Świeże powietrze i… aż 5 lat gwarancji dzięki wentylacji marki Zehnder

Dodano: wtorek, 2.08.2022


Komfortowa wentylacja zapewnia mieszkańcom najlepszy klimat wnętrza i podwyższa wartość nieruchomości, a potwierdzeniem jej najwyższej jakości jest gwarancja przedłużona do 5 lat.

Świeże powietrze i… aż 5 lat gwarancji dzięki wentylacji marki Zehnder

Kompleksowe systemy komfortowej wentylacji pomieszczeń od Zehnder Polska obejmuje program bezpłatnej 5-letniej gwarancji. Jest to inwestycja w wysokiej jakości, perfekcyjnie dopasowane do siebie pod względem technologicznym produkty, zapewniające optymalne działanie i wydajność na lata. W razie konieczności naprawy, zostanie ona wykonana bezkosztowo i z maksymalnym profesjonalizmem.

Jak uzyskać przedłużoną gwarancję na wentylację Zehnder?

Przedłużona 5-letnia gwarancja obowiązuje dla systemów zbudowanych z komponentów firmy Zehnder. System komfortowej wentylacji pomieszczeń musi zostać zainstalowany zgodnie z wytycznymi zawartymi w instrukcji montażu i obsługi. System obejmuje jednostki wentylacyjne o wydajności do 600 m3/h, systemy dystrybucji powietrza oraz glikolowe gruntowe wymienniki ciepła.

Świeże powietrze i… aż 5 lat gwarancji dzięki wentylacji marki ZehnderUruchomienie należy przeprowadzić w sposób możliwy do udokumentowania i zaprotokołowane przez specjalistę-instalatora, lub przez serwisantów firmy Zehnder. Niezbędne jest prowadzenie i odnotowywanie w książce serwisowej regularnych wymian filtrów oraz konserwacje systemu zgodnie z „Planem serwisowym dla systemów wentylacyjnych” firmy Zehnder.

Dobór właściwego systemu dystrybucji powietrza w wentylacji

Warto zwrócić uwagę na wiele korzyści jakie niesie ze sobą dobór właściwego systemu dystrybucji powietrza w wentylacji. W ramach 5-letniej gwarancji systemu dystrybucji powietrza, dostępny jest w dwóch wariantach charakteryzujących się bezproblemową integracją z bryłą budynku, a także szybkim montażem. W każdym z nich ilość powietrza regulowana jest w zależności od potrzeb.

Wentylacja Zehnder OnFloor

W systemie Zehnder OnFloor świeże powietrze przepływa przez owalne kanały z gładką powłoką wewnętrzną, instalowane na podłożu betonowym w warstwie izolacyjnej. System Zehnder InFloor działa na tej samej zasadzie z tym, że kanały okrągłe można ułożyć w podłożu betonowym.

Sprawdź systemy ogrzewania podłogowego w ofercie Onninen

Świeże powietrze i… aż 5 lat gwarancji dzięki wentylacji marki ZehnderZehnder OnFloor jest opcją najczęściej wybieraną przez instalatorów. Charakteryzuje go łatwy montaż elastycznych rur z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest
przyjazne dla zdrowia (HDPE) oraz niewielka strata ciśnienia. Możliwa jest centralna i lokalna regulacja ilości powietrza. Gładka powłoka wewnętrzna Clinside w kanałach wentylacyjnych Zehnder i zastosowane filtry nie tylko zmniejszają odkładanie się warstw kurzu, ale gwarantują też łatwe czyszczenie. Potwierdza to certyfikat wystawiony przez uznany instytut higieny. Dzięki odpowiedniej filtracji świeżego powietrza swobodnie mogą oddychać również alergicy.

Nadzwyczajna elastyczność i niewielkie promienie zgięcia rur wentylacyjnych firmy Zehnder sprawiają, że kanały można układać odpowiednio do danego pomieszczenia, wykorzystując niewielką ilość miejsca i elementów łączących. Liczne akcesoria ułatwiają montaż, konfigurację i dopasowanie do potrzeb budowlanych.

Świeże powietrze i… aż 5 lat gwarancji dzięki wentylacji marki ZehnderSercem całego systemu jest centrala wentylacyjna. W ramach 5-letniej gwarancji można skorzystać z Zehnder ComfoAir Q, którą wyróżnia najwyższa wydajność i efektywność energetyczna. Atutem jest przyjazny dla wykonawcy i bezproblemowy montaż, intuicyjna procedura pierwszego uruchomienia oraz unikalna możliwość przekształcenia wersji z lewej na prawą. Wysoka estetyka, cicha praca, kompatybilność z systemowymi komponentami dystrybucji powietrza oraz bardzo szeroki program wariantów sterowania optymalnie dopełniają całość.

Sprawdź ComfoAir Q w ofercie Onninen

Wentylacja sama w sobie to wiele korzyści dla inwestorów, a oferując im 5-letnią gwarancję zyskujemy dodatkowy atut. Natomiast łatwy, elastyczny montaż efektywnego systemu nie pozostaje bez znaczenia w pracy każdego instalatora!

Rekuperator Zehnder
Wentylacja grawitacyjna
Wentylacja mechaniczna
Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła
Komin wentylacyjny