Pochwal się swoją super mocą!

Dodano: 2021 3 18, Thu


Wyobraź sobie, że masz grono przyjaciół fachowców, którzy zawsze dobrze Ci doradzą. Niezależnie o jakiej porze zadasz im pytanie, po drugiej stronie znajdzie się ktoś kto zna odpowiedź. Gdy zaczną Cię nękać instalacyjne wątpliwości, oni szybko je rozwieją, bo kręcą ich techniczne wibracje i super moce. Brzmi dobrze? Jest takie miejsce gdzie nie musisz oczekiwać na połączenie, nie musisz nawet ruszać się z miejsca - dziel się doświadczeniami i korzystaj z wiedzy kumpli po fachu! Grupa branżowa Świat Instalacji czeka na Ciebie - tu każdy ma swoją super moc!

Wiemy, że kiedy pojawia się problem potrzebujemy szybkich rozwiązań. Nie ma czasu na szukanie, doczytywanie. Chcemy czasem dopytać o coś bardzo prostego, tak jakbyśmy zapytali kolegę po fachu. Wychodząc naprzeciw osobom, które szukają odpowiedzi na pytania z zakresu branży elektrycznej i HEPAC (techniki grzewczej, instalacyjnej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej) uruchomiliśmy na Facebooku grupę branżową dla profesjonalistów „Świat Instalacji”. Grupa dyskusyjna służy wymianie technicznych informacji, ciekawostek, dzieleniu się oryginalnymi i profesjonalnymi rozwiązaniami oraz budowaniu relacji w środowisku instalatorów. W tym roku zamierzamy rozszerzyć działalność grupy o konkursy z wartościowymi nagrodami i profesjonalne live streamingi z dostawcami o tematyce instalacyjnej.

Zakres super mocy

Grupa branżowa to idealne miejsce dla wszystkich, którzy poszukują odpowiedzi na pytania z zakresu elektryki, automatyki, hydrauliki, ogrzewania, klimatyzacji, czy wentylacji. Również zainteresowani topowym tematem ostatnich lat – fotowoltaiką, znajdą dla siebie przydatne informacje, podparte wiedzą przedstawicieli działu doradztwa technicznego. W grupie wyznaje się zasadę, że nie ma złych pytań, a kto pyta nie błądzi. Niewątpliwym atutem grupy jest skrócenie dystansu pomiędzy użytkownikami – wszyscy są tam równi. Istotna jest również szybkość odpowiedzi – grupa działa 24 godziny na dobę i zawsze znajdzie się chętna osoba, która posłuży odpowiedzią na zadane pytanie.  

Kim są członkowie grupy?

Grupę tworzą przedstawiciele wyżej wspomnianych branż - można tam spotkać zarówno instalatorów, projektantów, jak również reprezentantów kluczowych marek. Wśród użytkowników jest również wielu pracowników firmy Onninen, którzy służą fachową poradą i doradztwem technicznym. To ludzie z bogatym doświadczeniem rynkowym, którzy są na bieżąco ze wszystkimi nowinkami instalacyjnymi. Moderatorzy grupy dbają o selekcję, tak by skupiać ludzi rzeczywiście zainteresowanych tematem.

Branżowe treści z bloga

Grupę dyskusyjną wzbogacają również treści z profesjonalnego bloga Onninen, w którym można znaleźć informacje niemal o każdej z kategorii produktów dostępnych w sklepie internetowym Onnshop. Artykuły dedykowane są zarówno profesjonalistom, jak i klientom indywidualnym, którzy szukają porad lub gotowych rozwiązań.

Transmisje live

Nowością, którą zamierzamy niebawem wprowadzić są transmisje live. Większość z nas woli przecież oglądać wideo niż czytać zawiłe wpisy. Użytkownicy grupy zyskają dostęp do interakcji na żywo ze swoim ulubionym produktem lub marką. Transmisje live będzie można oglądać  z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.

Konkursy z nagrodami

Dawka świeżych informacji i szybkie odpowiedzi na zadane pytania to nie jedyny atut członkostwa w grupie. Grupowicze mogą brać udział również w konkursach z wartościowymi nagrodami. Ci, którzy już z nami grali wiedzą, że bycie aktywnym się opłaca. Zatem nie zwlekaj i dołącz go grupy Świat Instalacji i pochwal się swoją super mocą. Razem możemy zbudować jedną z największych platform wymiany informacji branżowych!

Zdobywaj wiedzę z profesjonalistami!