Szafki SLIM i SLIM+ od KAN-therm – forma i funkcja

Dodano: piątek, 19.08.2022


Instalacje sanitarne pełnią w naszych domach kluczowe role. Bez względu na to z reguły staramy się, by pozostawały niewidoczne. Jak pogodzić estetyczne ukrycie ich przed wzrokiem z możliwością okresowych przeglądów i odczytów? Odpowiedź to bezramkowe szafki SLIM oferowane przez KAN-therm.

Szafki KAN-therm SLIM i SLIM+

Szafki podtynkowe SLIM, czyli jak schować, by mieć dostęp

Szafki SLIM w ofercie KAN-therm – polskiego producenta innowacyjnych systemów instalacyjnych – stanowią nowoczesną odpowiedź na oczekiwania współczesnych inwestorów i klientów. Łączą bowiem aspekty funkcjonalne (łatwy dostęp do urządzeń i aparatury) z estetycznymi (ukrywają to, co nie musi być na co dzień widoczne). Jest to możliwe dzięki unikalnej, bezramkowej konstrukcji, która pozwala dosłownie schować szafkę w ścianie.

Oferowane przez nas szafki dostępne są w dwóch opcjach – SLIM, dedykowanej rozdzielaczom C.O. oraz SLIM+, przeznaczonej dla instalacji płaszczyznowych z elementami automatyki. Fronty szafek zostały fabrycznie zabezpieczone folią ochronną, co pozwala uniknąć uszkodzeń podczas prac montażowych i wykończeniowych. Jeśli chodzi o uniwersalność szafek, w wersji SLIM są one dostępne w pięciu, a w wersji SLIM+ sześciu wariantach wymiarowych. Dzięki temu inwestor może z łatwością dopasować gabaryty szafki do zastosowanej instalacji.
Mariusz Choroszucha, Kierownik Działu Doradztwa Technicznego Grupy KAN

Sprawdź ofertę szafek SLIM i SLIM+ w hurtowni Onninen

KAN-therm SLIM – szafki bezramkowe szyte na miarę

Szafki podtynkowe SLIM i SLIM+ od KAN-thermKolejnym atutem szafek SLIM jest prosty i intuicyjny montaż. Zostały one zaopatrzone w system pionowej regulacji frontu, który pozwala na zmianę jego położenia przez cały okres eksploatacji, a także regulację głębokości, umożliwiającą montaż standardowych rozdzielaczy oraz tych wyposażonych w pompowe grupy mieszające.

Kolejnym wyróżnikiem szafek SLIM jest funkcja Move&Lock. To specjalna konstrukcja śrub mocujących rozdzielacz, dzięki której możliwe jest ich dowolne pozycjonowanie na szynie montażowej, bez ryzyka jej przesunięcia. Na szafce znajdują się również specjalne znaczniki MINI i MAX, określające całkowitą grubość wykończonej posadzki, co z pewnością okaże się bardzo pomocne podczas prac wykończeniowych.
Mariusz Choroszucha, Kierownik Działu Doradztwa Technicznego Grupy KAN

Szafki z rodziny SLIM zmieniają spojrzenie na estetykę i funkcjonalność systemów instalacyjnych. Rozwiązanie to łączy design i walory użytkowe, pozwalając ukryć problematyczne pod względem estetycznym elementy, a jednocześnie zapewnić do nich łatwy dostęp. Po prostu forma i funkcja!

Sprawdź ofertę szafek SLIM i SLIM+ w hurtowni Onninen

Szafka natynkowa do rozdzielacza