Steruj wygodnie roletami za pomocą sterowników marki Zamel

Dodano: wtorek, 6.06.2023


Wiele osób decyduje się na instalację rolet. Warto wiedzieć, że jednym z ważniejszych elementów jest sterownik rolet. Dostępne są różnego rodzaju modele. Dziś przedstawimy Wam przegląd sterowników Zamel, które zapewniają dodatkową ochronę mieszkania. Dzięki nim można uzyskać jeszcze większą prywatność, a przy tym wpływają na poziom bezpieczeństwa.

rolety

Sprawdź sterowniki do rolet Zamel w hurtowni Onninen

Sterowniki rolet dopuszkowe Zamel - poznaj ofertę

Producent Zamel oferuje naprawdę wysokiej jakości modele sterowników rolet, które montuje się niezwykle łatwo i zachwycają funkcjonalnością. Na pewno na uwagę zasługują sterowniki rolet sterowane przewodowo. W tym przypadku elektryka instalowana jest pomiędzy włącznikiem a silnikiem. Rolety mogą być obsługiwane przez przełącznik klawiszowy albo zegar sterujący. Zwróćcie jeszcze uwagę na sposób montażu. Np. dopuszkowe montowane są w puszce instalacyjnej.

Sterownik rolet TYP: SRP-01 ZamelJeżeli szukacie właśnie takich modeli, to możemy Wam polecić sterownik rolet dopuszkowy przewodowy TYP: SRP-01 Zamel. Wyróżnia się on zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym można mieć pełną kontrolę nad roletami. Można sterować jednym przyciskiem bądź za pomocą smartfona. Dostępne jest opuszczanie, ale i podnoszenie rolet o określonych godzinach. Co ważne ten sterownik może pracować niezależnie, ale też być łączony w sekcje. Dzięki wbudowaniu różnych trybów sterownik zapamiętuje położenie rolety. Nie bez znaczenia jest też fakt, że to urządzenie jest energooszczędne i może pracować przez cały czas bez obaw o wysokość rachunków. Taki sterownik rolet można dostosować do swoich potrzeb. Oczywiście na tym zalety się nie kończą, bo wykonany jest z mocnych i trwałych materiałów, a do tego jest kompatybilny z drewnianym, aluminiowymi, czy plisowanymi roletami. 

Sterownik rolet dopuszkowy CENTRALNY Typ: SRP-03 Zamel to także świetny wybór. Urządzenie generuje impulsy sterowania centralnego, a więc zarówno pełne otwarcie,Sterownik rolet dopuszkowy CENTRALNY Typ: SRP-03 jak i zamknięcie i dochodzi do tego w czasie trwania impulsu wynoszącego zaledwie pół sekundy. Tego typu sterownik można wykorzystać zarówno jako element bezprzewodowego czy przewodowego sterowania centralnego. Do tego może współpracować z dowolnym łącznikiem żaluzjowym. Jest to kolejne urządzenie energooszczędne, gdzie napięcie znamionowe wynosi 230V.

Wśród produktów producenta Zamel dostępnych w hurtowni Onninen znalazł się także sterownik rolet dopuszkowy SRP-02. Wyróżnia go łatwość sterowania, ale teżSterownik rolet dopuszkowy Typ: SRP-02 szereg zaawansowanych funkcji, do których zaliczamy możliwość programowania czasowego, ale też automatyczną zmianę pozycji rolet, w zależności od warunków atmosferycznych. Dla jeszcze większego bezpieczeństwa zastosowano mechanizm blokady awaryjnej, co zapobiega przypadkowemu opadaniu rolet.

Sterownik rolet Wi-Fi - jaki model wybrać?

Sterownik rolet WI-FI typ: SRW-01, SUPLASterowniki rolet mogą być sterowane przez Wi-Fi. Posiadają wbudowany odbiornik, dzięki któremu urządzenie łączy się z chmurą. Pozwala na w pełni zdalne sterowanie, co dotyczy nie tylko otwierania rolet, ale też ich zamykania. Można też sprawdzać położenie rolety. Tutaj na uwagę zasługuje sterownik rolet Wi-Fi typ: SRW-01 Supla Zamel. Ten model wyróżnia bardzo prosta instalacja, ale też uruchamianie. Sterowanie może odbywać się przez aplikację, co niewątpliwie zapewnia maksymalny komfort. Aplikacja do obsługi sterownika rolet Zamel jest darmowa. Nie trzeba też stosować dodatkowych elementów sterujących takich jak kontroler. Użytkownik ma zdalny dostęp do sterowania i to bez konieczności przekierowywania połączeń. Zestaw można wykorzystać w systemie smart home.

Sterownik rolet typ SRM - co warto na jego temat wiedzieć?

Sterowniki SRM służą do otwierania, a także jej zamykania rolety okiennej, która napędzana jest silnikiem prądu zmiennego. Sterowanie odbywa się za pomocą przycisków jednobiegunowych, co zapewnia maksymalną wygodę. W tym przypadku należy wybierać modele, które wyposażone są w wejścia sterowania lokalnego oraz centralnego. Ponadto wejścia sterujące mogą być wyzwalane z przewodu fazowego bądź też neutralnego. Sterownik rolet 230V AC TYP: SRM-10 Zamel to przykładSterownik rolet 230V AC TYP: SRM-10 takiego sterownika. Wyposażony jest w kontrolkę napięcia zasilania. Występują też kontrolki kierunku ruchu rolety. Ten model montowany jest na szynie, co oznacza, że montaż odbywa się w rozdzielnicach. Użytkownik ma możliwość zaprogramowania czasu ruchu rolety. Wejście przekaźnikowe ma dopuszczalną obciążalność 3A, natomiast dwa wejścia przekaźnikowe mają maksymalną obciążalność 16A. Warto jeszcze zwrócić uwagę na obudowę dwumodułową, która zapewnia większą trwałość. 

Sprawdź sterowniki do rolet Zamel w hurtowni Onninen

Sterownik do rolet