Dodano: 2020 11 26, Thu


Drodzy Państwo,

dbamy o Wasz biznes w czasie pandemii! Pomimo napięcia związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, hurtowania Onninen działa normalnie, ograniczając do minimum jedynie bezpośrednie kontakty personalne i wprowadzając zalecenia prewencyjne.

Zachęcamy do korzystania z platformy OnnShop, gdzie w dowolnym momencie mogą Państwo bezpiecznie i w trybie 24/7 składać zamówienia i śledzić informacje handlowe.

Nasze oddziały nadal obsługują klientów, choć - podobnie jak w całej branży handlowej - wprowadziliśmy wiele dodatkowych środków ostrożności. Dlatego zachęcamy Państwa do składania zamówień drogą e-mailową lub telefoniczną. Nasi handlowcy skompletują zamówienie i przygotują dla Państwa gotową paczkę do odbioru. 

Magazyn centralny w Teolinie wprowadził procedury dezynfekcji sprzętu w celu ochrony pracowników, co powinno pozwolić na utrzymanie ciągłości dostaw towarów. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby minimalizować negatywne skutki tego kryzysu i zapewnić dalsze funkcjonowanie firmy.

Trzymamy również kciuki za Państwa, aby mimo zaistniałej sytuacji zachowali Państwo zdrowie, wysoką odporność na wirusy oraz ciągłość działalności.

Koronawirus - obsługujemy tylko firmy - Onninen

W tym szczególnym okresie przypominamy, że firma Onninen obsługuje jedynie klientów profesjonalnych, nie obsługujemy konsumentów.

Koronawirus - ograniczamy ilość klientów - Onninen

W punkcie sprzedaży express może przebywać ograniczona ilość klientów – możecie być Państwo poproszeni o poczekanie przed wejściem na obsługę.

Koronawirus - zachowujemy odstęp - Onninen

Klientów czekających przed kasą prosi się o zachowanie odległości 2 m pomiędzy sobą oraz pracownikiem Onninen.

Koronawirus - kontaktujemy sie zdalnie - Onninen

W celu maksymalnego ograniczenia kontaktów prosimy o składanie zamówień przez Onnshop na onninen.pl mailem lub telefonicznie.

Koronawirus - używamy płatności zbliżeniowych - Onninen

Proszę ograniczyć płatności gotówką, zaleca się płatności kartą.

Koronawirus - nie używamy kolektorow - Onninen

Do odwołania wprowadzamy zakaz używania kolektora do samodzielnej obsługi klientów.

Koronawirus - nie kaszlemy - Onninen

W trosce o Państwa i naszych pracowników zdrowie w przypadku stwierdzenia niepokojących objawów (kaszel, katar) jesteśmy zmuszeni odmówić obsługi w naszych sklepach.

Koronawirus - witamy się na odległość - Onninen

Witamy się na odległość bez kontaktu fizycznego.