Od 25 lat w Polsce - finał loterii "Szczęśliwa 25-tka"

Dodano: 2020 12 28, Mon


Jubileuszowy rok zamykamy z przytupem. 7 grudnia oficjalnie zakończyliśmy loterię „Szczęśliwa 25-tka”. W poniedziałkowe południe, tuż po Mikołajkach, sami zostaliśmy
Mikołajami i podarowaliśmy nagrody główne szczęśliwcom wyłonionym w finałowym losowaniu – dwa auta Volkswagen Caddy. Nagrody finałowe trafiły w ręce klienta z Łodzi i ze Szczecina.

Każdy wygrać może

Loteria to już tradycja w Onninen. W podobny sposób świętowaliśmy 15-lecie i 20 lecie firmy. Jak żadne inne narzędzie marketingowe wykorzystuje ona element losowości, który daje każdemu uczestnikowi równe szanse na wygraną. A przecież wygrywać lubimy wszyscy, zarówno drobiazgi, jak i  bardziej wartościowe rzeczy. Klienci Onninen bardzo pozytywnie ocenili loterię „Szczęśliwa 25-tka” i widać wyraźnie, że był to dobry sposób na wspólne świętowanie jubileuszu. W finale losowania do wygrania była nie jedna, lecz dwie nagrody główne – auta marki VW Caddy. „W tegorocznej loterii podeszliśmy bardzo praktycznie do wyboru nagród, losowaliśmy auta, które będą służyły naszym klientom w codziennej pracy” – mówi Bolesław Murdza, Dyrektor sprzedaży Omnichannel i Marketingu Onninen. 

Współpraca na najwyższym poziomie

Klienci nie ukrywali swojej radości podczas trwania loterii. Chętnie dzielili się z  nami swoimi zdjęciami z  nagrodami zdobytymi w  oddziałach Express. Jeszcze więcej radości sprawiały miesięczne losowania nagród dla klientów inwestycyjnych – „Super! Jeszcze nigdy nic nie wygrałem!” – cieszył się wygrany z Łodzi po otrzymaniu elektronarzędzi. Największa kulminacja radości towarzyszyła wszystkim oczywiście podczas finału. Wtedy również klienci podzieli się z nami opinią na temat współpracy – „współpracuję z Onninen już ponad dziesięć lat i mam nadzieję, że przez kolejne lata również będziemy współpracować, ponieważ nasza kooperacja bardzo dobrze się układa” – mówił jeden z finałowych zwycięzców. Z kolei drugi zwycięzca podkreślił, że „zaopatrujemy się tylko w Onninenie. Hydraulika, elektryka – wyłącznie z Wami”. Cieszymy się, że nasi klienci są z nas zadowoleni. Świadczą o tym nie tylko pozytywne komentarze, lecz przede wszystkim długoletnia współpraca.

Sukces zapisany w liczbach

Jubileuszowa loteria jest sukcesem nie tylko firmy Onninen. Do tak efektownego zakończenia obchodów 25-lecia firmy przyczynili się również partnerzy loterii, którzy współpracują z  nami na co dzień. W  tych lepszych momentach i  w  tych trudniejszych chwilach wzajemnie sobie pomagamy. W  tegorocznej loterii wspierało nas 25  partnerów – przedstawicieli największych marek, bardzo dobrze znanych na rynku instalacyjnym. Ta liczba jest nieprzypadkowa i  świetnie wpisała się w  obchody ćwierćwiecza firmy. Numerologiczna 25-tka niesie za sobą wibracje i atrybuty zarówno numeru 2, jak i liczby 5. Dwójka jest uosobieniem kooperacji i  współpracy,
z  kolei piątka symbolizuje nowe możliwości. Ukryte przesłania liczb przeniosły się na rzeczywistość i  wspólnie osiągnęliśmy sukces, organizując loterię „Szczęśliwa 25-tka”!