątkowej czułości na światło i silnej diodzie LED na podczerwień.

Odstrasz intruza donośnym sygnałem syreny

Zestaw alarmowy NetatmoPołączenie kamery wewnętrznej z syreną systemu alarmowego Smart  Netatmo PRO to jeszcze większe bezpieczeństwo dla domu. Jeśli nieznana twarz zostanie wykryta, syrena natychmiast uruchamia silny alarm o natężeniu 110 dB, aby odstraszyć włamywacza. Właściciel otrzymuje również powiadomienie i nagranie wideo z intruzem na smartfona. Syrena działa tylko z kamerą wewnętrzną Smart Netatmo PRO, musi być zainstalowana wewnątrz budynku, w tym samym pomieszczeniu co kamera.

Zainstaluj czujniki wstrząsowe w oknach i drzwiach

Czujniki wstrząsowe w oknach i drzwiachGdy okna lub drzwi w domu zostaną gwałtownie otwarte, czujniki wstrząsowe okien i drzwi Smart Netatmo PRO wysyłają powiadomienie na smartfona. Wystarczy zainstalować czujniki na dowolnie wybranych powierzchniach, aby sprawdzać sytuację w domu i zyskać cenny czas podczas wtargnięcia włamywacza do domu. Czujniki współpracują wyłącznie z kamerą wewnętrzną Smart Netatmo PRO, na  jedną kamerę może przypadać maksymalnie 12 czujników.

Poznaj zestaw alarmowy dla pełnej ochrony domu

Zestaw alarmowy: Kamera wewnętrzna + Czujniki wstrząsowe okien i drzwi + Syrena systemu alarmowego  Smart Netatmo PRO to rozwiązanie kompleksowe dla ochrony domu.  Zestaw alarmowy powiadamia właściciela, zanim jeszcze dojdzie do włamania. Czujniki wstrząsowe wykrywają, gdy ktoś próbuje sforsować okno lub drzwi. Z kolei kamera wewnętrzna zareaguje, gdy w jej obiektywie pojawi się ktoś spoza domowników. W razie próby włamania włączy się syrena o donośnym sygnale, która zmusi intruza do ucieczki.

Sprawdź produkty Smart Home Legrand Netatmo

Odpowiedz na dzwonek do drzwi gdziekolwiek jesteś

Wideo dzwonek Legrand NetatmoWideodzwonek  Smart Netatmo PRO pozwala domownikowi mieć podgląd i rozmawiać z gośćmi podczas nieobecności w domu. Można zobaczyć osobę  na smartfonie i porozmawiać z nią na żywo, niezależnie od tego, czy jest się w domu, czy na drugim końcu świata. Podczas rozmowy można przekazać kurierowi informację, aby zostawił paczkę u sąsiada. Dzięki funkcji rozpoznawania osób otrzymuje się w czasie rzeczywistym  powiadomienia  na  smartfona, jeśli ktoś czai się przy drzwiach wejściowych. Kamera Full HD 1080p zapewnia optymalną jakość wideo, a funkcja HDR dostosowuje się do nagłych zmian oświetlenia. Całodobowa ochrona dzięki obserwacji w podczerwieni pozwala zawsze widzieć gości stojących przed drzwiami, nawet w całkowitej ciemności.

Monitoruj posesję z kamerą zewnętrzną

O całkowite bezpieczeństwo posesji zadba kamera zewnętrzna Netatmo PRO, która wykrywa ruch z odległości aż 20 m, a do tego posiada funkcję obserwacji w podczerwieni, na wypadek niebezpiecznych zdarzeń w godzinach nocnych. Funkcja inteligentnych stref umożliwia wybranie określonych obszarów, w których będą pojawiać się alerty – użytkownik jest natychmiast informowany, kiedy ktoś wejdzie do wybranej strefy. W aplikacji można oglądać sytuację na żywo z dowolnego urządzenia, w dowolnym czasie.

Kamera zewnętrzna Legrand NetatmoKamera zarejestruje ruch w jakości Full HD 1080p z możliwością cyfrowego zoomu x8, co daje gwarancję szybkiej identyfikacji niepożądanych osób. Urządzenie  zostało również wyposażone w reflektor, który włącza się po wykryciu ruchu, dzięki czemu może oświetlać drogę lub odstraszać nieproszone osoby. W nocy można mieć podgląd na sytuację przed domem dzięki obserwacji w podczewieni lub włączyć reflektor w kamerze. Reflektor oświetla drogę w nocy i odstrasza niepożądanych gości.  Nagrania są zapisywane lokalnie na karcie microSD kamery. Stopień ochrony IP66 sprawia, że kamera jest całkowicie odporna na warunki atmosferyczne. Dla jeszcze większego bezpieczeństwa powstała kamera zewnętrzna z syreną Smart Netatmo PRO, która dodatkowo  odstrasza intruza syreną o sile 105 dB.   

Sprawdź produkty Smart Home Legrand Netatmo

Ochrona domu na najwyższym poziomie z czujnikiem dymu

Czujnik dymu Zestaw alarmowy NetatmoCzujnik dymu Smart Netatmo PRO to system sygnalizacji, na który zawsze można liczyć. W przypadku wykrycia zagrożenia, czujnik dymu emituje głośny sygnał dźwiękowy o sile 85 dB. Za każdym razem, gdy alarm zostanie uruchomiony, wysyła w czasie rzeczywistym powiadomienia na smartfona, dzięki czemu można podjąć działanie nawet będąc daleko od domu. Czujnik dymu jest wyposażony w unikalną 10-letnią wbudowaną baterię, która zapewnia ochronę przez cały okres użytkowania produktu.

Produkty Smart Home Legrand Netatmo z serii PRO charakteryzują się rozszerzoną, czteroletnią gwarancją. To przełomowe, intuicyjne i pięknie zaprojektowane urządzenia. Gwarantują bezproblemową obsługę, która pomaga użytkownikom tworzyć bezpieczniejszy, oszczędniejszy i wygodniejszy dom.

Masz pytania odnośnie branży? Dołącz do grupy Świat Instalacji!

Gniazdka elektryczne Legrand
Głowica termostatyczna smart
Głowica termostatyczna Zigbee
Inteligentna wtyczka