Sklep internetowy Onninen w nowej odsłonie! Zobacz, co dla Ciebie zmieniliśmy!

Dodano: 2021 2 4, Thu


Hurtowania Onninen nieustannie zmienia się z myślą o satysfakcji klienta. Naszym celem jest sprostanie potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dlatego w listopadzie oddaliśmy w Twoje ręce odświeżony projekt strony internetowej onninen.pl. Teraz możesz wygodnie korzystać z jej nowych funkcji, jeszcze łatwiej i bezpieczniej zamawiając produkty dla swojej firmy. Zobacz, co się zmieniło!

Większa wygoda

Chcąc odpowiedzieć na wszystkie potrzeby klientów Onninen, skupiliśmy się na tym, aby nasz serwis łączył w sobie dwie funkcje: informacyjną i sprzedażową. Z jednej strony zyskujesz więc dostęp do portalu wypełnionego branżowymi poradami, szkoleniami oraz aktualnościami. Z drugiej - niezmiennie możesz korzystać z bogatej oferty produktów najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, na bieżąco uzupełniając asortyment swojej własnej firmy.

Skorzystaj z udogodnień, jakie daje Ci system Onnshop!

Serwis Onninen został oparty na nowej architekturze, która zapewnia mu stabilność i przekłada się na zwiększoną wygodę jego użytkowania. Istotnym udogodnieniem jest zasilanie bazy produktowej bezpośrednio z systemów sprzedaży, dzięki czemu dostępność wszystkich artykułów aktualizowana jest na bieżąco.

Intuicyjna obsługa

W trosce o komfort poruszania się po stronie sklepu zaktualizowaliśmy ją zgodnie z zaleceniami specjalistycznych audytów UX. Ich celem było zweryfikowanie serwisu pod kątem jego użyteczności i intuicyjności. Dzięki temu mogliśmy rzetelnie ocenić wygodę korzystania ze strony i dostosować ją do potrzeb jej użytkowników. Teraz jeszcze łatwiej odnajdziesz w serwisie interesujące Cię opcje!

Wyższy poziom bezpieczeństwa

Prowadząc sprzedaż przez Internet, nasza firma dysponuje danymi tysięcy klientów. To zobowiązuje nas do troski o ich bezpieczeństwo i ochronę na najwyższym poziomie. Mając na uwadze, że coraz więcej transakcji dokonuje się w sieci, wprowadziliśmy w serwisie onninen.pl szyfrowanie SSL, które zabezpiecza wszystkie informacje na temat zamówień oraz danych wrażliwych naszych klientów. Możesz więc dokonywać płatności internetowych bez obaw o jakiekolwiek wycieki czy kradzieże.

Na tym nie koniec!

Nowa wersja strony naszego sklepu już działa, ale to wcale nie oznacza końca zmian. Wciąż wzbogacamy ją o nowe funkcje, aby w jak największym stopniu odpowiedzieć na potrzeby jej użytkowników. W najbliższym czasie możesz spodziewać się takich udogodnień jak kalkulator produktów czy personalizacja treści. Dzięki temu każdy klient Onninen będzie mógł poruszać się po serwisie dostosowanym do jego indywidualnych potrzeb oraz charakterystyki jego firmy.

Kolejną funkcją, jaką chcemy wprowadzić w niedalekiej przyszłości, jest możliwość zamawiania zakupów z magazynów zewnętrznych. Jednocześnie doskonalimy bazę wiedzy dotyczącą naszego asortymentu. Zmiany te sprawią, że każdy produkt w naszym sklepie stanie się dla Ciebie jeszcze łatwiej dostępny.

Ze strony onninen.pl korzysta coraz więcej klientów zagranicznych, dlatego pracujemy też nad tym, aby w przyszłości była ona dostępna w wielu językach obcych. Nasza firma stawia na ciągły rozwój, a rynek europejski jest dla nas naturalnym kierunkiem ekspansji.

Każdego dnia zmieniamy się dla Ciebie

Nowa wersja serwisu Onninen to ukłon w stronę najbardziej wymagających użytkowników. Po naszej stronie możesz teraz poruszać się wygodniej niż kiedykolwiek wcześniej, jeszcze szybciej i łatwiej odnajdując interesujące Cię informacje. Szczególną troską objęliśmy ochronę danych dotyczących płatności, aby zagwarantować właściwy poziom bezpieczeństwa każdego klienta hurtowni Onninen.

Chcemy codziennie doskonalić warunki korzystania z naszego serwisu, dając Ci możliwość łatwego, wygodnego i bezpiecznego zamawiania zakupów dla swojej firmy. Zapoznaj się z zawartością strony Onninen, odwiedzając sekcje poświęcone branżowym nowinkom i poradom, a także robiąc zakupy w naszym nowoczesnym sklepie online. Jesteśmy tu dla Ciebie! W razie pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!