Drogi kliencie

Wyraź zgodę na komunikację

Newsletter

Jeśli chcesz być poinformowany na bieżąco pozwól nam na komunikacje z Tobą. Obiecujemy wysyłać tylko wartościowe informacje o promocjach, szkoleniach i innych akcjach prowadzonych w Onninen. Aby to było możliwe potrzebujemy Twojej zgody.

TAK
NIE
Zgadzam się na otrzymywanie wiadomości e-mail na adres: @
Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie informacji o rabatach i aktualnej ofercie od Onninen Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Emaliowej 28, 02-295 Warszawa, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000036846, na wskazany adres poczty elektronicznej. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie.
TAK
NIE
Zgadzam się na kontakt telefoniczny i przesyłanie SMS na nr: tel 
Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie informacji o rabatach i aktualnej ofercie od Onninen Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Emaliowej 28, 02-295 Warszawa, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000036846, na wskazany numer telefonu. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie.

Wyślij aktualizację zgody

Administratorem Twoich danych osobowych jest ONNINEN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Emaliowej 28, 02-295 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS: 0000036846.

Twoje dane osobowe będą chronione i przetwarzane w systemach Onninen i partnerów w celu wysyłki drogą elektroniczną informacji o rabatach i aktualnej ofercie oraz materiałów marketingowo-informacyjnych. Masz prawo żądania dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu. W każdej chwili możesz cofnąć zgodę klikając w link w stopce otrzymywanych wiadomości e-mail.

Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych dostępne jest klauzuli informacyjnej oraz w polityce prywatnościWszelkie pytania prosimy kierować na adres rodo@onninen.com.