Wymarzona łazienka na lata z wyposażeniem marki Geberit

Dodano: wtorek, 7.11.2023


„Lepsza łazienka, lepsze życie” – słowa, które można przeczytać na stronie marki Geberit odzwierciedlają znaczenie tego pomieszczenia w codziennym życiu. W łazience rozpoczynamy i kończymy dzień. Tutaj zażywamy relaksującej kąpieli, myjemy się i przygotowujemy do wyjść. Każdy z nas ma różne priorytety, a tym samym – inne wyobrażenie wymarzonej łazienki. Jednak wszyscy pragniemy, by pomieszczenie to było ładne, czyste, przyjazne, komfortowe, łatwo dostępne i służyło latami. Jakie wyposażenie łazienki pomoże ten cel osiągnąć? Geberit ma propozycje na miarę zróżnicowanych potrzeb i marzeń.

Stylowa jasna łazienka z miską WC na stelażu podtynkowym

Sprawdź produkty marki Geberit w hurtowni Onninen

Jakość produktów do wyposażenia łazienki

Jakość powinna stanowić najważniejsze kryterium wyboru wyposażenia łazienki. Miski WC, umywalki, brodziki, kabiny czy wanny zdecydowanie NIE należą do elementów, które wymieniamy tak często i łatwo, jak np. akcesoria. Montaż i podłączenie urządzeń sanitarnych zwykle wiąże się z remontem i koniecznością skorzystania z usług fachowca, co pochłania czas i pieniądze. Niektóre produkty, jak stelaż podtynkowy czy armatura podtynkowa, wymagają zabudowania w ścianie, więc łatwo wyobrazić sobie skutki słabej jakości materiałów i komponentów. Wszelkie przerwy w dostępie do łazienki, wywołane awariami sprzętów i pracami naprawczymi, nie tylko generują koszty, ale przede wszystkim są mocno uciążliwe dla domowników. Jednym ze skutecznych sposobów zapobiegania usterkom jest wybór wysokiej klasy, atestowanych, sprawdzonych rozwiązań od zaufanych firm, działających w branży sanitarnej od lat.

Czym wyróżnia się wyposażenie łazienki Geberit?

Grupa Geberit od lat zajmuje pozycję lidera europejskiego rynku produktów sanitarnych. Działa na całym świecie – w tym w większości krajów Europy, również w Polsce. Główna siedziby Grupy znajduje się w Szwajcarii. Produkty łazienkowe Geberit są projektowane pod kątem trwałości i jakości. Ich żywotność sięga dziesiątek lat. Każdy produkt charakteryzuje się:

  • funkcjonalnym, eleganckim wzornictwem,
  • niezawodną technologią, bazującą na najnowszej wiedzy sanitarnej,
  • łatwością czyszczenia i konserwacji.

Portfolio Geberit obejmuje urządzenia sanitarne, meble i dodatki do strefy z toaletą, umywalką, prysznicem czy wanną. Pozwala skompletować całe wyposażenie łazienki: od miski WC i spłuczki łazienkowej, przez kabinę prysznicową, wannę i umywalkę, po rozmaite szafki i pojemniki na kosmetyki. Większość urządzeń jest ponadczasowa – producent gwarantuje dostępność części zamiennych przez nawet ćwierć wieku. Podtynkowa spłuczka łazienkowa i przycisk uruchamiający mają gwarancję aż 50-letniej dostępności wymiennych części mechanicznych! 

Aby proces urządzania wymarzonej łazienki był maksymalnie prosty i przyjemny, Geberit oferuje serie łazienkowe, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb praktycznych, rozmiarów łazienek i preferencji stylowych. Możemy znaleźć wśród nich kolekcje idealne do przestronnych salonów kąpielowych oraz sprytne, podwieszane, kompaktowe rozwiązania do małej łazienki, które pozwalają zoptymalizować przestrzeń.

Strefa WC z ceramiką Geberit

Do urządzenia funkcjonalnej, higienicznej i ponadczasowo eleganckiej strefy WC służą:

Toalety Geberit są przyjazne dla użytkowników, niezwykle łatwe do utrzymania w czystości i atrakcyjne wizualnie. Oferują różne wyjątkowe, opatentowane funkcje i technologie. Zapewniają doskonałą wydajność i precyzję spłukiwania wody, zdecydowanie większą niż wymagają tego międzynarodowe standardy. Innowacyjne techniki montażu znacząco przyspieszają prace instalacyjne.

Możemy zdecydować się od razu na kompletny system WC: z miską WC, stelażem podtynkowym i przyciskami uruchamiającymi. Zyskamy pewność, że wszystkie komponenty będą do siebie perfekcyjnie dopasowane. Szeroki, zróżnicowany asortyment ułatwia dobór wyposażenia do stylistyki i rozmiaru konkretnej łazienki.

Zastanawiasz się, jakie produkty Geberit sprawdzą się w Twojej strefie WC? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci urządzić łazienkę marzeń! Zobacz także rozwiązania wannowe, prysznicowe i umywalkowe marki Geberit, dostępne w naszej ofercie.

Sprawdź produkty marki Geberit w hurtowni Onninen