Połączenie Komfortu i Designu – Tinos H grzejnik dekoracyjny od marki Purmo

Dodano: czwartek, 16.09.2021


Idealny wybór grzejnika bez kompromisów? Z dumą przedstawiamy najnowszy produkt w ofercie Purmo Group, który spełni oczekiwania nawet najbardziej  wymagających klientów. Nowy, poziomy grzejnik dekoracyjny Tinos H.

Grzejnik dekoracyjny Tinos H wyróżnia się całkowicie gładkim panelem frontowym, który wrazz zintegrowanymi osłonami bocznymi tworzy jeden estetyczny element. Całości kompozycji dopełnia specjalnie zaprojektowana i dedykowana wyłącznie do tego modelu, unikalna osłona górna z zaokrąglonymi prostokątnymi otworami.

Grzejnik dekoracyjny TinosH

Nowy grzejnik dekoracyjny Tinos H produkowany jest fabryce Purmo Group w Rybniku. Model ten dostępny jest w dwóch typach 21 i 22, w łącznie 48 rozmiarach. Wysokości grzejnika mieszczą się w zakresie od 300 do 900 mm, a długości od 615 do 1615 mm, dzięki czemu można dobrać odpowiedni model do każdego wnętrza.

Sprawdź grzejniki dekoracyjne w hurtowni Onninen

Tinos H - nowoczesny grzejnik dekoracyjny od marki Purmo

Tinos H jest wyposażony we wkładkę zaworową (przyłącze 50 mm, 2x1/2" IG), która jest standardowo montowana w prawej górnej części grzejnika. Na życzenie dostępna jest wersja, w której wkładka zaworowa umieszczona jest po lewej stronie urządzenia
Dostępny jest w standardowym kolorze białym RAL 9016, a na zamówienie także w wielu innych kolorach z palety RAL Purmo Group.

Grzejnik dekoracyjny TinosH

Tinos H można łączyć z jego pionowym „odpowiednikiem”, grzejnikiem dekoracyjnym Tinos V, co zapewnia najwyższą elastyczność aranżacji wnętrz. Te smukłe i kompaktowe urządzenia doskonale wkomponowują się w każdy wystrój domu czy mieszkania.

głowica evosenseDo tego modelu rekomendujemy głowicę termostatyczną Evosense, która idealnie komponuje się z grzejnikami dekoracyjnymi poziomymi. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: biała lub czarna.

Sprawdź ofertę marki Purmo

Grzejnik łazienkowy dekoracyjny
Grzejnik Purmo
Grzejnik pionowy dekoracyjny
Grzejnik dekoracyjny do salonu
Grzejnik panelowy
Grzejnik panelowy pionowy
Grzejnik dekoracyjny pionowy
Grzejnik dekoracyjny czarny
Grzejnik dekoracyjny biały