Systemy sygnalizacji pożarowej Eaton - Alarmowanie, od którego zależy życie

Dodano: środa, 28.07.2021


Systemy sygnalizacji pożarowej Eaton - Alarmowanie, od którego zależy życie

Eaton dostarcza rozwiązania sygnalizacyjne przeznaczone do biur, budynków użyteczności publicznej oraz różnorodnych zastosowań infrastrukturalnych, np. montowanych na pasach startowych lotnisk, wieżach i kominach. Sygnalizatory przemysłowe Eaton cenione są za jakość wykonania, łatwość instalacji i szeroki zakres zastosowań. Stanowią nieodzowne elementy linii produkcyjnych informując obsługę o sytuacjach nietypowych, zagrożeniach, czy też o stanie pracy maszyn.

W większości przypadków stosowanie sygnalizatorów pożarowych wymuszone jest obowiązującymi przepisami i normami, a sam rynek na tego typu produkty od kilku lat regularnie rośnie.

Sygnalizatory do zastosowań w systemach sygnalizacji pożarowej

Sygnalizatory do zastosowań pożarowych Eaton spełniają wymagania normy EN54 (cz. 3- sygnalizatory akustyczne oraz cz. 23 – sygnalizatory optyczne), co jest potwierdzone odpowiednimi certyfikatami.

Zakres produktów obejmuje wiodące na rynku sygnalizatory RoLP, sygnalizatory Symphoni  z ultra niskim poborem prądu oraz sygnalizatory gamy LX wykonane w technologii LED zgodne z najnowszym standardem EN53-23.

Wszystkie sygnalizatory pasują do większości aplikacji systemowych oraz są łatwe w instalacji.

najpopularniejsze sygnalizatory eatonNajpopularniejsze sygnalizatory Eaton

Sygnalizatory do zastosowań w systemach sygnalizacji włamania

Eaton posiada sygnalizatory, które są specjalnie skonfigurowane do pracy na niższych napięciach zasilania zwykle stosowanych w systemach ochrony i aplikacjach, w których wymagane są funkcje takie, jak alarmy sabotażowe.

Sygnalizatory do zastosowań w systemach sygnalizacji włamania

Sygnalizatory do zastosowań przemysłowych i automatyki

Sygnalizatory do zastosowań przemysłowych i automatyki

Sygnalizatory przemysłowe zostały zaprojektowane do radzenia sobie w trudnych warunkach środowiskowych i w większości przypadków dają ochronę IP66. Wysoka wydajność dźwiękowa czyni te sygnalizatory skutecznym rozwiązaniem nawet w miejscach, w których występuje wysoki poziom hałasu. W przypadku większości produktów dostępne są wersje 230Vac oraz 115Vac.

rodzina sygnalizatorów akustycznych asserta

Sprawdź sygnalizatory marki Eaton


Sygnalizatory do stref zagrożenia wybuchem

W wielu gałęziach przemysłu prowadzone procesy mogą od czasu do czasu tworzyć potencjalne zagrożenie wybuchem. W takich obszarach wymagany jest specjalistyczny sprzęt, aby zapewnić bezpieczeństwo ludzi i infrastruktury. Eaton oferuje szeroką gamę produktów zgodnych z ATEX: alarmy dźwiękowe i wizualne oraz lampy statusu i głośniki.

Sygnalizatory do stref zagrożenia wybuchem

Sygnalizatory do zastosowań infrastrukturalnych

Lampy przeszkodowe

Lampy przeszkodowe Alfa spełniają wymagania  ICAO (International Civil Aviation Organisation). Są montowane na antywibracyjnej podstawie, a jednostka świetlna Alfa zawiera 8 pasków z 12 diodami LED w celu zapewnienia równomiernej widoczności 360st.

sygnalizatory przeszkodowe

Eaton dostarcza ekonomiczne urządzenia do powiadamiania o pożarach, zapewniające maksymalną wydajność przy minimalnym zużyciu energii. W skład portfolio wchodzą marki takie, jak MEDC, Wheelock, Cooper, Fulleon, JSB i Menvier, co oznacza, że 1 na 5 zainstalowanych urządzeń do powiadamiania jest produktem firmy Eaton (IHS Markit, 2018 r.).

Wymieniaj korzyści w nowej platformie lojalnościowej OnnTop!

Dzwonek elektromagnetyczny