Stelaże ALL-IN-ONE KOŁO – wybierz kompletne rozwiązania

Dodano: środa, 14.07.2021


Znudzony kompletowaniem wyposażenia łazienki element po elemencie? To już przeszłość! Marka Koło wychodzi naprzeciw potrzebom osób, które wolą mieć gotowe i sprawdzone rozwiązanie w zasięgu ręki, bez konieczności dobierania niezbędnego wyposażenia. Od teraz koniec z poszukiwaniem pasujących części!

Zestaw All in one KOŁO

Co składa się na zestaw All-in-one KOŁO?

Przede wszystkim jest to stelaż podtynkowy Technic GT – najchętniej wybierany stelaż od marki Koło. Jego konstrukcja została opracowana w taki sposób, aby wytrzymywać wysokie obciążenia, sięgające nawet 400 kilogramów. Co więcej, jest to model stelaża wyposażony w moduł SmartFresh, który zapewnia odświeżenie wody przy każdym spłukaniu. Co ważne, kostki odświeżające nie trafiają bezpośrednio do zbiornika spłuczki, ale do kanału spłukującego – dzięki temu elementy spłuczki nie ulegają uszkodzeniom w wyniku oddziaływania substancji chemicznych zawartych w kostce.

Stelaż all in one koloStelaż Technic GT to jeszcze jedna ważna cecha – oszczędność spłukiwania. Pomijając już fakt dwudzielnego spłukiwania, zawór spustowy w stelażu jest ustawiony fabrycznie na zalecany przez normy UE system 6/3 l wody. W związku z tym jest już z założenia stworzony tak, by ograniczać niepotrzebne zużycie wody. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by jeszcze bardziej ograniczyć zużycie wody, przestawiając zawór w bardziej oszczędny tryb. Nie potrzeba do tego żadnych narzędzi – wystarczy wyjąć zawór i ustawić go na spłukiwanie w systemie 4/2 litra. W przypadku misek WC wyposażonych w technologię Rimfree ilość wody zmniejszona o 30% będzie równie efektywna, co system 6/3.

Sprawdź zestawy All-in-one marki KOŁO

Aby już wszystko przychodziło łatwo, stelaż podtynkowy został wyposażony w regulowane stopy oraz odpowiednie otwory montażowe w całej jego konstrukcji. Dzięki temu zainstalujesz go w dowolnym miejscu i w dowolny sposób – na profilach montażowych, bezpośrednio na ścianie lub nawet na drewnianej ramie. Dzięki wspornikom dystansowym z funkcją QuickFix, czyli regulowaniem ich w zakresie 360 stopni, możesz umieścić stelaż nawet w rogu pomieszczenia.

Połóż nacisk na świetny wygląd z przyciskami KOŁO

Do zestawów KOŁO All-in-one zawsze dołączony jest oryginalny przycisk KOŁO w różnych wariantach kolorystycznych i wzorniczych. Prostokątne przyciski w zestawie Elegant, okrągłe, nachodzące na siebie okręgi w zestawie Eclipse2 a to wszystko w bieli, czerni lub chromie. Dopasuj je do własnej łazienki! Wolisz jasną i czystą przestrzeń? Biały Eclipse2 jest dla Ciebie! Tajemnicza i interesująca, kryjąca się w cieniu łazienka? Czarny Elegant będzie najlepszym wyborem. Mieszaj koncepcje i wybierz taką, która w najlepszy sposób odwzoruje Twój styl i dopasuje się do wnętrza łazienki!

Trwałość, komfort i higiena

Aby zestaw był kompletny, nie może zabraknąć miski WC! Dlatego w zestawach All-in-one Plus znajdują się także wyselekcjonowane miski WC. W każdej wykorzystano miskę wyposażoną w technologię KOŁO Rimfree – zapewnia ona więcej higieny w łazience dzięki usunięciu wewnętrznego kołnierza. Oznacza to, że bakterie nie mają już miejsca, do którego nie sięga szczotka myjąca – odtąd każde zabrudzenie da się wyczyścić ściereczką i łagodnym mleczkiem czyszczącym. Dzięki temu miska WC jest nie tylko czystsza i bardziej higieniczna, ale także wygląda piękniej. W dodatku potrzeba mniejszej ilości wody, by efektywnie spłukać toaletę, a to dodatkowa oszczędność. Warto też pamiętać, że w miskach z serii Nova Pro Premium oraz Modo zastosowano półkryte i kryte mocowania – a te gwarantują łatwiejsze czyszczenie, gdyż eliminują zakamarki w częściach montażowych miski. To dodatkowa pewność, że sprzątanie łazienki wyposażonej w ceramikę Koło będzie łatwiejsze i szybsze!

 Zestawy All-in-one KOŁO to Twoja pewność wysokiej jakości oraz najwyższej higieny w łazience. Sprawdź teraz i zamów kompletny zestaw KOŁO!

Wymieniaj korzyści w nowej platformie lojalnościowej OnnTop!

Stelaż podtynkowy Geberit