Oscar designu dla kurtyny powietrznej Slim marki Flowair!

Dodano: 2021 4 26, Mon


Serdecznie gratulujemy marce Flowair za zdobycie prestiżowej nagrody iF PRODUCT DESIGN AWARD 2021. Jury składające się z 98 niezależnych międzynarodowych ekspertów w dziedzinie projektowania zdecydowało uhonorować kurtynę powietrzną Slim wyżej wymienioną nagrodą.

Jest to trzecie urządzenie z portfolio FLOWAIR, które otrzymało to prestiżowe wyróżnienie. W tym roku na konkurs wpłynęło więcej zgłoszeń niż kiedykolwiek wcześniej: prawie 10 000 w 9 różnych kategoriach. Pochodziły one z aż 52 różnych krajów.

iF  product design award to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród w świecie design’u.  Od ponad 70 lat jest symbolem wybitnych osiągnięć w tej sferze. Projekty są oceniane przez jury, składające się ze znamienitych, międzynarodowych ekspertów. Wyłaniają oni najlepsze rozwiązania, które zostają nagrodzone prestiżowym wyróżnieniem iF product design award, potocznie zwanym Oscarem Design’u. Eksperci oceniają projekty pod kątem jakości, wyboru materiałów, stopnia INNOWACJI, funkcjonalności, ergonomii, bezpieczeństwa, wpływu na środowisko,  wartości marki.

Sprawdź produkty marki Flowair w Onninen!