Połączenie Komfortu i Designu – Tinos H grzejnik dekoracyjny od marki Purmo

Dodano: czwartek, 16.09.2021


Idealny wybór grzejnika bez kompromisów? Z dumą przedstawiamy najnowszy produkt w ofercie Purmo Group, który spełni oczekiwania nawet najbardziej  wymagających klientów. Nowy, poziomy grzejnik dekoracyjny Tinos H.

Grzejnik dekoracyjny Tinos H wyróżnia się całkowicie gładkim panelem frontowym, który wrazz zintegrowanymi osłonami bocznymi tworzy jeden estetyczny element. Całości kompozycji dopełnia specjalnie zaprojektowana i dedykowana wyłącznie do tego modelu, unikalna osłona górna z zaokrąglonymi prostokątnymi otworami.

Grzejnik dekoracyjny TinosH

Nowy grzejnik dekoracyjny Tinos H produkowany jest fabryce Purmo Group w Rybniku. Model ten dostępny jest w dwóch typach 21 i 22, w łącznie 48 rozmiarach. Wysokości grzejnika mieszczą się w zakresie od 300 do 900 mm, a długości od 615 do 1615 mm, dzięki czemu można dobrać odpowiedni model do każdego wnętrza.

Sprawdź grzejniki dekoracyjne w hurtowni Onninen

Tinos H - nowoczesny grzejnik dekoracyjny od marki Purmo

Tinos H jest wyposażony we wkładkę zaworową (przyłącze 50 mm, 2x1/2" IG), która jest standardowo montowana w prawej górnej części grzejnika. Na życzenie dostępna jest wersja, w której wkładka zaworowa umieszczona jest po lewej stronie urządzenia
Dostępny jest w standardowym kolorze białym RAL 9016, a na zamówienie także w wielu innych kolorach z palety RAL Purmo Group.

Grzejnik dekoracyjny TinosH

Tinos H można łączyć z jego pionowym „odpowiednikiem”, grzejnikiem dekoracyjnym Tinos V, co zapewnia najwyższą elastyczność aranżacji wnętrz. Te smukłe i kompaktowe urządzenia doskonale wkomponowują się w każdy wystrój domu czy mieszkania.

głowica evosenseDo tego modelu rekomendujemy głowicę termostatyczną Evosense, która idealnie komponuje się z grzejnikami dekoracyjnymi poziomymi. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: biała lub czarna.

Sprawdź ofertę marki Purmo

Grzejnik łazienkowy dekoracyjny
Grzejnik Purmo
Grzejnik pionowy dekoracyjny
Grzejnik dekoracyjny do salonu