Punkty sprzedaży Onninen w Polsce

Kliknij w punkt na mapie i przejdź na kartę oddziału
Lublin ul. Mełgiewska 30G 81 745 17 11 Lublin@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Magazyn Centralny - Teolin Teolin 18B, gm. Nowosolna 42 676 88 01 Teolin@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Bydgoszcz ul. Przemysłowa 8 52 349 06 84 Bydgoszcz@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Warszawa Nakielska ul. Nakielska 3 22 632 13 57 WarszawaNakielska@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Piaseczno ul. Puławska 38 22 737 05 93 Piaseczno@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Grodzisk Mazowiecki ul. Żyrardowska 29 22 724 17 46 Grodzisk@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Łódź ul. Brukowa 11 42 640 75 51 Lodz@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Poznań ul. Kamiennogórska 22 61 894 11 00 Poznan@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Leszno ul. Obrońców Lwowa 19 65 529 72 62 Leszno@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Gorzów Wielkopolski ul. Małorolnych 38 95 725 87 00 Gorzow@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Zielona Góra ul. Osadnicza 28 68 329 60 00 ZielonaGora@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Radom ul. Maratońska 67A 48 365 55 47 Radom@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Częstochowa ul. Bór 71/75 34 371 25 30 Czestochowa@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Warszawa Emaliowa ul. Emaliowa 28 22 567 90 30 WarszawaEmaliowa@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Białystok ul. Elewatorska 58 85 661 02 33 Bialystok@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Szczecin ul. Pomorska 66 91 432 66 50 Szczecin@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Koszalin ul. Szczecińska 61 94 347 69 20 Koszalin@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Gdynia ul. Hutnicza 49 58 660 75 80 Gdynia@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Toruń ul. Polna 129 56 619 33 00 Torun@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Olsztyn ul. Towarowa 15 89 532 96 80 Olsztyn@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Kielce ul. Batalionów Chłopskich 71 41 335 01 10 Kielce@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Opole ul. Zielonogórska 4 77 402 92 80 Opole@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Wrocław Kobierzycka ul. Kobierzycka 18 71 783 31 11 WroclawKobierzycka@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Wałbrzych ul. Wrocławska 113 74 886 83 70 Walbrzych@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Wrocław Długosza ul. Jana Długosza 60 71 388 21 40 WroclawDlugosza@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Gliwice ul. Dojazdowa 11 32 233 01 93 Gliwice@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Kraków ul. Sikorki 35 12 680 27 00 Krakow@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Rzeszów ul. Przemysłowa 3 17 865 56 60 Rzeszow@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Katowice ul. Roździeńskiego 212A 32 609 10 50 Katowice@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Gdańsk Trakt Św. Wojciecha 3/11 58 320 62 00 Gdansk@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Warszawa Zabłocka ul. Zabłocka 9 22 519 40 10 WarszawaZablocka@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 17:00 Tarnów ul. Jana Kochanowskiego 41 14 629 61 40 Tarnow@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 E-commerce ul. Mełgiewska 30G 22 567 90 90 OnnShop@onninen.pl Godz. otwarcia: 8:00 - 16:00 Bielsko-Biała ul. Legionów 26/28 33 816 40 40 BielskoBiala@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Włocławek ul. Kruszyńska 35 54 234 89 02 Wloclawek@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Piła ul. Kossaka 101 67 215 52 79 Pila@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00 Rybnik ul. Prosta 135C/1 32 423 21 11 Rybnik@onninen.pl Godz. otwarcia: 7:00 - 16:00

Przełącz na szczegółową mapęGoogle

Mapę możesz dowolnie skalować i przesuwać używając myszki.

Przełącz na mapę konturową

Centralne Biuro Obsługi Klienta:
8:00 - 16:00
Sekretariat:
8:00 - 16:00
Księgowość - dla klienta:
8:00 - 16:00
Księgowość - dla dostawcy:
8:00 - 16:00
Dział E-commerce:
8:00 - 16:00
miejscowość godz. otw. kod adres telefon (+48) e-mail
Białystok 7 - 16 15-620 ul. Elewatorska 58 85 661 02 33 Bialystok@onninen.pl
Bielsko-Biała 7 - 16 43-300 ul. Legionów 26/28 33 816 40 40 BielskoBiala@onninen.pl
Bydgoszcz 7 - 16 85-758 ul. Przemysłowa 8 52 349 06 84 Bydgoszcz@onninen.pl
Częstochowa 7 - 16 42-200 ul. Bór 71/75 34 371 25 30 Czestochowa@onninen.pl
Gdańsk 7 - 16 80-044 Trakt Św. Wojciecha 3/11 58 320 62 00 Gdansk@onninen.pl
Gdynia 7 - 16 81-061 ul. Hutnicza 49 58 660 75 80 Gdynia@onninen.pl
Gliwice 7 - 16 44-100 ul. Dojazdowa 11 32 233 01 94 Gliwice@onninen.pl
Gorzów Wlkp. 7 - 16 66-400 ul. Małorolnych 38 95 725 87 00 Gorzow@onninen.pl
Grodzisk Maz. 7 - 16 05-825 ul. Żyrardowska 29 22 724 17 46 Grodzisk@onninen.pl
Katowice 7 - 16 40-315 Al. Roździeńskiego 212A 32 609 10 50 Katowice@onninen.pl
Kielce 7 - 16 25-671 ul. Batalionów Chłopskich 71 41 335 01 10 Kielce@onninen.pl
Koszalin 7 - 16 75-137 ul. Szczecińska 61 94 347 69 20 Koszalin@onninen.pl
Kraków 7 - 16 31-589 ul. Sikorki 35, 12 680 27 00 Krakow@onninen.pl
Leszno 7 - 16 64-100 ul. Obrońców Lwowa 19 65 529 72 62 Leszno@onninen.pl
Lublin 7 - 16 20-234 ul. Mełgiewska 30G 81 745 17 11 Lublin@onninen.pl
Łódź 7 - 16 91-341 ul. Brukowa 11 42 640 75 51 Lodz@onninen.pl
Olsztyn 7 - 16 10-416 ul. Towarowa 15 89 532 96 80 Olsztyn@onninen.pl
Opole 7 - 16 45-323 ul. Zielonogórska 4 77 402 92 80 Opole@onninen.pl
Piaseczno 7 - 16 05-500 ul. Puławska 38 22 737 05 93 Piaseczno@onninen.pl
Piła 7 - 16 64-920 ul. Kossaka 101 67 215 52 79 Pila@onninen.pl
Poznań 7 - 16 60-179 ul. Kamiennogórska 22 61 894 11 00 Poznan@onninen.pl
Radom 7 - 16 26-612 ul. Maratońska 67A 48 365 55 47 Radom@onninen.pl
Rybnik 7 - 16 44-203 ul. Prosta 135C/1 32 423 21 11 Rybnik@onninen.pl
Rzeszów 7 - 16 35-105 ul. Przemysłowa 3 17 865 56 60 Rzeszow@onninen.pl
Szczecin 7 - 16 70-812 ul. Pomorska 66 91 432 66 50 Szczecin@onninen.pl
Tarnów 7 - 16 33-100 ul. J. Kochanowskiego 41 14 629 61 40 Tarnow@onninen.pl
Teolin - magazyn centralny 7 - 16 92-701 Teolin 18B, gm. Nowosolna 42 676 88 01 Teolin@onninen.pl
Toruń 7 - 16 87-100 ul. Polna 129 56 619 33 00 Torun@onninen.pl
Wałbrzych 7 - 16 58-306 ul. Wrocławska 113 74 886 83 70 Walbrzych@onninen.pl
Warszawa Emaliowa 7 - 16 02-295 ul. Emaliowa 28 22 567 90 30 WarszawaEmaliowa@onninen.pl
Warszawa Nakielska 7 - 16 01-106 ul. Nakielska 3 22 632 13 57 WarszawaNakielska@onninen.pl
Warszawa Zabłocka 7 - 17 03-185 ul. Zabłocka 9 22 519 40 10 WarszawaZablocka@onninen.pl
Włocławek 7 - 16 87-800 ul. Kruszyńska 35 54 234 89 02 Wloclawek@onninen.pl
Wrocław Kobierzycka 7 - 16 52-315 ul. Kobierzycka 18 71 783 31 11 WroclawKobierzycka@onninen.pl
Wrocław Długosza 7 - 16 51-162 ul. Jana Długosza 60 71 388 21 40 WroclawDlugosza@onninen.pl
Zielona Góra 7 - 16 65-785 ul. Osadnicza 28 68 329 60 00 ZielonaGora@onninen.pl
Działy Centralnego Biura Obsługi Klienta
Dział E-commerce Lublin 8 - 16 20-234 ul. Mełgiewska 30G 22 567 90 90 OnnShop@onninen.pl
Sekretariat 8 - 16 92-701 Teolin 18B, gm. Nowosolna 22 567 90 00 Info@onninen.pl
Księgowość 8 - 16 92-701 Teolin 18B, gm. Nowosolna 42 676 89 39 Ksiegowosc.Naleznosci@onninen.pl

Aktualności z oddziałów

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies