Oprawy oświetleniowe Modus Onnline – zaprojektuj oświetlenie razem z nami!

Dodano: wtorek, 19.07.2022


Na jakość instalacji oświetleniowych wpływają nie tylko ich projekty, ale także dobór poszczególnych komponentów. Wśród nich kluczową rolę odgrywają oczywiście oprawy oświetleniowe, w których coraz częściej wykorzystuje się diody LED. Jedną z marek dostarczających takie produkty na rynek jest Modus Onnline. W naszym poradniku podpowiemy Ci, dlaczego warto zainteresować się właśnie jej asortymentem!

Projekty oświetlenia Onninen

Z tego artykułu dowiesz się:

 • jakie rodzaje opraw oświetleniowych dostępne są w ofercie Modus Onnline,
 • jakie udogodnienia udostępnia projektantom marka Modus Onnline,
 • jakimi zaletami odznaczają się oprawy oświetleniowe Modus Onnline.

Oprawy oświetleniowe LED w ofercie marki Modus Onnline

Firma Modus na rynku opraw oświetleniowych działa już niemal 30 lat. Produkcję rozpoczęła w 1994 roku w Czeskiej Lipie. Aktualnie jest jednym z liderów branży oświetleniowej w całej Europie Środkowej. Zatrudniając ponad 500 pracowników, dostarcza na rynek około 25 tysięcy opraw każdego tygodnia.

Sprawdź oprawy oświetleniowe Modus Onnline

Oprawy oświetleniowe LED Modus w biurzeWśród produktów marki Modus każdy projektant znajdzie oprawy idealnie dostosowane do konkretnej instalacji. Niezależnie od tego, czy pracujesz nad oświetleniem budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych, czy ulic, czeski producent zaopatrzy Cię w wysokiej jakości lampy oraz elementy pozwalające na ich montaż.

Asortyment marki Modus Onnline obejmuje między innymi takie oprawy oświetleniowe jak:

Na tym asortyment gotowych do montażu opraw Modus Onnline wcale się nie kończy. Co więcej, producent dostarcza również rozwiązania wykonywane na zamówienie pod określone projekty oświetleniowe. Posiada bowiem własny dział konstrukcji, który pozwala na pracę z najnowocześniejszymi technologiami oraz dostosowywanie profilu produkcyjnego do dynamicznych zmian na rynku. Modus współpracuje wyłącznie z renomowanymi dostawcami materiałów i komponentów z Europy, dzięki czemu pozostaje całkowicie niezależny od importu z Chin.

Oświetlenie hali sportowej

Modus Onnline - udogodnienia dla projektantów

Oferta Modus Onnline skierowana jest do najbardziej wymagających projektantów instalacji oświetleniowych. W hurtowni instalacyjnej Onninen znajdą oni szczegółowe karty katalogowe wszystkich opraw czeskiego producenta, dzięki czemu będą mogli szybko i wygodnie zapoznać się z informacjami dotyczącymi:

 • parametrów opraw,
 • ich zastosowania,
 • sposobu montażu,
 • konstrukcji opraw,
 • ich kluczowych funkcji.

Karty katalogowe dostarczą Ci także informacji na temat dodatkowych funkcji, które mogą zostać wprowadzone w konkretnych oprawach na zamówienie.

Wszystkie produkty Modus Onnline posiadają Deklarację Zgodności UE, popartą badaniami wykonanymi w niezależnych, akredytowanych jednostkach. Dla potrzeb rynku poza Unią marka dysponuje także określonymi certyfikatami wydanymi przez te ośrodki.

Projektanci oświetleniowi oraz wykonawcy instalacji elektrycznych powinni zainteresować się ofertą Modus także ze względu na możliwość udziału w szkoleniach organizowanych przez hurtownię Onninen. Składają się one z prezentacji produktowej oraz części praktycznej, podczas której omawiane są istotne aspekty z zakresu projektowania oświetlenia. Podczas spotkań goście mogą prześledzić cały proces produkcyjny, od etapu wstępnej koncepcji, przez przygotowanie, testy i montaż, aż po wydanie opraw z magazynu.

Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w szkoleniu Onninen, zyskasz między innymi możliwość:

 • wizyty w fabryce czeskiego producenta rozwiązań oświetleniowych,
 • zapoznania się z całym procesem produkcyjnym opraw,
 • poszerzenia wiedzy technicznej i zapoznania z rynkowymi trendami,
 • wymiany doświadczeń z innymi specjalistami z branży.

Oświetlenie w biurze

Sprawdź oprawy oświetleniowe Modus Onnline

Oświetlenie LED Modus Onnline - co je wyróżnia?

Marka Modus Onnline kładzie szczególny nacisk na ogólną jakość swoich opraw. Każdy produkt jest wielokrotnie testowany jeszcze w trakcie prac, a po ich zakończeniu poddaje się go pełnej weryfikacji parametrów elektrycznych. Gwarantuje to jego prawidłowe, bezpieczne, a przede wszystkim długotrwałe działanie. Co więcej, producent przechowuje wszystkie komponenty w swoim magazynie, więc w każdej chwili jest w stanie dostarczyć niezbędne części zamienne w przypadku ewentualnego uszkodzenia oprawy.

Jak widzisz, asortyment marki Modus Onnline cechuje się licznymi zaletami, mającymi zapewnić łatwy montaż i bezawaryjną pracę opraw. Korzyści wynikają także z zastosowania w tych produktach technologii LED. Jej przewaga nad żarówkami tradycyjnymi i halogenowymi polega na tym, że:

 • Oświetlenie LED pozwala oszczędzać energię - źródła światła zużywają w tym przypadku o 80 - 90% mniej energii elektrycznej niż klasyczne żarówki. LED-y są co prawda zauważalnie droższe, ale dzięki oszczędnościom na rachunkach kwota ta bardzo szybko się zwraca. Warto więc przekonywać inwestorów do tego rozwiązania.
 • Żywotność LED-ów jest bardzo długa - zwykła żarówka świeci około 1 000 godzin, halogen około 2 000, a świetlówka do 5 000 godzin. Oprawa LED Modus  odznacza się żywotnością rzędu 30 000 - 100 000 godzin.
 • Źródła światła LED prawie się nie nagrzewają - w przeciwieństwie do tradycyjnych żarówek, nie grożą poparzeniami i nie powodują powstawania ciemnych plam na ścianach i sufitach. Pozwalają też zredukować ryzyko pożarów.
 • LED-y występują w wielu kolorach i temperaturach barwowych - dzięki szerokiej ofercie diod LED, szybko i łatwo dostosujesz kolor oraz temperaturę barwową światła do specyfiki konkretnego projektu.
 • Oprawa LED od razu świeci z pełną mocą - w przeciwieństwie do żarówek energooszczędnych, dioda LED natychmiast po uruchomieniu osiąga pełną moc i nie potrzebuje czasu na nagrzanie.
 • Światło LED-owe jest przyjazne środowisku - technologię LED warto wybierać ze względu na jej ekologiczny charakter. Zużywa w końcu mniej energii i zapewnia znacznie dłuższe działanie niż tradycyjne żarówki. Aspekt ten powinien zainteresować zwłaszcza przedsiębiorców dbających o społeczną odpowiedzialność biznesu.

Oprawy LED Modus Onnline znajdziesz w hurtowni Onninen!

Szukając idealnych rozwiązań oświetleniowych do swoich projektów, koniecznie zapoznaj się z ofertą marki Modus Onnline, która dostępna jest w naszej hurtowni internetowej. W asortymencie Onninen znajdziesz między innymi takie produkty jak:

 • Oprawa LED Modus typu panel, podtynkowa ED2000 596x596mm 14W, 4000K, 2000lm, CRI80, UGR19, IP20Oprawa podtynkowa LED ED2000 - produkt cechujący się elastycznym montażem i przeznaczony do oświetlania stanowisk pracy w biurach oraz ciągów komunikacyjnych.
 • Ramka do montażu w sufitach karton-gips - element projektu pozwalający na szybką i łatwą instalację podtynkową określonych rodzajów opraw.
 • Oprawa natynkowa Modus Onnline LED EPD4000 - przeznaczona do montażu natynkowego bądź zwieszakowego. Temperatura barwowa na poziomie 4000 K oraz strumień świetlny rzędu 3800 lm zapewniają jej dość uniwersalne zastosowanie.
 • Downlight LED SPMI1500 - wszechstronna oprawa składająca się z aluminiowego korpusu, wysokopolerowanego reflektora, szklanego klosza oraz zewnętrznego ringa.

Jak widzisz, wśród licznych opraw Modus Onnline z łatwością znajdziesz produkty idealnie dostosowane do specyfiki swoich projektów, a jeśli ich nie ma stworzymy je na specjalne zamówienie!

Zaprojektuj oświetlenie z Działem Doradztwa Technicznego Onninen