Dostawa zamówień ze sklepu detalicznego Onninen

Zamów dziś - odbierz jutro

Zamów przesyłkę kurierem DPD dziś do godz. 14:00, wybierz opcję płatności PayU i odbierz ją już jutro!
(wysyłki paczek i dostawy są realizowane tylko w dni robocze: poniedziałek-piątek)


Przesyłki realizujemy przez:

Kurier DPD
kuriera DPD
Paleta Raben
kuriera Raben
Odbiór w oddziale
odbiór w oddziałach Onninen

PRZESYŁKI PACZKOWE KURIEREM DPD

Wartość zamówienia (brutto) Waga paczki Koszt transportu Forma płatności Czas dostawy
do 60 zł do 30 kg 29 zł PayU 24h (zam. złożone do 14:00)
60 - 300 zł 19 zł przelew, PayU
powyżej 300 zł 0 zł
dowolna 30 - 50 kg 45zł
Forma płatności: przelew, PayU
Czas dostawy: 24h

* Powyższe koszty dotyczą 1 paczki, której długość nie przekracza 250 cm, a suma wymiarów (wysokość+długość+szerokość) nie przekracza jednocześnie 300 cm.
Niektóre produkty mogą być wyłączone z dostawy DPD ze względu na sposób pakowania lub niebezpieczeństwo uszkodzenia w transporcie np. wanny, kabiny, drabiny, grzejniki. Powyższe koszty i czas dostawy dotyczy tylko produktów dostępnych w magazynie. Koszt dostawy towarów na zamówienie obliczany jest indywidualnie. Nie realizujemy zamówień detalicznych za pobraniem.

PRZESYŁKI PALETOWE RABEN

koszt brutto za 1 paletę
Waga palety Koszt dostawy Forma płatności Czas dostawy
do 50 kg 40 zł przelew, PayU 72h
do 100 kg 74 zł
do 250 kg 110 zł
do 500 kg 172 zł
do 1000 kg 246 zł
Forma płatności: przelew, PayU
Czas dostawy: 72h

Ważne informacje:

  • Zamówienia zamówione i opłacone do godziny 14:00 są obsługiwane tego samego dnia roboczego
  • Zamówienia zamówione i opłacone po godzinie 14:00 będą obsługiwane w kolejnym dniu roboczym
  • Przesyłki dostarczane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00
  • Przed dostawą kurier kontaktuje się telefonicznie
  • Czas dostawy liczony jest od daty zaksięgowania wpłaty przy płatności przelewem lub od daty dokonania płatności PayU
  • Szczegółowa informacja o koszcie dostawy widoczna jest w koszyku

ODBIERZ W ODDZIALE ONNINEN

Dostawa i odbiór w oddziale Onninen

Wybierz odbiór osobisty w jednym z oddziałów Express hurtowni Onninen.
Przesyłkę o wartości powyżej 100 zł brutto dostarczymy do oddziału GRATIS!
Koszt dostawy dla zamówień poniżej 100 zł brutto - 15 zł

Uwaga: Towar zamówiony w sklepie internetowym z odbiorem w oddziale każdorazowo jest wysyłany z magazynu centralnego, dlatego do przesyłek poniżej 100 zł doliczmy opłatę transportową w wysokości 15 zł brutto. Przesyłkę w oddziale może odebrać jedynie osoba wskazana przez Ciebie w zamówieniu. Odbiór możliwy jest w dni robocze (pon-pt) w godzinach 8-16.

Przesyłkę możesz odebrać w każdym oddziale Onninen:

Miasto Kod pocztowy Ulica
Białystok 15-956 ul. Kopernika 95
Bielsko-Biała 43-300 ul. Legionów 26/28
Gdańsk 80-044 ul. Trakt Św. Wojciecha 3/11
Gdynia 81-061 ul. Hutnicza 42
Gliwice 44-100 ul. Dojazdowa 11
Gorzów Wielkopolski 66-400 ul. Małorolnych 38
Grodzisk Mazowiecki 05-825 ul. Żyrardowska 29
Katowice 40-315 ul. Roździeńskiego 212A
Koszalin 75-215 ul. Morska 47
Leszno 64-100 ul. Obrońców Lwowa 19
Lublin 20-234 ul. Mełgiewska 30i
Olsztyn 10-409 ul. Lubelska 32b
Opole 45-323 ul. Zielonogórska 4
Piaseczno 05-500 ul. Wojska Polskiego 17
Piła 64-920 ul. W.Kossaka 101
Płock 09-410 Trasa ks. J. Popiełuszki 4
Radom 26-612 ul. Maratońska 67A
Rybnik 44-203 ul. Prosta 135C/1
Rzeszów 35-105 ul. Przemysłowa 3
Szczecin 70-812 ul. Pomorska 66
Tarnów 33-100 ul. Kochanowskiego 41
Wałbrzych 58-306 ul. Wrocławska 113
Warszawa 01-106 ul. Nakielska 3
Warszawa 03-185 ul. Zabłocka 9
Włocławek 87-800 ul. Kruszyńska 35
Wrocław 51-162 ul. Długosza 60
kliknij w miasto
aby sprawdzić dojazd
godz. otw.
(pn. - pt.)
kod adres telefon (+48) e-mail
Białystok 7 - 16 15-396 ul. Mikołaja Kopernika 95 85 661 02 33 Bialystok@onninen.com
Bielsko-Biała 7 - 16 43-300 ul. Legionów 26/28 33 816 40 46 BielskoBiala@onninen.com
Bydgoszcz 7 - 16 85-758 ul. Przemysłowa 8 52 349 06 84 Bydgoszcz@onninen.com
Częstochowa 7 - 16 42-200 ul. Bór 71/75 34 371 25 30 Czestochowa@onninen.com
Gdańsk 7 - 16 80-044 Trakt Św. Wojciecha 3/11 58 320 62 00 Gdansk@onninen.com
Gdynia 7 - 16 81-061 ul. Hutnicza 42 58 660 75 80 Gdynia@onninen.com
Gliwice 7 - 16 44-100 ul. Dojazdowa 11 32 233 01 94 Gliwice@onninen.com
Gorzów Wlkp. 7 - 16 66-400 ul. Małorolnych 38 95 725 87 00 Gorzow@onninen.com
Grodzisk Maz. 7 - 16 05-825 ul. Żyrardowska 29 22 724 17 46 Grodzisk@onninen.com
Katowice 7 - 16 40-315 Al. Roździeńskiego 212A 32 609 10 50 Katowice@onninen.com
Kielce 7 - 16 25-671 ul. Batalionów Chłopskich 71 41 335 01 10 Kielce@onninen.com
Koszalin 7 - 16 75-215 ul. Morska 47 94 347 69 20 Koszalin@onninen.com
Kraków 7 - 16 31-589 ul. Sikorki 35 12 680 27 00 Krakow@onninen.com
Leszno 7 - 16 64-100 ul. Obrońców Lwowa 19 65 529 72 62 Leszno@onninen.com
Lublin 7 - 16 20-234 ul. Mełgiewska 30i 81 745 17 11 Lublin@onninen.com
Łódź 7 - 16 91-341 ul. Brukowa 11 42 640 75 51 Lodz@onninen.com
Olsztyn 7 - 16 10-409 ul. Lubelska 32b 89 532 96 80 Olsztyn@onninen.com
Opole 7 - 16 45-323 ul. Zielonogórska 4 77 402 92 80 Opole@onninen.com
Piaseczno 7 - 16 05-500 ul. Wojska Polskiego 17 22 737 05 93 Piaseczno@onninen.com
Piła 7 - 16 64-920 ul. Kossaka 101 67 215 52 79 Pila@onninen.com
Płock 7 - 16 09-410 Trasa ks. Jerzego Popiełuszki 4 24 231 86 55 Plock@onninen.com
Poznań 7 - 16 60-179 ul. Kamiennogórska 22 61 894 11 00 Poznan@onninen.com
Radom 7 - 16 26-612 ul. Maratońska 67A 48 365 55 47 Radom@onninen.com
Rybnik 7 - 16 44-203 ul. Prosta 135C/1 32 423 21 11 Rybnik@onninen.com
Rzeszów 7 - 16 35-105 ul. Przemysłowa 3 17 865 56 60 Rzeszow@onninen.com
Szczecin 7 - 16 70-812 ul. Pomorska 66 91 432 66 50 Szczecin@onninen.com
Tarnów 7 - 16 33-100 ul. J. Kochanowskiego 41 14 629 61 40 Tarnow@onninen.com
Teolin - magazyn centralny 7 - 16 92-701 Teolin 18B, gm. Nowosolna 42 676 88 66 handlowy@onninen.com
Toruń 7 - 16 87-100 ul. Polna 129 56 619 33 00 Torun@onninen.com
Wałbrzych 7 - 16 58-306 ul. Wrocławska 113 75 752 30 21 Walbrzych@onninen.com
Warszawa Emaliowa 7 - 16 02-295 ul. Emaliowa 28 22 567 90 30 WarszawaEmaliowa@onninen.com
Warszawa Nakielska 7 - 16 01-106 ul. Nakielska 3 22 632 13 57 WarszawaNakielska@onninen.com
Warszawa Zabłocka 7 - 16 03-185 ul. Zabłocka 9 22 519 40 10 WarszawaZablocka@onninen.com
Włocławek 7 - 16 87-800 ul. Kruszyńska 35 54 234 89 02 Wloclawek@onninen.com
Wrocław Kobierzycka 7 - 16 52-315 ul. Kobierzycka 18 71 783 31 11 WroclawKobierzycka@onninen.com
Wrocław Długosza 7 - 16 51-162 ul. Jana Długosza 60 71 388 21 40 WroclawDlugosza@onninen.com
Zielona Góra 7 - 16 65-713 ul. Chemiczna 2 (Nowy!) 68 329 60 00 ZielonaGora@onninen.com
Inne kontakty
Dział E-commerce Lublin 8 - 16 20-234 ul. Mełgiewska 30G 22 567 90 90 OnnShop@onninen.pl
Centrum Obsługi Klienta 8 - 16 92-701 Teolin 18B, gm. Nowosolna 42 676 88 66 COK@onninen.com
Sekretariat 8 - 16 92-701 Teolin 18B, gm. Nowosolna 22 567 90 00 Info@onninen.pl
Księgowość 8 - 16 92-701 Teolin 18B, gm. Nowosolna 42 676 89 39 Ksiegowosc.Naleznosci@onninen.com

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies