Sprawdzony sposób na ciepłą wodę w punkcie gastronomicznym lub zakładzie usługowym

Dodano: piątek, 5.08.2022


Brak dostępu do ciepłej wody potrafi sprawić trudności w wielu działalnościach usługowych. Niewielkie pomieszczenia lub brak instalacji gazowej uniemożliwiają instalację wymienników czy gazowych podgrzewaczy wody. Warto zaznaczyć, że istnieje sprawdzony i skuteczny sposób na uzyskanie ciepłej wody w praktycznie w każdym lokalu.

Ogrzewacz przepływowy Kospel

Sprawdź podgrzewacze przepływowe marki Kospel

Przedstawiamy Wam zalety i korzyści przepływowych podgrzewaczy wody. Są one niewielkie, efektywne i energooszczędne, dlatego stanowią najlepsze rozwiązanie w przypadku zapotrzebowania na ciepłą wodę w lokalu biznesowym.

Ciepła woda nie będzie już nieosiągalna w pomieszczeniach usługowych

Dostępność do ciepłej wody wydaje się dziś zdecydowaną podstawą. Jednak w niektórych przypadkach przyłączenie się do sieci ciepłowniczej jest praktycznie niemożliwe. Najbardziej problematyczne jest to w przypadku biznesów, które muszą regularnie korzystać z ciepłej wody. Świetnym tego przykładem może być zakład fryzjerski lub punkt gastronomiczny.

Trudno wyobrazić sobie przygotowywanie jedzenia bez ciepłej wody. Wykonywanie usług fryzjerskich bez dostępu do wody o odpowiedniej temperaturze także jest niemożliwe. Na szczęście istnieje sprawdzony i skuteczny sposób na to, aby ciepła woda była dostępna bez większych kosztów i trudności. Rozwiązaniem tym są przepływowe podgrzewacze wody, które w ostatnim czasie mocno zyskują na popularności.

Podgrzewacze przepływowe, czyli wygoda i komfort!

Przepływowe podgrzewacze wody to innowacyjny sposób na ciepłą wodę. Te niewielkie i ergonomiczne urządzenia mogą być zamontowane w każdym miejscu. Główną zaletą przepływowych podgrzewaczy wody jest ich energooszczędność. Woda ogrzewana jest tylko w momencie jej przepływu przez urządzenie i jedynie wtedy pobiera energię elektryczną.

Kolejną zaletą przepływowych ogrzewaczy wody jest ich łatwość montażu. Urządzenie to jesteśmy w stanie zamontować wszędzie, gdzie jest dostęp do energii elektrycznej i wody. Dzięki temu z przepływowy podgrzewacz wody bez problemów zamontujemy w zakładzie fryzjerskim, lokalu gastronomicznym, barze czy zakładzie kosmetologii.

Czym kierować się podczas wyboru podgrzewacza przepływowego dla Twojego biznesu

Wybór przepływowych podgrzewaczy wody dostępnych na rynku, jest dziś ogromny. Z tego powodu warto wiedzieć, czym powinniśmy się kierować podczas wyboru takiego urządzenia. Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście użyteczność. To, do czego będzie nam potrzebna ciepła woda, jaką moc ma generować podgrzewacz, czy ostatecznie, w którym miejscu będzie zamontowany zaważy na decyzji, które urządzenie wybierzemy.

Świetnym przykładem energooszczędnego, kompaktowego i jednocześnie trwałego podgrzewacza jest EPS2. Ten umywalkowy podgrzewacz posiada w komplecie baterię z wylewką, a także drobnostrumieniowy perlator. Pozwala on na oszczędzanie energii i wody nawet o 50%.  

Jeżeli poszukujesz przepływowego podgrzewacza wody do zakładu fryzjerskiego, to najlepszym wyborem będzie EPS2.P. Jest to taki sam podgrzewacz, jednak do baterii dołączona jest wylewka prysznicowa, nazywana bardzo często „słuchawką prysznicową”.

Jeśli posiadamy już baterię przy zlewie, a zależy nam, żeby podgrzewacz nie był widoczny, możemy zamontować podgrzewacz przepływowy EPO2. Jest to urządzenie dostępne w mocach od 3,5 do nawet 6 kW, które możemy umieścić zarówno pod, jak i nad umywalką.

Kolejnymi urządzeniami bardzo wysokiej jakości są trójfazowe podgrzewacze przepływowe PPE3 z wyświetlaczem LCD i sterowaniem elektronicznym. Podgrzewacze te zapewnią dokładność w wyborze temperatury wody, a przy okazji wpasują się w każde pomieszczenie poprzez swój nowoczesny design.

Podgrzewacz przepływowy – wszechstronne i popularne rozwiązanie

Podsumowując, przepływowe podgrzewacze wody są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie potrzebna jest ciepła woda. Ich prosty i łatwy montaż, a także kompaktowe rozmiary sprawiają, że urządzenie to zmieści się dosłownie w każdym pomieszczeniu. Jeśli posiadasz w swoim lokalu usługowym energię elektryczną i dostęp do bieżącej wody, taki podgrzewacz to jedyne urządzenie, jakiego potrzebujesz.

Sprawdź podgrzewacze przepływowe marki Kospel