Vexve seria X – nowa generacja zaworów

Dodano: środa, 30.03.2022


Nowa seria zaworów Vexve oferuje najlepszą funkcjonalność na rynku! Nowe zawory odcinające i równoważące Vexve serii X są przeznaczone zarówno do rozległych sieci ogrzewania i chłodzenia, jak i do instalacji w budynkach.  

Zawory odcinające i równoważące Vexve X

Zawory z fińskim certyfikatem

Kompletna oferta zaworów X obejmuje zawory odcinające i równoważące ze stali i stali nierdzewnej (rozmiary DN 10–50) ze wszystkimi popularnymi rodzajami przyłączy (spawane, kołnierzowe, gwintowe, zaciskowe). Wszystkie zawory ze stali nierdzewnej w tej serii mają fiński certyfikat na stosowanie w sieci wody pitnej. 

Zawory Vexe z serii X przeznaczone są do zastosowań przemysłowych i charakteryzują się łatwością instalacji i obsługi -  np. uchwyt można łatwo zdjąć bez zastosowania narzędzi. Zawory serii X są wykonane z wysokiej jakości materiałów pochodzenia europejskiego, są bezobsługowe (jeśli chodzi o konserwację) i zaprojektowane tak, aby wytrzymać cały okres eksploatacji rurociągu. 

Sprawdź zawory Vexve X w hurtowni Onninen

Zawory Vexve X kupisz w Onninen

Zawory serii X w szerokim zakresie są dostępne w onninen.pl i w oddziałach Onninen Express w całym kraju. Serwis ekspertów Vexve jest dostępny dla każdego instalatora. Klienci Vexve cenią sobie szybkość reakcji serwisantów oraz dostępność materiałów technicznych w języku polskim. 

Zawory Vexve X


Sprawdź karty katalogowe zaworów Vexve X

Dawniej Naval, dzisiaj Vexve!

Vexve oferuje szeroki zakres zaworów do centralnego ogrzewania i chłodzenia, w tym nowe zawory kulowe z kulą jarzmioną i zawory serii X. Na zamówienie możemy dostarczyć zawory w rozmiarze DN 900. Produkty marki Naval, które do tej pory były oferowane na rynku polskim są dostępne tylko na zamówienie. Zmiana logo na  Vexve umożliwia nam produkowanie większej ilości gotowych zaworów dostępnych z magazynu i skrócenie czasu dostawy. Jedyne co się zmienia to kod zaworu i logo na uchwycie! 

Więcej informacji o produktach serii X znajdziesz na stronie marki Vexve.

Zawory odcinające i równoważące Vexve X

Masz pytania odnośnie branży? Dołącz do grupy Świat Instalacji!