Onninen GdyniaHurtownia Hydrauliczna i Elektryczna

Onninen Express

Hutnicza 42, 81-061 Gdynia

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Jadąc drogą S6 z kierunku południowego prosimy skręcić w prawo do drogi Eugeniusza Kwiatkowskiego. Następnie po 3,5 km prosimy skręcić w lewo do ulicy Hutniczej. Nasza hurtownia znajduje się 4 km od skrzyżowania, po prawej stronie.

Sklep samoobsługowy

Tysiące produktów

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Odbiór e-zamówień

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


Oddział Onninen - GdyniaHurtownia hydrauliczno-elektryczna przy ulicy Hutnicza 42 w Gdyni oferuje szeroki asortyment produktów elektrycznych, energetycznych, hydraulicznych, sanitarnych, grzewczych oraz klimatyzacji i wentylacji. Oddział specjalizuje się w obsłudze klientów inwestycyjnych, instalatorów elektrycznych i hydraulicznych, firm budowlanych małych hurtowni oraz instytucji. Nasi specjaliści służą doradztwem w zakresie doboru produktów hydraulicznych i elektrycznych.

W oddziale możliwy jest odbiór zamówień internetowych. Aby z tej możliwości skorzystać wcześniej należy założyć konto firmowe lub indywidualne korzystając z formularza i dokonać zamówienia w hurtowni internetowej. Dostępne formy płatności w hurtowni Onninen w Gdyni to gotówka oraz karta płatnicza, a dla stałych klientów również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy na zakupy. Oferujemy również usługę transportu towaru we wskazane miejsce na terenie Gdyni, Półwyspu, Wejherowa, Słupska, Lęborka, Kaszub oraz Trójmiasta.

Działamy normalnie dbając o Wasze bezpieczeństwopoznaj środki ostrożności Onninen!